Ремонт газової духовки у Херсоні

від 300 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт газової духовки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Херсоні, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту газових духовок

Назва послуги Середня вартість

Заміна / Ремонт дверцят духовки

Заміна термопари газової духовки

Ремонт духовки (духової шафи)

Встановлення газового духової шафи (монтаж)

Підключення газової духової шафи

Демонтаж вбудованої духової шафи

Заміна / Ремонт ручки духовки

Заміна / Ремонт ущільнювача духовки

Заміна скла духовки

Заміна лампи в духовці

Ремонт плати управління духової шафи (модуля)

Ремонт петлі дверцят духовки

Ремонт перемикача режимів духовки

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт газових духовок у Херсоні

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту газових духовок у Херсоні

Відгуки по ремонту газових духовок у Херсоні

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Помітивши некоректність під час роботи, не треба відразу ж намагатися ремонтувати духову шафу своїми руками, оскільки некомпетентні дії з будь-якими газовими пристроями здатні мати дуже серйозні наслідки. Пропонуємо робити відновлення побутових духовок надійним спеціалістам, які мають необхідний досвід, практичні навички та професійні знання, а також мають допуск до проведення цього виду робіт.

Зазвичай у заявках клієнтів фігурують такі скарги на неправильну роботу газової духовки:

  • Газова шафа вмикається, але полум'я або зовсім тухне, або слабо горить. Найчастіше причиною цієї некоректності в експлуатації побутової духовки є необдуманий перехід на знижений тиск газу.
  • Полум'я пальника загасає, як тільки відпускається ручка або кнопка розпалювання. Найімовірніше, причина того, що сталося в переміщенні датчика температури або поломки електромагнітного клапана.
  • Незабаром після запалювання духової шафи гасне полум'я. Здійснивши ретельне обстеження, діагностику та зовнішній візуальний огляд побутової духовки, співробітник незабаром виявить поломку термостата. Керуючись тим, що спричинило поломку, терморегулятор замінюють новим або ремонтують.
  • Під час опускання ручки керування пальників, вона незвично "бовтається", а полум'я в газовій шафі згасає. Наш майстер швидко вирішить таку проблему шляхом заміни зламаної ручки або ремонту механізму.
  • Побутова духова шафа або згасає відразу при відпусканні кнопки, або зовсім не спалахує. Дуже часто передумовою для такого порушення є забруднення форсунки пальника. Жир і нагар, що накопичився, засмічує жиклер, через що виходить зниження подачі газової суміші. Таким чином, неповноцінний ступінь інтенсивності смолоскипа не дає змоги нагріти термодатчик. За такої проблеми компетентний фахівець прочистить форсунку або, якщо буде потреба, встановить нову.

У випадку, якщо вам знадобиться безпечний, кваліфікований та оперативний монтаж, ремонт або налагодження, підключення, обслуговування, регулювання домашньої газової духовки та плити Горіння, Ханса, Індезіт, Gefest (Гефест) або Арістон, дзвоніть у сервіс домашнього ремонту Master911.

Звернувшись до Master911, ви можете здійснити оперативний виклик майстра для ремонту або технічного обслуговування газової духовки або кухонної плити у вас вдома моделей усіх марок та будь-якого року випуску. Техніки нашого сервісу побутових послуг покладаються на великий досвід у підключенні, технічному обслуговуванні, ремонті та монтажі різного рівня технологічної складності побутової духової шафи: Арістон (Ariston), Аміка (Amica), Кайзер (Kaiser), Канді (Candy), Піраміда (Pyramida), Електролюкс (Electrolux), АЕГ (AEG), Вірпул (Whirlpool), Samsung (Samsung), Беко (Beko), Норд (Nord), Мілі (Miele), Грета (Greta), Гореньє (Gorenje), Карпати (Karpaty), Інтерлайн (Interline), Смег (Smeg), Індезит (Indesit), Гефест (Gefest), Ганса (Hansa), Дружківка, Бош (Bosch), Сіменс (Siemens), Фагор (Fagor), Ардо (Ardo), Зануссі (Занусі / Zanussi), Електра та інших.

Фахівці сервісу Master911

Перед прийомом працювати майстер зобов'язаний придбати право виїжджати за викликом до замовників; кожен із кандидатів проходить підготовку з наступним складанням кваліфікаційного іспиту. І лише ті, хто набрав прохідний бал (4,5 і більше), допускаються до співпраці з клієнтами.

