Встановлення душової кабіни у Івано-Франківську

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення душової кабіни». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Івано-Франківську, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню душових кабін

Назва послуги Середня вартість

Установка душового піддону

Встановлення душової кабіни 100х100

Встановлення душової кабіни 120х80

Встановлення душової кабіни 90х90

Встановлення душової кабіни 80х80

Встановлення душової кабіни з високим піддоном

Встановлення душової кабіни з низьким піддоном

Встановлення акрилового душового піддону без ніжок

Встановлення акрилового душового піддону на ніжках

Встановлення душової кабіни без піддону

Встановлення дверей душової кабіни

Монтаж каналізації під душову кабіну

Монтаж керамічного душового піддону

Встановлення фартуха душової кабіни

Встановлення екрана душової кабіни

Демонтаж душової кабіни

Вивіз душової кабіни

Підключення душової кабіни до водопроводу

Підключення душової кабіни до каналізації

Збирання піддону душової кабіни

Збирання душової кабіни 100х100

Збирання душової кабіни 120х80

Збирання душової кабіни 90х90

Збирання душової кабіни 80х80

Збирання душової кабіни з високим піддоном

Демонтаж душового піддону

Встановлення гідробоксу

Встановлення душового куточка

Встановлення скляної душової кабіни

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення душових кабін у Івано-Франківську

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню душових кабін у Івано-Франківську

Відгуки по встановленню душових кабін у Івано-Франківську

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Зараз більшість власників заміських котеджів при плануванні ванної кімнати воліють душову кабінку. Такого роду тенденція пояснюється як прагненням заощадити простір у невеликому за габаритами санвузлі, так і різними перевагами душових кабін, зокрема універсальністю, зручністю в застосуванні, практичністю.

Усі представлені моделі душових кабінок бувають відкритими й закритими. Найголовніша відмінність між ними полягає в відсутності стелі.

Особливістю відкритих кабін є їхнє інтегрування в планування, де одна або таки дві стіни приміщення є складовою їх внутрішньої конструкції. Відкриті душові кабінки стають збірними. До однієї стінки приміщення проводиться монтаж підлогового піддону, який спочатку приєднаний до каналізаційної системи, а по периметру з одного або ж з обох сторін монтують скляні або зроблені з органічного скла дверцята. Установка подібних виробів вимагає від майстра наявності досвіду та спеціалізованих знань, навичок.

Душові вироби закритого типу (їх ще називають боксами) це повністю закритий простір, схожий на капсулу. Вхід здійснюється за допомогою двері, розсувний або орної. Такі душові вироби мають велику кількість безумовних переваг: велика кількість допоміжних опцій, легкість у підключенні, можливість підбору місця кріплення. Конструкція душових кабінок передбачає, що вони без проблем збираються кілька разів.

Що слід знати при установці кабінки?

Є кілька ключових моментів, які важливо враховувати для надійної установки душової кабінки. Щоб правильно змонтувати відкриту душову, радимо врахувати наступні особливості підключення:

 • Перед здійсненням установки душової кабіни сантехніки радять провести збірку й упевнитися в цілісності скла та працездатності фурнітури, а також наявності всіх потрібних частин.
 • На початковому етапі, що передує безпосередньо монтажу кабіни, треба ретельно підготувати стіни й підлогу та здійснити гідроізоляцію обраного простору.
 • Краще купити ще один комплект кріпильних елементів, аналогічних тим, що в упаковці: це допоможе уникнути раптових труднощів при роботі.
 • Якщо планується установка куточка на підлогу, то необхідно здійснити попереднє облаштування трапа - конструкції зливу.

Що впливає на ціну монтажу конструкції?

Розрахунок ціни підключення конструкції здійснюється на підставі таких моментів:

 • Обсяг необхідних робіт. Іноді збірку самої конструкції доводиться робити в працюючому приміщенні, спочатку зробивши демонтаж наявного вироби. Окрім цього, може додатися потреба в зміні або ж обладнанні підведення водопостачання, здійсненні електромонтажних робіт і різноманітних інших допоміжних послуг;
 • Складність душової кабінки. У наші дні є абсолютно різний за конструкцією сантехнічне обладнання. Отже, й на установку душової кабіни ціни можуть істотно відрізнятися. Що важче збірка конкретної кабіни, що багатим кількістю додаткових можливостей вона оснащується, то більша кількість часу знадобиться на її виконання, й то досвідченішим повинен бути майстер;
 • Остаточний кошторис робіт. Якщо сантехнік приїхав на об'єкт, де потрібна провести монтаж відразу декількох пристроїв (наприклад умивальника, рушникосушки, змішувача), то ціна установки кабінки в результаті виявиться меншою, ніж при наданні однієї послуги.

Ключові помилки в процесі монтажу душових кабінок

Якщо установка душової кабінки не була зроблена професійно, існує ймовірність допущення таких грубих помилок:

 • слабкої герметизації зливу та стінок вироби;
 • нерівного регулювання ніжок або ж погано підготовленої основи;
 • дуже сильної фіксації кріпильних елементів, результатом чого може бути пошкодження скляних дверцят, а також потреба в їх заміні;
 • наявності помилок у підключенні гарячої/холодної води й електричного живлення.

