Поломка вашої пральної машини без якісного ремонту створює дискомфорт: доводиться користуватися послугами пралень у Мукачеві, а то і прати білизну вручну. У той же час, думка про покупку іншої техніки, яка обходиться досить дорого, навряд вас порадує. Однак якщо трапляються незначні проблеми, то викликати майстра, щоб провести діагностику і нескладний ремонт або заміну зношених деталей, блоків, механізмів, вузлів, виявиться набагато вигідніше. Ці питання якраз і вирішує сервіс домашнього ремонту Master911, зберігаючи ваші особисті кошти.

У випадках появи такої потреби фахівець придбає нові запчастини, комплектуючі, вузли та деталі. Наш співробітник погоджує характер, склад, обсяг і вид необхідних робіт, в найкоротші терміни підбере профільного фахівця і уточнить час прибуття. Будь-хто зможе зробити замовлення на послугу з ремонт пралки у Мукачеві, відвідавши наш інтернет-сайт або зв'язавшись за телефоном.

Майстер по приїзду на місце виконає наступне:

 • У ході виконання діагностики несправностей пралки визначить характер ремонту.
 • Досить акуратно, професійної та швидко налагодить електроніку, відремонтує виявлену поломку, виконає заміну зношених систем, блоків, вузлів, пристроїв.
 • Обов'язково надасть інструкції, практичні поради, рекомендації щодо правильного і безпечного використання техніки і пояснить окремі нюанси, професійні тонкощі даної модифікації.
 • Постарається пояснити причини виходу машини з ладу.
 • Роботи зробить акуратно і прибере за собою після ремонту.
 • Після закінчення робіт видасть гарантійний талон з терміном від п'яти місяців до року з дня проведення ремонту пральної машини у Мукачеві, в залежності від виду і характеру виконаних робіт.

Чому обирають сервіс Master911

Master911 - це сервіс з надання послуг побутового призначення від підготовлених, кваліфікованих, відповідальних і перевірених фахівців з багаторічним досвідом обслуговування пральних машин різних марок будь-якого року виготовлення.

Оскільки в нашому сервісі послуг трудяться більше чотирьох тисяч кваліфікованих фахівців, ми маємо ряд позитивних моментів, і ось лише деякі:

 • Робимо терміновий, складний, післягарантійний ремонт. Наші відповідальні, досвідчені, висококваліфіковані фахівці справляються з ремонтом за дві-три години, залежно від складності аварії.
 • Здійснюємо контроль якості роботи. Природно, що майстер в певних ситуаціях може зробити помилку, тому ми приймаємо всі можливі скарги. У разі виявлення таких у пральної машини у Мукачеві майстер нашого маркетплейсу якісно полагодить її.
 • Ремонтуємо машини різної конструкції у Мукачеві вдома. Ми беремося як за складні, середні, так і за дрібні поломки: несправність датчика рівня, заміна нижньої противаги, хрестовини, барабана, опори бака, стирання підшипника та ін. Фахівці зроблять виключно те, що потребує ремонту, не підвищуючи навмисне вартість.
 • Беремо замовлення на обслуговування техніки, не обмежуючись роком випуску. Ми відновлюємо пралки незалежно від зношеності, напівавтоматичні, ультразвукові, автоматичні з фронтальним, вертикальним завантаженням.

Виконавці нашого сервісу виконують грамотну діагностику, що дає можливість з досить високою часткою ймовірності встановити характер дефектів, акуратно, недорого, швидко і грамотно їх усунути.

Майстри нашого сервісу послуг з ремонту пральних машин у Мукачеві налаштовують і відновлюють техніку всіх моделей, марок, будь-якого віку

Фахівці сервісу послуг Master911 підбирають необхідні пристрої, комплектуючі, деталі, блоки та вузли і беруться за відновлення навіть досить застарілою домашньої технікі. Довгий термін роботи домашньої пральної машинки вважається досить важливою передумовою несправності, однак при збоях в роботі старих моделей викидати їх не варто. Майстри не надають значення і моделі, нехай це буде російська, європейська або китайська збірка: Делфа (Delfa), Баукнехт (Bauknecht), Міле (Miele), Індесіт (Indesit), Рейнфорд (Rainford), Горенье (Gorenje), Мідеа (Midea), ЛЖ (LG), Део (Daewoo), Прівілег (Privileg), Малютка, Електролюкс (Electrolux), Ардо (Ardo), Канді (Candy), Вірпул (Whirlpool), АЕГ (AEG), Вестфрост (Vestfrost), Кайзер (Kaiser), Бош (Bosch), Хувер (Hoover), Арістон (Ariston), Атлант (Atlant), Сіменс (Siemens), Самсунг (Samsung), Зануссі (Занусі / Zanussi), Беко (Beko), Сатурн (Saturn), Віарус (Viadrus), Ханса (Hansa).