Наші майстри приїжджають із власними приладами, інструментами, витратними матеріалами, а в разі потреби, коли складний ремонт газової шафи виконати у вас вдома нереально, вони забирають обладнання до сервісного пункту. Виконавці готові відповісти на запитання клієнта щодо того, в чому полягає проблема, яким чином відбуватиметься ремонт, що вони повинні зробити, як усунути причину поломки та що потрібно для виправлення.

Як формується вартість?

Актуальні розцінки на види робіт з встановлення, ремонту або підключення газової варильної поверхні або духовки у Херсоні є у прайс-листі, без урахування автотранспортних витрат та вартості запчастин, заміна яких напевно знадобиться.

Інший раз на підставі неповноцінного опису проблеми клієнтом, або через "розмиті" прояви збою в роботі обладнання, правильно знайти причину збою в роботі побутової техніки непросто чи нереально. У такому варіанті прийняття рішень, спосіб ремонту та джерела несправності будуть визначатися майстром вже вдома, після завершення діагностичних робіт. Ми гарантуємо, що озвучена нашим професіоналом вартість за відновлення побутової духовки точно відповідатиме величині оплати, зафіксованої в прайсі. Ми намагаємося, щоб усі клієнти були ознайомлені з ціною необхідної послуги заздалегідь. Адже саме у зв'язку з цим ще під час заповнення заявки просимо дати відповідь на низку уточнюючих питань.

Що отримує кожен наш замовник?

Звернувшись до сервісу побутових послуг Master911 з ремонту та обслуговування газових плит та духовок вдома у Херсоні, Ви завжди зможете сподіватися на:

  • Компетентний та надійний ремонт вдома кухонної плитки та побутової духової шафи всіх видів та моделей від будь-яких виробників, незалежно від року випуску обладнання;
  • Контролювання рівня якості роботи спеціаліста з нашого боку. Ми приймаємо всі вимоги щодо дефектів, які допускаються нашими виконавцями, і запевняємо в тому, що всі вони терміново будуть виправлені;
  • Терміновий приїзд фахівця на вашу адресу, як і грамотне, швидке та чітке здійснення всіх робіт з ремонту, підключення та регулювання побутової техніки. Працюємо у режимі 24/7.

Ми працюємо у Херсоні, з виїздом на адресу по Херсонській області

Виїзд техніка до передмість Херсона

Сервіс послуг перевірених майстрів Master911 може запропонувати терміновий ремонт духовки у Херсоні (Олешки, Антонівка, Комишани, Зеленівка, Наддніпрянське, Білозерка, Музиківка, Чорнобаївка, Зимівник, Приозерне, Степанівка, Молодіжне, Інженерне) у заміській зоні. У цьому випадку прибуття професіонала може забрати трохи більше часу - близько 5годин.

Виїзд спеціаліста можливий по Херсонській області

В основному, у всіх дрібних і великих містах, селах та селищах області (Скадовськ, Гола Пристань, Генічеськ, Берислав, Олешки, Нова Каховка, Каховка, Антонівка, Комишани, Високопілля, Зеленівка, Наддніпрянське, Козацьке, Брилівка, Білозерка, Чаплинка, Асканія-Нова, Новотроїцьке, Іванівка, Горностаївка, Верхній Рогачик, Велика Лепетиха, Любимівка, Нижні Сірогози, Рикове, Лазурне, Каланчак, Мирне) ми маємо своїх фахівців. Завдяки цьому Ви маєте можливість сподіватися на те, що майстер з оперативного ремонту та монтажу газових плит та побутових духовок вдома з'явиться в день подачі заявки, і значно заощадите на автотранспортних витратах.

У виняткових ситуаціях, через велику посезонну завантаженість, виїзд професіонала відкладається на найближчу дату.

Виїзд майстра по Херсон

Якщо вас цікавить якісний, оперативний та надійний монтаж, ремонт або налагодження, встановлення, регулювання газової шафи у Херсоні, звертайтесь до сервісу побутових послуг Master911. Жителі міста мають можливість розраховувати на прибуття спеціаліста додому вже протягом 3-х годин після оформлення заявки.