Встановлення рушникосушки у Івано-Франківську

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення рушникосушки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Івано-Франківську, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню рушникосушок

Назва послуги Середня вартість

Монтаж рушникосушки

Заміна рушникосушки

Монтаж електричної рушникосушки

Установка рушникосушки з байпасом

Установка рушникосушки з нижнім підключенням

Установка рушникосушки з боковим підключенням

Установка комбінованого рушникосушки

Підключення вертикальної рушникосушки

Підключення рушникосушки 1 дюйм

Підключення рушникосушки 1/2

Підключення рушникосушки 3/4

Монтаж труб для рушникосушки

Встановлення крана маевского на полотенцесушитель

Демонтаж рушникосушки

Усунути протікання рушникосушки

Ремонт ТЕНа рушникосушки

Прочищення рушникосушки

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення рушникосушок у Івано-Франківську

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню рушникосушок у Івано-Франківську

Відгуки по встановленню рушникосушок у Івано-Франківську

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Монтаж рушникосушки у ванній стає однією з найпоширеніших послуг і обумовлена значним зростанням зручності домочадців при відносно низьких витратах. Це виріб сантехніки виконує потрійну функцію: просушку банних рушників та іншого одягу, регулювання рівня вологи та, крім того, - зовсім не зайвий обігрів санітарної кімнати.

В залежності від принципу дії можна виділяти такі різновиди рушникосушок: комбіновані, електричні й водяні, до того ж виготовляються вироби в різному виконанні - сталеві, мідні, алюмінієві та керамічні. На поточний момент є великий ряд модифікацій рушникосушок, і на який з модифікацій зупинитися, може залежати від деяких факторів: довговічності, наявності необхідної площі, комфорту й ціни. Можна сказати, що електричні - прості в монтажі, надзвичайно адаптивні, автономні й не будуть залежати від роботи інших систем, водяні найвигідніші в питанні економії енергії, комбіновані - більш практичні та ефективні, проте вартість цього змійовика досить висока.

Кваліфікована установка рушникосушки різного виду передбачає присутність певних знань і навичок, отже, її краще покладати на майстрів.

Чи безпечна самостійна установка змійовика у ванній?

Запорука того, що сантехнічний виріб буде безвідмовно діяти багато років, - виконання будівельно-монтажних робіт пристрою для сушки банних рушників відповідно до технічних стандартів. Тому бажання економити на сервісних послугах досвідченого, перевіреного, кваліфікованого майстра-сантехніка та спробувати встановити обладнання власними руками - досить ризиковані. Ця спроба в успішному результаті може завершитися втратою часу, в разі невдачі - вимагати оперативного виїзду майстра для виправлення серйозних аварій. Якщо в ході монтажу була допущена помилка, такий нюанс цілком може затьмарити ефект комфорту, а також при появі високого тиску в системі може стати причиною затоплення квартири або замикання електропроводки.

Через вищеописані моменти не варто довіряти установку змійовика неперевіреному "знавцеві", який не дасть гарантійних умов на виконані послуги, і в разі чого, особисто вам потрібно буде своїм коштом оплачувати сумні наслідки.

Найбільш прийнятний висновок - звернутися до перевіреного сантехніка, який професійно та швидко може надати необхідну сервісну послугу, а також бере на себе персональну відповідальність за монтаж рушникосушки при попередньо обумовленій вартості робіт.

Сервіс послуг Мастер911: компетентна установка рушникосушки

Фахівці сервісу Мастер911 володіють багатим досвідом в монтажі практично всіх видів, конфігурацій, конструкцій і моделей змійовиків. У момент подачі заявки на виклик слюсаря-сантехніка ми ставимо замовнику кілька питань, щодо вашого сантехнічного апарату, його місця монтажу, варіанту підключення, особливостей конструкції та інші. На підставі отриманих відповідей ми готові надати початкову консультацію і, крім цього, вчасно зорієнтувати за ціною потрібної сервісної послуги. Коли з'ясовується, що вона стандартна (за словами клієнта можна конкретно встановити обсяг планованих робіт), в такому випадку за монтаж рушникосушки у ванній ціна буде відома відразу ж з прейскуранта.

Якщо без чіткого обстеження слюсарем-сантехніком розрахувати цей обсяг дуже складно, тоді послуга є не типовою, і правильна кошторисна вартість буде оголошена професіоналом вже вдома. Проте ми обіцяємо, що вона не буде відрізнятися від тієї, яка прописана в нашому прейскуранті.

