Ремонт плати керування пральної машини у Луцьку

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт плати керування пральної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Луцьку, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Цінові пропозиції по ремонту плат керування пральних машин від найкращих майстрів у Луцьку

Дмитро В

Був(ла) на сайті місяць тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт плат керування пральних машин у Луцьку

Назва послуги
Діапазон цін

Відгуки по ремонту плат керування пральних машин у Луцьку

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Плата керування - електропристрій, мета якого – виконання певної програми. Ось чому при неполадці такого пристрою подальше застосування пральної машини неможливе. Сучасна статистика змушує замислитись, оскільки на модуль керування припадає близько 40 відсотків наявних поломок. Адже цей модуль керування відповідає за безліч головних процесів: працездатність двигуна, зливного насоса, набір рідини та ін.

При поломці необхідно замовити ремонт плати керування пральної машини у Луцьку, звертаючись за допомогою до вмілих майстрів сервісу домашніх послуг Мастер911. Вам потрібно вибрати підходящий день приїзду техніка.

Які завдання здійснює спеціаліст

При виклику майстра на об'єкт, все, що знадобиться від вас – це замовити ремонт плати керування пральної машини у Луцьку та запропонувати професіоналу безпроблемний доступ до машини (відсунути іншу електротехніку, меблі тощо).

Після цього проводяться такі процедури:

 1. Вимкнення приладу від мережі та зняття кришки.
 2. Відбувається розбирання для вилучення блоку керування з пристрою.
 3. Перевірка пристрою. Особливу увагу техніки звертають на конденсатор і на резистор (робота якого перевіряється за допомогою спеціального тестера). Тиристорний блок також проходить обов'язкову діагностику.
 4. Після виявлення однієї чи кількох причин поломки, проводиться їх ліквідація за допомогою будь-яких наявних методів – відновлення або заміна окремих складових, що не підлягають ремонту.

Після всіх завдань виконавець залишає власні офіційні гарантійні зобов'язання та запускає машинку, тестуючи її працездатність.

У яких ситуаціях потрібне відновлення пралки у Луцьку

Як правило, про неполадку плати керування клієнт дізнається від техніки - на екрані горить певний код помилки. Якщо код не висвічується, відзначають інші часті причини неполадки модуля керування пральної машини у Луцьку:

 • При включенні техніки барабан залишається в неробочому стані.
 • Підключення до розетки агрегат не функціонує.
 • Відбувається набір води для пралки та швидкий злив через кілька секунд.
 • Пралка "відмовляється" виконувати прання у встановленому режимі.
 • Занадто тривалий цикл прання, що не відповідає призначеному режиму.
 • Різкі стрибки температури води.
 • Відзначають зміни у звичайному темпі двигуна: відсутній певний набір обертів під час віджиму.
 • На панелі горять різні лампи.

Більшість цих несправностей не помічає навіть система самодіагностики, тому знадобиться послуга професійних фахівців. Отже, має бути професійний ремонт блоку керування пральної машини, вартість якого залежить від складності вашої несправності.

Основні причини поломок модуля пралки у Луцьку

Насамперед варто ознайомитися з основним списком актуальних причин, з яких потрібен оперативний ремонт блоку керування пральної машини у Луцьку за прийнятною вартістю, зазначеною у прейскуранті нашого маркетплейсу.

Збої в роботі пралки відбуваються через наведені нижче причини:

 • Несправності якихось компонентів – конденсатор, тиристор та інше.
 • Неналежне паяння струмопровідних доріжок.
 • Брак при виробництві (такого типу помилка помітна вже в перші тижні роботи машинки).
 • Серйозні стрибки електроенергії в мережі при включенні пристрою.
 • Проникнення рідини у розташування плати керування.
 • Часте примусове вимкнення агрегату під час виконання певного циклу.
 • Зовнішні поломки електропроводів.
 • Електрозамикання.

Не рекомендуємо намагатися самостійно виправити неполадку, зробити перезавантаження, розбирання, вибір складових для заміни або повторне під'єднання до мережі після знаходження проблеми.

Розцінки на ремонт блоків керування пралки

Перед тим, як замовити ремонт модуля пральної машини, ціна якого прорахована в прейскуранті компанії, слід розібратися з особливостями, що впливають на цінову політику. У ході проведення діагностики вартість здатна змінюватися з таких причин:

 • Враховуються нюанси типу вашої моделі, рік випуску.
 • Перевіряється потреба у виборі комплектуючих.
 • Визначається весь спектр несправностей.

Одночасно з кінцевою сумою можуть змінюватись і терміни виконання майбутніх робіт. Як правило, професіонал справляється із поломкою протягом одного дня.

Плюси надійних послуг від виконавців Master911 у Луцьку

Якщо потрібна допомога від професіоналів через поломку техніки, рекомендовано доручити пристрій компетентним фахівцям. Таких професіоналів можна знайти на маркетплейсі Master911, скориставшись зручним пошуком на веб-сервісі або допомогою менеджерів, які можуть знайти фахівця вищої компетентності.

Також клієнти набувають нижчезазначеного списку переваг:

 • Можливість замовити майстра на об'єкт у зручний час та день.
 • Попередня консультація, відповіді на питання, що цікавлять, щодо функціонування машинки враховуючи нюанси певної марки.
 • Доступні ціни на ремонт модуля керування пральною машиною.
 • Поради при купівлі компонентів – універсальних чи оригінальних.

Щоб замовити професіонала, потрібно залишити замовлення онлайн, вказавши номер телефону для зворотного зв'язку, докладний опис ситуації, що виникла, і своє ім'я. У випадку екстреного ремонту майстер може виїхати протягом двох-трьох годин.