Ремонт бойлера у Херсоні

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт бойлера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Херсоні, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту бойлерів

Назва послуги Середня вартість

Заміна анода бойлера

Ремонт бака бойлера

Заміна терморегулятора (термостата) бойлера

Ремонт проточного водонагрівача

Заміна / Установка зворотного клапана на бойлері

Заміна термостата бойлера

Заміна фланця в бойлері

Усунути протікання в бойлері

Ремонт терморегулятора (термостата) бойлера

Чистка предохранительного клапана в бойлере

Діагностика бойлера

Утилізація бойлера

Скупка бойлерів

Цінові пропозиції по ремонту бойлерів від найкращих майстрів у Херсоні

Генадій null

Був(ла) на сайті місяць тому

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Сергій null

Був(ла) на сайті місяць тому
+11

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Роман null

Був(ла) на сайті місяць тому
+10

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт бойлерів у Херсоні

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту бойлерів у Херсоні

Відгуки по ремонту бойлерів у Херсоні

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Найпоширеніші пошкодження водонагрівального обладнання

 • Ремонт, заміна або перевірка вказівника температури у водонагрівачі. Якщо датчик температури у водонагрівачі вийшов з ладу, то потрібно його замінити. Ознаки несправності: на моніторі пристрою виводиться помилка, не вимикається підігрів, постійні зміни показників на екрані, невідповідність температури води, що встановлюється.
 • Потрібна заміна термостата (терморегулятора) в бойлері. У випадку, коли в роботі термостата стався збій, значить, вода починає перегріватися або не зможе досягати певної температури, що в результаті призведе до перевитрати електроенергії та іншим прикрих наслідків.
 • Перевірка, ремонт або заміна ТЕНа бойлера. Якщо слабко підігріває воду, не вдається ввімкнути або чуєте сторонні звуки, рекомендується відразу ж відключити водонагрівач від мережі, і звернутися за допомогою до кваліфікованого майстра. Досить частим наслідком те, що електронагрівальний прилад покривається шаром жорсткого накипу, служить вироблення ресурсу, погана вода, підвищена інтенсивність застосування. Відповідно потрібно робити систематичне очищення, а при необхідності та заміну зношених компонентів.
 • Потрібна заміна зворотного клапана бойлера. Якщо напір у водопроводі в рамках норми, а клапан тече, то це означає, що за термін використання він забився частинками накипу або іржі. Для усунення проблеми потрібна заміна зворотного клапана.
 • Потрібна заміна анода в бойлері. Магнієвий анод є єдиним захистом внутрішніх стінок ємності для води та зварювальних швів від руйнування та корозії. Якщо заміна анода проводиться не вчасно, тоді настає момент, коли подібна ситуація (за умови застосування води поганої якості) призводить до руйнування шару емалі або стінок ємності, що врешті-решт спричинить появу течі бойлера.

Зверніть увагу!

 • Не треба лагодити електричний бойлер власними руками. Не слід прагнути самостійно робити ремонт бойлера вдома, дотримуючись порад з відеоматеріалів на ютубі (youtube). Виробники бойлерів категорично не рекомендують це робити. Як показує практика, дилетантський, непрофесійний, самостійний ремонт нерідко призводить до більшого ремонту.
 • Не ризикуйте користуватися пропозиціями неперевірених майстрів. Послуга з ремонту бойлера, надана "умільцем" спірної кваліфікації - ризикована справа, так само як і самостійний ремонт. Це пов'язано з тим, що ці "майстри" не дають будь-яких письмових гарантій на надані послуги і так само не готові приймати відповідальність на себе.

  Часто, коли обладнання знову поламається, то в більшості випадків з неперевіреними майстрами немає зв'язку або вони просто відмовляються приходити. Ми готові надати ввічливих, перевірених, пунктуальних, навчених та надійних виконавців з практичним досвідом роботи, від очищення, монтажу, технічного обслуговування та аж до складного ремонту водонагрівачів у Херсоні!

Робота ведеться з усіма популярними виробниками: Гореньє (Gorenje), Арістон (Ariston), Електролюкс (Electrolux), Атлантик (Atlantic), Термекс (Thermex), Бош (Bosch), Атлант (Atlant), Ферролі (Феролі / Ferroli), Термет (Termet), Зануссі (Zanussi), Баксі (Baxi), Новатек (Nova Tec), Раунд (Round), Хай Терм (Hi-Therm), Вайллант (Вайлант / Vaillant), АЕГ (AEG), Термона (Thermona), Гарантерм (Garanterm), Індезит (Indesit), Тессі (Tesy), Астон (Aston), Термал (Termal), Фагор (Fagor), Гарантерм (Garanterm), Рода (Roda), Чайка, Атмор (Atmor), Віллер (Willer), Аміна (Amina), Галмет (Galmet) та багатьма іншими!