Гарантія комфортної та тривалої експлуатації душової кабіни - якісна установка досвідченим сантехніком, за всіма обов'язковими нормами й критеріями. Якщо, з метою економії, взятися за установку обладнання власними руками або довірити роботу незнайомому майстрові «з вулиці», який не дасть ніяких гарантійних зобов'язань на послугу, в цьому випадку результати зробленої помилки будуть не втішними, а їх виправлення обійдеться дуже дорого.

Найбільш правильний вихід - звернутися в Master911. Висококваліфікований сантехнік із тривалим досвідом роботи в підключенні душових конструкцій усіх видів моментально приїде до вас додому та грамотно надасть будь-яку послугу.

Мастер911: якісний монтаж душової кабіни

Наші майстри мають величезний досвід у наданні послуг із підключення душових різних розмірів і форм. У ході оформлення заявки ми попросимо клієнта відповісти на кілька питань про сантехнічне обладнання, а також про розташування його монтажу. На підставі всієї інформації ми зможемо оголосити приблизну вартість замовленої послуги та дати професійну консультацію.

При зверненні до нас ви сто відсотків зможете розраховувати на:

 • негайний приїзд сантехніка (приблизно, через три години після прийому заявки);
 • якісне надання послуги - монтажу скляної душової кабінки або будь-який іншої;
 • надання інформації про кінцеву ціну роботи (наприклад, установки змішувача в душовій кабіні) та професійної консультації;
 • прийом заявки 24 на 7.

Ми співпрацюємо виключно з професійними майстрами - відповідальними, вихованими й доброзичливими професіоналами, які не курять, не використовують нецензурних слів і підтримують порядок на місці роботи.

Які переваги ви отримаєте, звернувшись в Мастер911?

Для того, щоб отримати допуск до роботи з клієнтами кожен наш майстер з успіхом склав іспит на високий бал, пройшов спеціальну підготовку й підтвердив паспортні дані. Якщо вам все-таки довелося помітити допущену фахівцем помилку або зіткнутися з його некоректною поведінкою, зверніться до служби технічної підтримки, - і ми оперативно допоможемо в розв'язанні важкого питання.

Не важливо, про яку роботу говорити, чи це установка душової кабіни без піддона, монтаж конструкції зі скла або ж про іншу, наші сантехніки беруть на себе повну відповідальність за належний рівень виконаної роботи й надають гарантійні зобов'язання. Можна зробити оплату безготівковим переказом або ж на місці. Після завершення роботи ми видаємо акт виконаних послуг.

Ціна підключення конструкції

Для нас головне, щоб ціноутворення нашого сервісу домашніх послуг було не тільки абсолютно прозорим, але й зрозумілим будь-якому клієнтові, що звернувся до нас. У зв'язку з цим ціна установки душової кабіни, як і різної іншої послуги, за винятком розцінки додаткових частин і витратних матеріалів, а також автовитрат, вказана в прайс-листі. Для поліпшення рівня сервісу, що надається, ми завжди зможемо вас проконсультувати й надати стовідсоткову інформацію про вартість майбутньої роботи. Зазвичай ціна не зміниться.

Виклик сантехніка у Івано-Франківську з виїздом по Івано-Франківській області

Приймаємо заявки в м. Івано-Франківськ

Клієнтам, які проживають у м. Івано-Франківськ та оформили замовлення на виклик сантехніка для компетентного монтажу душової кабіни, ціна якого вам дійсно сподобається, необхідно почекати його прибуття приблизно три години.

Працюємо в передмісті Івано-Франківська

Замовники, які проживають у передмісті Івано-Франківська (Тисмениця, Лисець, Богородчани, Братківці, Черніїв, Чукалівка, Старий Лисець, Підлісся, Загвіздя, Підпечери, Підлужжя, Ямниця, Клузів, Павлівка, Микитинці, Тисменичани, Хриплин, Крихівці, Угорники, Вовчинець), зможуть сподіватися на приїзд майстра через 5 год.

Працюємо по Івано-Франківській області

Для замовників, які живуть у віддалених місцях і яких цікавить установка піддону душової кабіни, є чудова новина: компетентний сантехнік приїде в день, коли було оформлене замовлення. Це відбувається внаслідок того, що Мастер911 має кваліфікованими фахівцями в більшій частині пунктів Івано-Франківської області (Рогатин, Івано-Франківськ, Долина, Тисмениця, Галич, Калуш, Бурштин, Надвірна, Снятин, Коломия, Городенка, Тлумач, Косів, Яремче, Ворохта, Кути, Верховина, Яблунів, Ланчин, Гвіздець, Отинія, Заболотів, Битків, Делятин, Обертин, Лисець, Єзупіль, Рожнятів, Брошнів-Осада, Перегінське, Богородчани, Солотвин, Більшівці, Черніїв, Татарів, Поляниця). Ще один плюс для наших замовників - скорочення дорожніх витрат.

В окремих випадках, які були пов'язані з дуже великою завантаженістю, приїзд сантехніка відкладається на наступний день. Про це вас, звісно, попередять під час подачі заявки.

Потрібна надійна установка душової кабіни в житловій квартирі, дерев'яному будинку або котеджі? Телефонуйте в маркетплейс Мастер911 - і ми гарантуємо підтвердити всі покладені очікування щодо якості роботи!