Встановлення ванни у Калуші

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення ванни». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Калуші, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню ванн

Назва послуги Середня вартість

Встановлення акрилової ванни

Встановлення сталевої ванни

Встановлення чавунної ванни

Підключення акрилової ванни

Підключення сталевий ванни

Підключення чавунної ванни

Встановлення гідромасажу в акрилову ванну

Встановлення гідромасажу в чавунну ванну

Встановлення джакузі

Підключення джакузі до водопостачання

Підключення джакузі до каналізації

Демонтаж акрилової ванни

Встановлення екрану під ванну

Демонтаж сталевий ванни

Демонтаж чавунної ванни

Демонтаж джакузі

Виніс чавунної ванни (з ліфтом)

Виніс чавунної ванни (без ліфта за поверх)

Виніс ванни (з ліфтом)

Виніс ванни (без ліфта за поверх)

Демонтаж акрилової вкладики

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення ванн у Калуші

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню ванн у Калуші

Відгуки по встановленню ванн у Калуші

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Капітальний ремонт у ванній кімнаті, як правило, закінчується установкою ванни. Залежно від розміру, форми, ваги, типу й матеріалу виробництва ванни, приймається рішення з питання, яким буде метод найкращого проведення потрібних робіт.

Треба мати на увазі, що грамотний монтаж ванни передбачає наявність спеціальних знань, навичок і досвіду, як і розуміння функціональних якостей, дотримання стандартів, що висуваються до ванної кімнати.

Чи зможете ви самостійно виконати установку ванни?

Дилетантські спроби власними руками зробити установку та монтаж сталевої, акрилової або чавунної ванни - цілком здійсненні, але все ж не рекомендуються. Це пов'язане з ризиком невиконання техніки безпеки, відхилення від загальноприйнятих норм або випадкового допущення будь-якої помилки. Наслідки цього можуть виявитися досить неприємними: крім зниження рівня комфорту та безпеки домочадців, з'явиться вірогідність того, що вода заллє і вашу квартиру, і сусідів, що живуть поверхом нижче.

Запрошення недосвідченого, неперевіреного або некомпетентного виконавця зовсім не найкращий вихід. По-перше, установка овальної, круглої або ж кутової ванни може зайняти занадто багато часу, і що найважливіше, на послугу, що надається, ви не отримаєте абсолютно ніяких гарантійних умов. Краще не піддаватися ризику, а викликати надійного, досвідченого, випробуваного професіонала, який якісно та швидко впорається з певним завданням.

Master911: професійна установка та збірка кутової ванни

Майстри-сантехніки сервісу послуг Master911 володіють чималим досвідом в установці металевих, чавунних, акрилових ванн будь-яких форм, габаритів і конструкцій.

На стадії заповнення форми заявки на виклик техніка ми завжди ставимо клієнту ряд питань про сантехнічне обладнання, побажання, особливості та місце його монтажу, після цього зможемо надати оперативну консультацію та зорієнтувати за вартістю послуги.

Ціни на всі типові сервісні послуги вказані в нашому прайсі, і при першому запиті надаються замовникові. У разі, якщо ж потрібна особлива сервісна послуга, то остаточна сума буде озвучена майстром-сантехніком під час приїзду на місце, після визначення повного обсягу завдань. Однак ми з повною відповідальністю гарантуємо, що вартість буде дорівнювати тій, яка написана в прайсі.

При зверненні в наш сервіс, ви отримаєте:

  • швидкий приїзд сантехніка;
  • можливість подати замовлення кожен день, в режимі 24/7, включаючи вихідні та святкові дні;
  • важливу інформацію і також консультацію про орієнтовну або ж остаточну вартість сервісної послуги;
  • надання надійної, гарантійної та якісної сервісної послуги - монтажу сталевої, чавунної або акрилової ванни.

Наші виконавці демонструють серйозне ставлення до обов'язків, не димлять цигаркою, уважні та прихильні до всіх бажань клієнтів, обов'язково прибирають за собою робоче місце, не лаються.

