Ремонт пральної машини у Нововолинську

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт пральної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Нововолинську, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту пральних машин

Назва послуги
Середня вартість
Пропозиції майстрів

Підключення пральної машини

Заміна клапана подачі води в пральній машині

Заміна хрестовини пральної машини

Заміна елементів (кріплення, гачки, скла, ручки) люка пральної машини

Заміна плати в пральній машині (модуля управління)

Заміна сальника в пральній машині

Заміна манжети насоса в пральній машині

Заміна аквастоп (гідростоп) пральної машини

Заміна ТЕНа сушки на пральній машині

Заміна термостата в пральній машині

Заміна датчика температури на пральній машині

Ремонт барабана пральної машини (бака)

Ремонт амортизаторів пральної машини

Ремонт підшипників в пральній машині

Ремонт впускного клапана пральної машини

Ремонт хрестовини пральної машини

Ремонт модуля пральної машини (плати управління)

Ремонт прессостата пральної машини

Чистка ТЕНа пральної машини

Балансування барабана пральної машини

Усунення сторонніх предметів з бака пральної машини (без повного розбирання)

Утилізація пральних машин

Скупка стиральных машин

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт пральних машин у Нововолинську

Назва послуги
Діапазон цін

Ремонт пральних машин

від 350 грн

Встановлення пральних машин

від 350 грн

Чистку пральних машин

від 350 грн

Часті питання по ремонту пральних машин у Нововолинську

Відгуки по ремонту пральних машин у Нововолинську

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Підвищена жорсткість води, скачки напруги, неналежне використання пральної машинки, низька якість миючих засобів та інші негативні фактори з часом можуть стати причиною поломки домашньої техніки. І в такому випадку по-справжньому вашим надійним рішенням буде замовлення ремонту пральної машини в акуратних, досвідчених, відповідальних, сертифікованих фахівців, і сервіс послуг з ремонту пральних машин у Нововолинську Master911 готовий запропонувати вам допомогу.

Сам процес складається з трьох етапів:

 • Як оформити своє замовлення. Замовник складає заявку онлайн або повинен зв'язатися з нами за телефоном, вказаному на web-сайті. Для замовлення послуги бажано вказати модифікацію пралки, компанію-виробника техніки, вид поломки і домашню адресу. Вичерпна інформація про неполадки дозволить заздалегідь підібрати відповідні блоки управління, комплектуючі, запасні частини для проведення ремонту.
 • Детальна діагностика пралки. Виконавець обстежує техніку, виявляє вид поломки, встановлює масштаб ремонту і пояснює причини збою в роботі. Далі технік озвучує точну вартість ремонту пральної машини.
 • Ремонт чи установка домашньої пральної техніки. Найчастіше робота робиться вдома і займає не більше 1-2 годин. Але деякі моменти (наприклад, ліквідація несправностей в платі (модулі) управління або монтаж хрестовини, опори бака, підшипника, нового барабана, нижньої противаги) викликають необхідність часткової розбірки пралки.

Чому обирають нас?

Звернутися в сервіс послуг перевірених майстрів Master911 можна в режимі 24/7, що забезпечує зручну, надійну, швидку можливість виклику майстра з ремонту пральних машин у Нововолинську. Для проведення ремонту можна залучити одного з чотирьох тисяч техніків з багаторічним практичним досвідом техобслуговування пралок різних виробників, новітніх моделей, з найбільш складними конструктивними особливостями, до того ж навіть досить старих. Сміття після ремонту наші фахівці намагаються не кидати, тобто займатися прибиранням вам не доведеться. На всі виконані роботи надається гарантія, і у випадках нарікань спеціаліст виправляє безкоштовно власні недоліки. Кожен клієнт після ремонту неодмінно отримає рекомендації, консультації, поради стосовно майбутньої експлуатації техніки.

З нами понад чотири тисячі фахівців, заслуги яких підтверджують перелічені нижче головні плюси:

 • Ремонт практично всіх пралок. У каталог наших послуг увійшли виправлення проблем не тільки нових, але і застарілих моделей, напівавтоматів і автоматів, з фронтальним і вертикальним завантаженням. Крім того, будь-які обмеження за станом та віком відсутні. Обслуговуються і пралки, які вже не працюють.
 • Обслуговування пральних машин. Наші майстри не лише лагодять пральні машини, але і допомагають правильно їх установити, запустити, підключити, нагадають про правила за змістом, дають рекомендації із застосування, що безумовно збільшить тривалість терміну служби.
 • Попередня діагностика пропонується безкоштовно. У тому разі, якщо замовник погодився на ремонт, тоді діагностика робиться безкоштовно. Співробітник виявляє вид несправності на місці і негайно усуває її, і це збереже ваш час.
 • Відновлення різного типу. Наші виконавці ліквідують як серйозні, дрібні, так і середні поломки: заміну ущільнювача люка, клапана набору води, насоса, ТЕНа. Вам обов'язково запропонують допомогу в усуненні помилок у встановленні, підключенні, експлуатації машини, якщо такі були допущені.

Майстер з ремонту пральних машин у Нововолинську маркетплейсу Master911 пропонують цілий набір послуг: професійні рекомендації, заміну зношених елементів, виправлення поломок, попередню діагностику та налагодження програм.

