Встановлення ванни у Коломиї

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення ванни». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Коломиї, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню ванн

Назва послуги Середня вартість

Встановлення акрилової ванни

Встановлення сталевої ванни

Встановлення чавунної ванни

Підключення акрилової ванни

Підключення сталевий ванни

Підключення чавунної ванни

Встановлення гідромасажу в акрилову ванну

Встановлення гідромасажу в чавунну ванну

Встановлення джакузі

Підключення джакузі до водопостачання

Підключення джакузі до каналізації

Демонтаж акрилової ванни

Встановлення екрану під ванну

Демонтаж сталевий ванни

Демонтаж чавунної ванни

Демонтаж джакузі

Виніс чавунної ванни (з ліфтом)

Виніс чавунної ванни (без ліфта за поверх)

Виніс ванни (з ліфтом)

Виніс ванни (без ліфта за поверх)

Демонтаж акрилової вкладики

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення ванн у Коломиї

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню ванн у Коломиї

Відгуки по встановленню ванн у Коломиї

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Монтаж ванни є одним з дуже дорогих і відповідальних моментів, і проводиться, як правило, на завершальній стадії ремонту у ванній кімнаті. Залежно від форми, ваги, типу, розміру та матеріалу виготовлення ванни, приймається рішення з питання, яким повинен бути метод оптимального проведення необхідних робіт.

Треба мати на увазі, що компетентна установка ванни передбачає наявність досвіду, навичок та спеціалізованих знань, а також дотримання стандартів, розуміння вимог, що пред'являються до приміщення.

Чи можна самостійно виконати установку ванни?

Дилетантські спроби власними руками здійснити монтаж та установку сталевої, чавунної або акрилової ванни не рекомендуються. Це пов'язано з ризиком відступу від прийнятих нормативів, допущення будь-якої помилки або невиконання правил безпеки. Наслідки такого підходу можуть виявитися дуже серйозними: крім зниження рівня безпеки та комфорту домочадців, є можливість того, що вода заллє і вашу квартиру, і сусідів нижніх поверхів.

Прохання про допомогу некомпетентного, неперевіреного або недосвідченого спеціаліста теж не найкращий з варіантів. В першу чергу монтаж овальної, кутової або ж круглої ванни часом затягується по часу, і що найприкріше, на надану сервісну послугу ви не будете мати ніякої гарантії. Не варто піддавати себе ризику, а запросити надійного, перевіреного, досвідченого майстра, який якісно, надійно та швидко здатний впоратися із замовленої роботою.

Master911: компетентна установка сталевої, кутової та чавунної ванни

Сантехніки сервісу домашнього ремонту Мастер911 володіють солідним досвідом в установці чавунних, акрилових, металевих ванн різноманітних габаритів, конструкцій і форм.

Під час заповнення форми заявки на виклик майстра додому, ми завжди ставимо клієнту кілька питань про сантехнічне обладнання, побажання, місце та особливості його установки, після чого зможемо визначитися з ціною послуги та надати початкову рекомендацію.

Розцінки на стандартні послуги вказані в нашому прайсі, і при першому проханні надаються клієнту. У тому випадку, коли ж потрібна особлива послуга, то остаточна сума буде озвучена слюсарем-сантехніком вже при відвідуванні на квартиру, після встановлення повного обсягу робіт. Однак ми з абсолютною відповідальністю гарантуємо, що ціна буде дорівнює тій, яка прописана в прейскуранті.

В разі звернення до нашого сервіс, ви отримаєте:

  • отримання надійної, гарантійної та якісної роботи - установки овальної, круглої або кутової ванни;
  • швидкий приїзд сертифікованого, досвідченого та професійного сантехніка;
  • інформацію та консультацію про орієнтовну або ж конкретну вартість послуги;
  • можливість оформити замовлення щодня, в режимі 24/7, без свят і вихідних.

Наші техніки демонструють серйозне ставлення до роботи, не лаються, не димлять цигаркою, обов'язково прибирають за собою робоче місце, доброзичливі й чуйні до всіх бажань замовників.