Плюси сервісу побутового ремонту Мастер911

Ми працюємо виключно з надійними фахівцями, кожен з них перед отриманням доступу до роботи з замовниками довів свою кваліфікацію, з успіхом склавши іспит і, крім цього, пройшов перевірку документів та спеціальне навчання. Однак, попри це, ми не відкидаємо людський фактор, і тому завжди готові надати реальну допомогу при виникненні спірних нюансів.

Оплатити роботу слюсаря-сантехніка - установку ванни - ви можете найбільш комфортним чином: готівкою або безготівковими переказами. Якщо вам довелося виявити будь-яку помилку в роботі сантехніка або зіткнутися з його некоректною поведінкою, терміново звертайтеся в службу підтримки замовників нашого сервісу. Після закінчення виконання настановних робіт ви отримаєте акт про виконання сервісних послуг. Будь-яка послуга (наприклад: установка ванни з масажем, ванни без ніжок або кутової ванни) робиться згідно з договором, в якому описані аспекти проведення робіт, сам процес, тимчасові терміни, конкретні умови відповідальності сантехніка. Всі наші слюсарі-сантехніки в кожному замовленні надають гарантію на виконувані сервісні послуги.

Яка загальна вартість установки акрилової, сталевої або ж чавунної ванни?

Якщо вам хочеться з'ясувати, скільки буде коштувати збірка ванни з джакузі, установка чавунної ванни або монтаж акрилової ванни, то ви можете ознайомитися з нашими розцінками. У документі наведено ціни на всі типові послуги, без автотранспортних витрат і вартості запасних частин, витратних матеріалів, які можуть знадобитися в ході установки. Маркетплейс Мастер911 постійно прагне до прозорого та цілком зрозумілого кожному клієнту ціноутворення і до високого рівня комфорту. З цією метою ми готові в будь-який момент надати клієнтам першу консультацію та зорієнтувати у вартості необхідної послуги. Як правило, названа вартість, яка була визначена спочатку, при розрахунку не змінюється.

Виклик слюсаря-сантехніка у Калуші з виїздом по Івано-Франківській області

Ми працюємо по Івано-Франківській області

Сервіс домашнього ремонту Мастер911 має сертифікованих, грамотних сантехніків у переважній більшості н.п. Івано-Франківської області (Рогатин, Івано-Франківськ, Долина, Тисмениця, Галич, Калуш, Бурштин, Надвірна, Снятин, Коломия, Городенка, Тлумач, Косів, Яремче, Ворохта, Кути, Верховина, Яблунів, Ланчин, Гвіздець, Отинія, Заболотів, Битків, Делятин, Обертин, Лисець, Єзупіль, Рожнятів, Брошнів-Осада, Перегінське, Богородчани, Солотвин, Більшівці, Черніїв, Татарів, Поляниця). Завдяки цьому, клієнти, які живуть у віддалених точках, яким потрібна професійна збірка, установка ванни, в день оформлення договору зможуть сподіватися на надання їм цієї послуги. Даний сервіс, крім очевидних плюсів, ще й дає можливість заощадити свої кошти на транспортних витратах. Часом виникають такі випадки, коли через підвищену сезонну завантаженість виїзд слюсаря-сантехніка відповідно до обставин відкладається на найближчий день. Про це ми завжди ставимо до відома замовників заздалегідь, в момент оформлення виклику.

Виконуємо ремонтні роботи в передмістях Калуша

Якщо ви проживаєте в передмісті Калуша (), прибуття сантехніка також не потребує багато часу - орієнтовно 4-5 годин.

Робота ведеться в рамках Калуша

Усі замовники, які живуть в межах Калуша, можуть розраховувати на терміновий виїзд досвідченого майстра - приблизно через 3 години з часу подачі заявки в сервісі послуг Мастер911.

У тому випадку, якщо вас зацікавила швидка установка нової ванни за розумною ціною, - телефонуйте в маркетплейс Master911.

І ви самі зможете переконатися в рівні наданого нашими техніками обслуговування та високій професійній якості запропонованих сантехнічних послуг!