Монтаж каналізації у Івано-Франківську

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «монтаж каналізації». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Івано-Франківську, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по монтажу каналізацій

Назва послуги Середня вартість

Монтаж чавунної каналізації

Монтаж чавунної каналізації

Монтаж зливної каналізації

Монтаж каналізації по дому

Монтаж зовнішньої каналізації

Встановлення зворотного клапана на каналізацію

Підключення зливу каналізації

Підключення до центральної каналізації

Підключення пластикової каналізації до чавунної

Врізка в каналізаційний стояк

Викопати вигрібну яму

Встановлення каналізаційного насоса

Встановлення фекального насоса

Монтаж септика

Заміна каналізації

Заміна каналізаційного стояка

Заміна чавунної каналізації на пластикову

Демонтаж чавунної каналізації

Демонтаж каналізації

Прочистка каналізації механічним способом (тросом)

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на монтаж каналізацій у Івано-Франківську

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по монтажу каналізацій у Івано-Франківську

Відгуки по монтажу каналізацій у Івано-Франківську

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Установка каналізації - головний із найважливіших етапів робіт при ремонті або будівництві, здійснюваний до установки водопровідної системи та інших комунікацій. До якості здійснення цієї роботи вимоги висуваються дуже серйозні, тут неприпустимо залишати щось незавершеним або ж економити. Якщо через навіть незначні помилки в приміщенні прорветься каналізаційна система, то усунення наслідків коштуватиме значних грошових витрат.

Найбільш відомі варіації робіт

Такого роду послуга як будівництво системи каналізації, затребувана власниками таких будівель, які не під'єднані до загальної каналізації. Монтаж системи каналізації в простій квартирі також користується популярністю, хоча в цьому випадку перелік виконуваних робіт істотно менший, оскільки стосується тільки внутрішньої установки.

До найвідоміших послуг відносяться:

 • Монтаж труб внутрішньої системи каналізації. Такого роду роботи виділяються значною складністю, вони включають формування мережі трубопроводів зі стояками, випусками та трубами для відводу, які об'єднуються між собою шляхом спеціальних пристроїв. Так, наприклад, провести заміну або монтаж стояка з урахуванням усіх правил та інструкцій під силу тільки професійному сантехніку.
 • Ремонт системи каналізації. За цією послугою, як правило, звертаються власники квартири, яка належить до старого житлового фонду, в якому стояки й труби виготовлені з чавуну. Таке обладнання через тривалу експлуатацію зазвичай забивається й починає гнити. Наслідком чого відбуваються протікання й інші неприємні випадки. Вдалий у цій ситуації вихід - заміна системи каналізації, звичайно, якщо буде потрібно, фахівець візьметься за виконання більш локального ремонту.
 • Підключення зовнішньої каналізації. До цього зараховують: розробку проєкту, в якому буде передбачено потрібне обладнання, варіанти з'єднання, вид автономної системи каналізації, ухил і ширина труб, потрібні запчастини. За наданням цієї послуги варто звернутися до досвідченого сантехніка.
 • Підключення каналізаційної системи. Це збір систем, що проводиться після закінчення проєктування та закупівлі всіх необхідних запчастин. Запорука досягнення прекрасного результату - це професійний розрахунок існуючих кутів, а також забезпечення стовідсоткової герметичності.

Окрім перерахованих вище великих проєктів, замовники нерідко замовляють локальні послуги або ж вдосконалення вже наявної каналізації: підключення зливової каналізаційної системи, прочищення каналізації, чистку засмічень та ін.

Етапи проведення установки внутрішньої каналізації

 • Монтаж стояків і підключення каналізаційного зонта на будинку.
 • Монтаж підведень до унітазів та до інших сантехнічних пристроїв.
 • З'єднання підведень і сифонів, монтаж від сантехнічних пристроїв відвідних труб.
 • Фінальний етап роботи - здійснення тестування каналізації. У разі, коли проєктом передбачено здійснення звукоізоляції каналізаційних труб із ПП, її проводять після тестів.

Похибки, що негативно впливають на каналізаційну систему

Порушення, зроблені в ході організації підключення каналізаційних систем, можуть призвести до нижчеперелічених несприятливих проблем:

 • збої сантехнічного обладнання;
 • часте засмічення трубопроводу в одних і тих же ділянках;
 • промерзання зливу;
 • засмічення сантехнічного обладнання;
 • нещільність обладнання.

Мастер911: оперативний монтаж каналізації в приватному будинку

У таких напрямках послуг, як монтаж каналізації в ванній або на кухні, майстри маркетплейса Master911 володіють не тільки відмінними навичками та знаннями, а й великим досвідом, тому що вони надзвичайно часто стикаються з проведенням подібних послуг.