Плюси звернення в сервіс побутових послуг Мастер911

Ми працюємо тільки з перевіреними фахівцями, кожен з них перед отриманням доступу до обслуговування клієнтів довів свій професіоналізм, успішно склавши екзаменаційні тести й, крім того, пройшов спеціальне навчання та перевірку персональних документів. Однак, попри подібні заходи, ми не виключаємо людський фактор і завжди готові надати ефективне сприяння в разі появи конфліктної ситуації.

Оплатити роботу майстра-сантехніка - монтаж ванни - ви можете найзручнішим чином: готівковими коштами або безготівковими перерахуваннями. Будь-яка послуга (зокрема: монтаж кутової ванни, установка ванни без ніжок або ванни з масажем) проводиться згідно з договором, де описані аспекти виконання робіт, терміни виконання, конкретні умови відповідальності виконавця, сам технологічний процес. Якщо вам довелося виявити якусь помилку в діяльності фахівця або зіткнутися з його непрофесійною поведінкою, звертайтеся в сервісну службу підтримки. Кожен наш замовник має на руках акт про виконання сервісних послуг після завершення роботи з установки ванни. Всі наші майстри-сантехніки завжди надають гарантійні умови на всі сервісні послуги.

Яка вартість установки чавунної, акрилової або ж сталевої ванни?

Якщо вас цікавить, скільки коштує збірка ванни з джакузі, установка чавунної овальної ванни або монтаж акрилової ванни, в будь-якому випадку ви маєте можливість ознайомитися з нашими розцінками. Там наведено розцінки на типові сервісні послуги, без урахування вартості запчастин, витратних матеріалів, які можуть знадобитися в процесі установки й автотранспортних витрат. Ми прагнемо до прозорого та цілком зрозумілого всім нашим клієнтам формування цін, а також до високого рівня комфорту. Дотримуючись цієї мети, ми завжди готові надати нашим клієнтам початкову консультацію та зорієнтувати у приблизній вартості заявленої сервісної послуги. Зазвичай, зазначена вартість, яка була встановлена спочатку, не змінюється.

Замовлення техніка у Коломиї з виїздом по Івано-Франківській області

Приймаємо замовлення в приміських зонах Коломиї

Якщо тільки наші клієнти проживають у приміській зоні Коломиї (), приїзд техніка теж не відніме багато часу - орієнтовно не більше чотирьох-п'яти годин.

Працюємо по Івано-Франківській області

Сервіс домашнього ремонту Мастер911 має сертифікованих, кваліфікованих майстрів-сантехніків у більшості н.п. Івано-Франківської області (Рогатин, Івано-Франківськ, Долина, Тисмениця, Галич, Калуш, Бурштин, Надвірна, Снятин, Коломия, Городенка, Тлумач, Косів, Яремче, Ворохта, Кути, Верховина, Яблунів, Ланчин, Гвіздець, Отинія, Заболотів, Битків, Делятин, Обертин, Лисець, Єзупіль, Рожнятів, Брошнів-Осада, Перегінське, Богородчани, Солотвин, Більшівці, Черніїв, Татарів, Поляниця). Тому, клієнти, що знаходяться в далеких населених пунктах, яких цікавить компетентна установка, збірка ванни, зможуть сподіватися на надання їм сантехнічної послуги в день складання виклику. Даний сервіс, крім явних плюсів, ще й дозволяє заощадити свої кошти на транспортних витратах. Часом бувають такі випадки, коли через досить високу сезонну завантаженість, виїзд майстра-сантехніка згідно з ситуацією переноситься на найближчу дату. Щодо чого ми завжди ставимо до відома замовників завчасно, в момент оформлення виклику.

Працюємо в рамках Коломиї

Наші клієнти, які живуть в рамках Коломиї, можуть чекати виїзд професіонала - приблизно через 3 години з часу оформлення замовлення в сервісі Мастер911.

Якщо вас цікавить швидка установка сучасної ванни за розумною ціною, - телефонуйте в сервіс домашнього ремонту Мастер911.

Ви самі маєте можливість переконатися в рівні наданої нашими майстрами технічного обслуговування та високій професійній якості пропонованих послуг!