Монтаж водопроводу у Івано-Франківську

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «монтаж водопроводу». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Івано-Франківську, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по монтажу водопроводів

Назва послуги Середня вартість

Прокладка зовнішнього водопроводу

Врізання у водопровід

Встановлення редуктора тиску

Встановлення манометрів води

Підключення водопроводу

Заміна водопроводу

Монтаж річного водопроводу

Монтаж водопроводу

Монтаж гарячого водопроводу

Монтаж пластикового водопроводу

Монтаж зовнішнього водопроводу

Монтаж системи водопостачання

Монтаж гідроакумулятора

Монтаж запірної арматури

Разводка водопроводу

Опресування системи водопроводу

Проектування систем водопостачання

Цінові пропозиції по монтажу водопроводів від найкращих майстрів у Івано-Франківську

Дмитро В

Був(ла) на сайті 8 днів тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення водопроводів у Івано-Франківську

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по монтажу водопроводів у Івано-Франківську

Відгуки по монтажу водопроводів у Івано-Франківську

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Монтаж водопроводу в стандартній квартирі чи приватному будинку, всупереч значним відмінностям, повинен неухильно відповідати чітким умовам. Так, для забезпечення оперативності, простоти та зручності майбутнього технічного обслуговування системи, її конструкцію слід зробити таким чином, щоб крани, вентилі, редуктори та інші вузли знаходилися в певному місці. Також важливо створити до них вільний і легкий доступ. Кваліфікований вибір габаритів технологічних, ревізійних люків призначається для того, щоб у подальшій експлуатації була можливість швидко й легко виконувати обслуговування блоків, вузлів, елементів системи, а за необхідності - замінити їх або зробити ремонт.

Проведена фахівцем мережа водопроводу характеризується високою функціональністю, практичністю, надійністю й простотою в експлуатації, обслуговуванні та підтримці.

Чи є сенс своїми силами зібрати водопровідну мережу?

Прокладання труб внутрішнього водопостачання є найважливішим процесом будівництва чи ремонту в приватному будинку або квартирі багатоповерхового будинку. Таку процедуру бажано довірити професіоналам, що забезпечить як надійне, швидке та якісне проведення будівельно-монтажних робіт, так і відсутність небезпеки виникнення аварійних ситуацій протягом експлуатації. Наслідком виконання робіт на кожному з кроків, що охоплює монтаж водопроводу, дилетантом без реального досвіду, необхідних знань і навичок стане допущення грубих помилок, усунення яких потребує неабияких фінансових і часових витрат.

Розумне рішення - звернення в сервіс побутових послуг Master911. Кваліфікований слюсар-сантехнік оперативно, надійно й грамотно здійснить монтаж водопроводу, ціна якого виявиться в розумних межах, і надасть гарантію на якість своєї діяльності.

Master911: високопрофесійний монтаж трубопроводу водопостачання

Усі наші слюсарі-сантехніки систематично мають справу з виконанням завдань з улаштування системи водопостачання в стандартних квартирах або власних будинках. Вони володіють значним практичним досвідом у наданні такої послуги.

У процесі подачі заявки ми задаємо замовнику уточнювальні питання для того, щоб надати йому відомості про вартість майбутнього ремонту й первинну консультацію. Виходячи з того, як точно зі слів замовника може бути встановлений розмір запитуваних робіт, послуга буде типовою або нестандартною, якщо потрібен візуальний огляд майстра. У стандартному випадку сума буде визначена чітко, ще перед виїздом професіонала, у другому - кошторисний розрахунок визначить сантехнік уже вдома, але вона не стане різнитися з розцінкою, яка прописана в нашому прайсі на монтаж мережі водопроводу.

Вирішивши зателефонувати в наш сервіс, ви маєте можливість не хвилюватися про:

 • те, що ваша заявка буде прийнята в будь-який час (без свят і вихідних, працюємо 24/7);
 • видачу актуальної інформації про загальну вартість сервісної послуги та компетентної консультації;
 • терміновий виїзд сантехніка на адресу;
 • ідеальну якість виконаної послуги.

Кожен наш фахівець є відповідальним, ввічливим і пунктуальним професіоналом, який не курить і не використовує непристойної лексики на робочому місці.