При розгляді заявки ми уточнюємо в замовника характеристики й вид його обладнання, об'єкта, де планується установка, й деякі інші. На підставі інформації замовника ми готові його проконсультувати й надати дані про приблизну вартість необхідної роботи.

Іноді зі слів замовника перелік майбутніх робіт може бути виявлено повністю, й тоді послуга називається стандартною, в інших - для цього буде потрібно очний огляд професіонала, й ітиметься про нестандартну роботу. Якщо послуга стандартна, точна вартість буде названа до приїзду професіонала, а якщо ні - ціну порахує фахівець на місці. Але ми можемо пообіцяти, що в обох випадках вартість монтажу каналізації в приватному будинку буде однозначно відповідати сумі, прописаній у нашому прайс-листі.

Ставши нашим замовником, ви отримаєте:

 • добре виконану послугу;
 • негайний виїзд сантехніка;
 • інформацію про суму потрібної Вам послуги та грамотну консультацію;
 • можливість оформити замовлення цілодобово.

Сантехніки маркетплейса Мастер911 - висококласні професіонали, вони відповідально ставляться до роботи, культурні й доброзичливі з клієнтами. Вони не застосовують нецензурної лексики, залишають чистоту та не курять.

Переваги звернення до маркетплейса Мастер911

Людям, які оформили заявку на виклик майстра, не варто переживати про ризик запустити в будинок недосвідченого або неакуратного фахівця. Наші майстри - перевірені люди, які були допущені до роботи з клієнтами виключно після надання паспортних даних, складання іспиту та проходження внутрішнього навчання.

Також, у нас є служба технічної підтримки, куди можна звернутися, коли все ж довелося виявити похибку в роботі фахівця. Ми розглянемо вашу претензію й допоможемо у швидкому вирішенні вашого конфлікту.

Яку б послугу ви не замовили, монтаж каналізації в ванній кімнаті або ж якусь іншу, наші професіонали беруть на себе грунтовну відповідальність за бездоганну якість. Оплату послуги можна зробити будь-яким методом.

Скільки коштує монтаж каналізації в приватному будинку?

Ціна стандартної роботи, без урахування вартості інших деталей/витратних матеріалів і дорожніх витрат, прописана в нашому прайсі. Ціноутворення нашого маркетплейса створено так, щоб було повністю прозорим і зрозумілим будь-якій людині.

Ви в будь-який час зможете ознайомитися з прайс-листом на монтаж системи каналізації, а також розраховувати на надання консультації до приїзду фахівця. Порахована спочатку ціна зазвичай залишається колишньою.

Замовлення майстра у Івано-Франківську та на об'єкт по Івано-Франківській області

Надаємо послуги в м. Івано-Франківськ

Через 3 години після подачі замовлення фахівець виїжджає до людей, які живуть у м. Івано-Франківськ.

Працюємо в передмісті Івано-Франківська

Для клієнтів, які мешкають у передмісті Івано-Франківська (Тисмениця, Лисець, Богородчани, Братківці, Черніїв, Чукалівка, Старий Лисець, Підлісся, Загвіздя, Підпечери, Підлужжя, Ямниця, Клузів, Павлівка, Микитинці, Тисменичани, Хриплин, Крихівці, Угорники, Вовчинець), візит майстра займе трохи довше, близько п'яти годин.

Приймаємо замовлення по Івано-Франківській області

Унаслідок того, що ми маємо у своєму розпорядженні надійних сантехніків у численних містах Івано-Франківської області (Рогатин, Івано-Франківськ, Долина, Тисмениця, Галич, Калуш, Бурштин, Надвірна, Снятин, Коломия, Городенка, Тлумач, Косів, Яремче, Ворохта, Кути, Верховина, Яблунів, Ланчин, Гвіздець, Отинія, Заболотів, Битків, Делятин, Обертин, Лисець, Єзупіль, Рожнятів, Брошнів-Осада, Перегінське, Богородчани, Солотвин, Більшівці, Черніїв, Татарів, Поляниця), замовники з далеких міст також зможуть розраховувати на візит майстра в день замовлення. Додатковою перевагою виступає можливість зменшити дорожні витрати.

У разі, коли через велике сезонне завантаження виїзд професіонала раптом буде перенесений на день, то вас негайно про це попередять під час подачі замовлення.

Вас цікавить оперативний надійний монтаж труб каналізації, ціна якого не перевищує стандартних розцінок, і при цьому отримання гарантії? Звертайтеся в Master911 - і ми можемо гарантувати, що ви будете задоволені якістю виконаних робіт та сервісом!