Ми налаштовуємо, реставруємо, ремонтуємо пральну техніку всіх марок і моделей

У наш час функціонує більше десяти загальновідомих фірм-виробників пралок, і майстри сервісу побутових послуг беруться за ремонт пралок будь-яких марок: Ардо (Ardo), Канді (Candy), Сатурн (Saturn), Мідеа (Midea), Беко (Beko), Ханса (Hansa), Горенье (Gorenje), Індесіт (Indesit), Бош (Bosch), Атлант (Atlant), Део (Daewoo), Малютка, Арістон (Ariston), Кайзер (Kaiser), Самсунг (Samsung), Міле (Miele), Баукнехт (Bauknecht), Рейнфорд (Rainford), Вестфрост (Vestfrost), Електролюкс (Electrolux), ЛЖ (LG), Прівілег (Privileg), Зануссі (Занусі / Zanussi), Делфа (Delfa), Віарус (Viadrus), Вірпул (Whirlpool), Сіменс (Siemens), АЕГ (AEG), Хувер (Hoover).

У нас працюють лише перевірені, відповідальні, досвідчені, сертифіковані виконавці, і ви в будь-який момент можете замовити досвідченого майстра для виконання таких робіт:

 • пайка електронних модулів;
 • заміна, регулювання або ремонт барабана;
 • ремонт або заміна водяного насоса;
 • установка підшипників і ущільнень;
 • заміна ТЕНа;
 • ремонт системи віджиму білизни пральних машин у Нововолинську.

Також майстри нашого маркетплейса при виникненні проблеми зуміють замінити модуль електроніки, задню стінку, двигун, кришку. В цілях підвищення тривалості терміну служби техніки потрібна періодична чистка фільтрів пральної машинки.

Розцінки на ремонт побутових пральних машин та інші послуги

Майстри нашого маркетплейса працюють за затвердженим прайсом, саме тому озвучена ціна ремонту пральної машини суттєво не зміниться. Зорієнтувати по вартості експерти можуть відразу ж, але тільки в результаті діагностики пральної техніки і визначивши характер пошкодження, рік випуску, складність моделі, обсяг робіт. І все ж зробити ремонт вийде набагато економніше, ніж, наприклад, купувати нову техніку.

* В прайс-листах розцінки зазначаються з метою ознайомлення, загальна ж вартість обумовлюється з урахуванням фірми-виробника, моделі побутової техніки, накладних витрат та числа необхідних запасних частин.

Найпоширеніші причини звернення до майстрів з ремонту пральних машин у Нововолинську:

Всі поломки умовно можна розбити на ті, які призводять до часткового збою в роботі пральної машини (обрив зливного шланга, пошкодження петлі дверцят, згорілий нагрівальний елемент, поломка ручки люка, западання кнопки, засмічення фільтра), і ті, які роблять весь процес прання нездійсненним взагалі (помпа не працює, електронний модуль не відповідає, техніка не вмикається і т. д.).

Досить поширені збої перерахуємо нижче:

 • Барабан перестав обертатися. Є декілька різних причин такої поломки: він крутиться руками, однак не активний у режимі прання, обертається, але стоїть на місці в момент забору води, різко сповільнюється під час процесу або ж його повністю заклинило. Можливо, вся річ у тому, що машина перевантажена. У вигляді більш серйозних причин виконавці виявляють зношення щіток двигуна, аварію в керуючому модулі, вихід з ладу мотора, дефект ременя передачі.
 • Пралка протікає. Нерідко протікання пов'язане з порушенням цілісності спускового або заливного шланга і не щільно прилеглим фільтром, також можливі забивання бункера лотка для порошку і будь-які прикрі нюанси з заливними, зливними патрубками, що виявляє точку протікання: знизу з дозатора, в області люка або зливного фільтра.
 • Не діє нагрівання води. Першим ділом майстер перевірить правильність під'єднання машини і коректно обраний режим прання. Коли все в порядку, то, ймовірно, причина ховається в неполадках ТЕНа, електронного модуля або термостата, який найчастіше піддається пошкодженням при різких перепадах напруги в електромережі.
 • Не викручуються речі. Це відбувається при відключенні опції віджиму, наприклад, при дбайливому пранні. Втім проблема може бути обумовлена і несправністю нагрівального елемента або поломкою таходатчика. Найбільш рідкісні тут підстави - несправність електродвигуна і плати модуля управління.
 • Не зливається вода. Спочатку обстежуються на такі фактори, як правильність вибору часу, режиму, температури прання, цілісність рукава для зливу, справність каналізації і чистота сифона. Якщо ці проблеми не розкриті, техніки перевіряють на працездатність насос, датчик рівня води, модуль управління. У разі виходу цих механізмів з ладу напевно потрібна заміна запасних частин.
 • На старті замиготіли індикатори. Залежно від торгової марки і модифікації машини, моргати можуть кнопки додаткових функцій і світлодіоди програм "Полоскання", "Віджим", "Прання". Як правило, помилка завжди супроводжується миготінням лампочки блокування люка. Проблема викликається несправністю окремих вузлів: зіпсований насос, згорів ТЕН, зносився мотор. Майстри визначать тип помилки в пральній машині і з урахуванням бренду (Індезіт, LG, Samsung і т. п.) зроблять ремонт.
 • Пральна машина вібрує і шумить в режимі "віджим". Розрізняють кілька типів шуму: скрегіт, скрип, постукування. Якщо такі шуми виникають в режимі зливу води, це може означати пошкодження насоса-помпи. У разі виникнення вібрації в момент віджиму і прання, виною всьому може стати пошкодження підшипників, неправильна установка, вироблення валу, який-небудь сторонній предмет в барабані, зношення амортизаторів або спрацювання щіток електродвигуна.

Приймаємо виклики на ремонт пральної техніки з усіх районів Нововолинська і передмість

Послуги майстрів сервісу домашнього ремонту Master911 доступні на території Нововолинська (Нововолинськ, Луцьк, Горохів, Рожище, Ковель, Володимир-Волинський, Маневичі, Цумань, Локачі, Торчин і інші райони). Жителі передмістя Нововолинська ( і інші населені пункти Волинської району) так само мають можливість викликати майстра пральних машин у Нововолинську додому.