Для ремонту фахівцями нашого сервісу пральних машин вдома у Мукачеві ви можете замовити досвідченого, відповідального, перевіреного, сертифікованого майстра, який виконає такі роботи:

 • Ремонтні роботи високої складності: установка нового барабана, хрестовини, опори бака, нижньої противаги, підшипника, виправлення порушень в розподільній скриньці.
 • Ремонтні роботи середньої складності: реконструкція щіток двигуна, мотора, зливного насоса і ТЕНа, блокування люка, лагодження патрубка, індикації.
 • Дрібні ремонтні роботи: установка ручки люка, петлі дверцят, кнопки, дозатора порошку, зливного шланга, чистка пралки, витяг сторонніх предметів, а також планова профілактика ТЕНів.

Ціна ремонту домашньої пральної машини та інші послуги

Найбільший ремонт пральних машин у Мукачеві нашими майстрами вийде удвічі економічнішим, ніж купівля нової техніки, за умови. І ще раз нагадуємо вам, що кінцеву вартість ремонту пральної машини ми можемо підрахувати тільки в результаті діагностичних робіт, які технік проводить вдома у замовника.

* Розцінки подано в інформаційних цілях, оскільки не враховані транспортні витрати, марки пральних машинок, вартість запчастин, вузлів, блоків, комплектуючих, деталей, які, можливо, доведеться купувати.

Часто зустрічаються проблеми з пральною технікою

Зазвичай виділяють понад 10 факторів несправності побутової техніки, які зараховують або до внутрішніх (дефект, пошкодження, знос механічних вузлів, комплектуючих, деталей, пристроїв), або до зовнішніх (неякісна установка, некоректна настройка / під'єднання і т.д.).

Перерахуємо найвідоміші з них:

 • Пральна машина видає досить гучні звуки при включенні. Причиною може бути неправильна установка техніки або потрапляння в барабан будь-яких предметів (запонки, монети, шпильки, гудзики). Серед інших варіантів - несправність щіток електродвигуна, амортизаторів, знос підшипників, пошкодження противаги.
 • Вода не гріється в пралці. Причини можуть критися у виході з ладу модуля управління, що перегорів, або ж несправність датчика температури. Це одна з найпоширеніших причин виклику майстра з ремонту пральних машин у Мукачеві.
 • Пралка не зливати воду в каналізацію. Подібна помилка може пояснюватися як безпечними збоями в настройках, так і численними серйозними ушкодженнями, наприклад, насоса, модуля управління, зливного шланга або датчика рівня води.
 • Не крутиться барабан. До такої проблеми зазвичай веде обрив приводного ременя, оскільки він схильний до зношування з плином часу. У числі особливо небезпечних факторів - дефект модуля управління або електродвигуна.
 • Перестав функціонувати віджим. Першим з загальнопоширених підстав є пошкодження реле рівня води. В певній мірі це може викликатися пошкодженням приводного ременя, збоєм в керуючої платі або ж несправністю електродвигуна. Такий ремонт часто потрібен пральній машині Індезіт, LG, Samsung.
 • Ваша пралка тече. Проблема подібного роду може призвести до виникнення іржі на корпусі. Її викликають понад 8 причин: несправність шланга, ослаблення хомутів, зливного насоса, зношення барабана, манжети, засмічення дозатора порошку.

Найбільш небезпечними поломками є ті, з вини яких пралка не включається, втім, і в таких ситуаціях знайдуться виходи.

Обслуговуємо техніку мешканців усіх районі у Мукачеві і області

Неважливо, скільки коштує ремонт пральної машини, його якість від цього не страждає. У фахівців сервісу Master911 можна замовити ремонт додому по території, а також і в інших населених пунктах Закарпатської області. Мешканці передмістя Мукачева (смт Кольчино, с. Зняцьово, с. Павшино, с. Ракошино) та інші населені пункти області (м. Хуст, м. Берегове, м. Виноградів, м. Тячів, м. Іршава, м. Перечин, м. Чоп, м. Мукачево, м. Ужгород, смт Кольчино, смт Воловець, смт Жденієво, смт Середнє, смт Чинадійово, смт Батьово, смт Королево, смт Солотвино, смт Кобилецька Поляна, смт Міжгір'я, смт Дубове, смт Буштино, с. Копашново) та інші селища Закарпатської області, також мають можливість оформити замовлення на ремонт своєї пралки додому.

Зона обслуговування Мукачево