Переваги звернення в сервіс Master911

Зателефонувавши нам, вам не доведеться боятися, що буде ризик впустити в будинок невідомого "умільця", який може кинути далеке від порядку робоче місце, повестися зухвало, не впоратися із завданням або затягнути процес у часі. Усі сервісні виконавці пройшли верифікацію персональних документів та успішно склали іспити, підтвердивши високу кваліфікацію, і лише згодом ними було отримано допуск до обслуговування клієнтів.

Утім, ніколи не можна зовсім виключати особистісний фактор, саме тому у нас присутня служба підтримки, туди можна зателефонувати завжди при виявленні допущеної сантехніком недбалості в роботі чи зіткнувшись із його непрофесійними діями. Ми обіцяємо надати допомогу в вирішенні будь-якого інциденту. Усі наші фахівці беруть індивідуальну відповідальність за якість виконаного ними монтажу водопроводу в особняку або квартирі, ціна якого не перевищує середніх розцінок, і видають гарантійні зобов'язання. Кожен клієнт приймає акт виконаних робіт, коли вони завершені. Розрахуватися за послугу слюсаря-сантехніка допускається безготівковими перерахуваннями чи готівкою.

Яка вартість прокладки внутрішньої мережі водопроводу?

Усі ціни на монтаж каналізації та мережі водопроводу, без транспортних витрат і вартості деталей, запчастин і витратних матеріалів, є в нашому прайсі. Таким чином, у разі, якщо вас зацікавить вартість монтажу водопроводу з поліпропілену, то відповівши на ряд інформаційних питань, ви будете повідомлені про неї ще напередодні приходу слюсаря-сантехніка.Сервіс Мастер911 розробив повністю прозоре ціноутворення, зрозуміле будь-якому замовнику, хто зателефонував нам. Будучи нашим клієнтом, ви обов'язково отримаєте компетентну початкову консультацію й будете проінформовані про приблизну вартість необхідної сервісної послуги. Розрахункова кошторисна сума в переважній більшості ситуацій залишиться без змін.

Екстрене замовлення сантехніка у Івано-Франківську з виїздом за адресою по Івано-Франківській області

Виконуємо профілактичні роботи по всій Івано-Франківської області

У більшості н. п. Івано-Франківської області (Рогатин, Івано-Франківськ, Долина, Тисмениця, Галич, Калуш, Бурштин, Надвірна, Снятин, Коломия, Городенка, Тлумач, Косів, Яремче, Ворохта, Кути, Верховина, Яблунів, Ланчин, Гвіздець, Отинія, Заболотів, Битків, Делятин, Обертин, Лисець, Єзупіль, Рожнятів, Брошнів-Осада, Перегінське, Богородчани, Солотвин, Більшівці, Черніїв, Татарів, Поляниця) у сервісу домашнього ремонту Master911 присутні власні досвідчені, навчені та перевірені фахівці. Тому очікувати приходу майстра-сантехніка в день оформлення заявки можуть навіть такі наші замовники, які живуть в далеких точках. Такий сервіс має додаткову перевагу для клієнтів - зменшення автотранспортних витрат.

В особливих ситуаціях, пов'язаних із підвищеною сезонною зайнятістю, виїзд майстра-сантехніка може бути відкладений на наступний день. Вас неодмінно повідомлять про це заздалегідь, ще під час складання заявки.

Робота ведеться на території м. Івано-Франківськ

Клієнти, що перебувають у районах м. Івано-Франківськ, можуть розраховувати на оперативний виїзд до них техніка не пізніше ніж через 3 години з моменту оформлення замовлення.

Працюємо в передмісті Івано-Франківська

Трохи довше, приблизно 4-5 годин потрібно буде чекати відвідування сантехніка нашим клієнтам, які проживають у передмісті Івано-Франківська (Тисмениця, Лисець, Богородчани, Братківці, Черніїв, Чукалівка, Старий Лисець, Підлісся, Загвіздя, Підпечери, Підлужжя, Ямниця, Клузів, Павлівка, Микитинці, Тисменичани, Хриплин, Крихівці, Угорники, Вовчинець).

Якщо вас зацікавив надійний монтаж внутрішньої системи водопроводу в власному будинку чи стандартній квартирі, звертайтеся в сервіс побутового ремонту Мастер911, - і ми забезпечуємо бездоганну якість виконання робіт, швидкий прихід фахівця, високий рівень сервісу, адекватні розцінки.