Зателефонувавши в маркетплейс Мастер911 ви можете сподіватися на:

  • надання кожного замовника кваліфікованої консультації та відомостей про приблизну розцінку потрібної послуги;
  • подачу та оформлення замовлення на виїзд без вихідних, в будь-який зручний час;
  • оперативну, надійну та якісну сервісну послугу з наданням гарантійних умов;
  • швидкий виїзд за адресою кваліфікованого, перевіреного та надійного майстра-сантехніка.

Майстри нашого сервісу ввічливі, пунктуальні та сумлінні, відрізняються охайністю та обов'язково прибирають робочу зону. Вони не лихословлять, до своїх обов'язків ставляться сумлінно, не допускають недбалості й не курять.

Переваги звернення в сервіс послуг Мастер911

На відміну від невідомих спеців ми повністю впевнені в кожному зі своїх слюсарів-сантехніків, оскільки перед отриманням допуску до обслуговування клієнтів, всі вони пройшли обов'язкову перевірку персональних даних, якісну теоретичну підготовку та успішно склали на прохідний бал іспит. Попри це, ми в будь-який момент можемо вислухати побажання, критику та всі нарікання, щодо допущеної в роботі помилки або непрофесійної дії фахівця. Саме тому, при виникненні конфліктної ситуації ми просимо своїх клієнтів повідомляти в службу підтримки Мастер911.

Після закінчення будівельно-монтажних робіт, кожен клієнт приймає акт виконаних послуг. Всі наші сервісні послуги виконуються згідно з договором, в якому чітко визначені критерії рівня якості робіт, умови відповідальності сантехніка, а також процес. Наші майстри беруть на себе індивідуальну відповідальність і видають сертифікат гарантії на надані послуги. Розплатитися за завершену роботу майстра-сантехніка можна безготівковими переказами або готівкою.

Яка ціна установки рушникосушки?

Тарифи на монтаж рушникосушки у вигляді драбинки або змійовика ви завжди зможете дізнатися, ознайомившись з прайс-листом нашого сервісу. Там вказана розцінка кожної окремої типовий послуги, без закупівельної вартості витратних матеріалів, додаткових запасних частин, а також автотранспортних витрат. Для нас виключно цінно, щоб наша концепція ціноутворення була цілком прозорою та зрозумілою для будь-кого, хто подзвонив нам. Для підвищення комфорту в співпраці з сантехніками ми раді видати вам важливі консультації ще до прибуття фахівця та зорієнтувати за сумою сервісної послуги. В основному названа заздалегідь, наприклад на установку електричної рушникосушки, ціна не змінюється.

Виклик техніка у Івано-Франківську і на виїзді по всій Івано-Франківській області

Виконуємо монтажні роботи в передмісті Івано-Франківська

Тим людям, які живуть в передмістях Івано-Франківська (Тисмениця, Лисець, Богородчани, Братківці, Черніїв, Чукалівка, Старий Лисець, Підлісся, Загвіздя, Підпечери, Підлужжя, Ямниця, Клузів, Павлівка, Микитинці, Тисменичани, Хриплин, Крихівці, Угорники, Вовчинець), потрібно очікувати прибуття слюсаря-сантехніка на пару годин більше, приблизно чотири-п'ять годин.

Робота ведеться на території м. Івано-Франківськ

Якщо ви перебуваєте в районах м. Івано-Франківськ, тоді не довше трьох годин після оформлення заявки, можете сподіватися на виїзд до вас перевіреного, кваліфікованого та досвідченого сантехніка.

Працюємо по Івано-Франківській області

Оскільки ми маємо у своєму розпорядженні професійних, навчених, перевірених і досвідчених сантехніків практично у всіх населених пунктах Івано-Франківської області (Рогатин, Івано-Франківськ, Долина, Тисмениця, Галич, Калуш, Бурштин, Надвірна, Снятин, Коломия, Городенка, Тлумач, Косів, Яремче, Ворохта, Кути, Верховина, Яблунів, Ланчин, Гвіздець, Отинія, Заболотів, Битків, Делятин, Обертин, Лисець, Єзупіль, Рожнятів, Брошнів-Осада, Перегінське, Богородчани, Солотвин, Більшівці, Черніїв, Татарів, Поляниця), значить ті домовласники, які проживають у віддалених точках, зможуть розраховувати на візит виконавця робіт в день подачі заявки. Крім явних переваг, подібний сервіс дає можливість додатково заощадити на транспортних витратах.

В окремих випадках, якщо у майстрів дуже високе завантаження, їх візит може пересунутися на наступний день. Ми про це повідомляємо замовників завчасно, ще в момент оформлення заявки в наш сервіс.

Якщо вас цікавить грамотна установка рушникосушки будь-якого варіанту, ціна якої дуже здивує, звертайтеся в сервіс Мастер911!