Позитивні фактори сервісу Master911

Усі наші замовники можуть завжди розраховувати на підготовленого спеціаліста з бойлерів, який виконає комплексні послуги з чищення, монтажу, ремонту, діагностики бойлера або обслуговування побутової техніки всіх популярних марок та будь-якого ступеня складності!

Кілька додаткових позитивних моментів сервісу з ремонту та обслуговування бойлера у Херсоні Master911:

 • Присутність договору. Після закінчення ремонтних робіт надаємо акт виконаних послуг.
 • Цілодобовий прийом заяв. Робота ведеться в режимі 24/7, можете звертатися цілодобово.
 • Чистота, пунктуальність, ввічливість, відповідальність, акуратність та компетентність наших майстрів. Після завершення ремонту до списку сервісних послуг включено обов'язкове прибирання місця роботи.
 • Хороші ціни. Ми маємо демократичні ціни, що відповідають вмінню майстра. Ви, безумовно, будете обізнані, скільки коштує ремонт бойлера, ще до прибуття нашого майстра.
 • Фіксована ціна послуг. Вартість послуг відповідає прайсу і не зміниться після приходу фахівця додому.
 • Гнучка оплата. Допустимість оплати за послуги банківською карткою, готівкою або безготівковим переказом.
 • Екстрений приїзд. Прибуваємо за наданою домашньою адресою протягом 2,5-3 годин.
 • Гарантія. Гарантійні зобов'язання на надані послуги та замінені деталі, блоки, вузли, запчастини.

Як замовити майстра?

А зробити замовлення майстра з ремонту бойлера у Херсоні дуже просто, на все витрачається не більше 2 хвилин:

 1. Складання замовлення. Оформити заявку на виїзд техніка з виправлення водогрійного обладнання у Херсоні можна за дзвінком або, залишивши повідомлення на порталі.
 2. Потрібно відповісти на запитання, що задаються. Для створення заяви потрібно відповісти на уточнюючі питання. Після чого ми зможемо дати відповідь на питання, що вас цікавлять на тему ціни, (наприклад, "скільки обходиться монтаж терморегулятора, як довго чекати прибуття виконавця, яка вартість ремонту бака бойлера"?).
 3. Приїзд виконавця + послуга. Протягом 3,5-4 годин після подання заявки майстер прибуває на адресу клієнта для надання сервісних послуг.

Виклик техніка з виправлення бойлера у Херсоні та по Херсонській області

Терміново потрібна діагностика, налаштування, ремонт чи техобслуговування водогрійного обладнання у Херсоні? Ви завжди можете розраховувати на нас - фірмові запчастини, вирішимо проблеми за 1 виїзд, у нас фіксовані розцінки, даємо гарантію!

Можливість виїзду виконавця по всіх селах, містах та селищах Херсонської області

Виконавці сервісу Master911 є у всіх містах, селах та селищах Херсонської області (Скадовськ, Гола Пристань, Генічеськ, Берислав, Олешки, Нова Каховка, Каховка, Антонівка, Комишани, Високопілля, Зеленівка, Наддніпрянське, Козацьке, Брилівка, Білозерка, Чаплинка, Асканія-Нова, Новотроїцьке, Іванівка, Горностаївка, Верхній Рогачик, Велика Лепетиха, Любимівка, Нижні Сірогози, Рикове, Лазурне, Каланчак, Мирне), отже, зазвичай ми приїжджаємо в день складання замовлення!

Виїзд по Херсону

Якщо ви замовляєте виклик у межах міста Херсона, то приїжджаємо орієнтовно протягом 3-х годин після отримання заявки.

Виїзд до передмістя Херсона

Виїзд техніка в передмістя Херсона (Олешки, Антонівка, Комишани, Зеленівка, Наддніпрянське, Білозерка, Музиківка, Чорнобаївка, Зимівник, Приозерне, Степанівка, Молодіжне, Інженерне) може приблизно зайняти 4-5 годин.

Дзвоніть у сервіс Master911 без зволікань, і будьте цілком впевнені в екстреному отриманні, відмінній якості та позитивному результаті сервісних послуг від відповідальних, пунктуальних, ввічливих, перевірених і компетентних майстрів!