Встановлення посудомийної машини у Херсоні

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення посудомийної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Херсоні, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню посудомийних машин

Назва послуги Середня вартість

Встановлення дверцят посудомийної машини

Цінові пропозиції по встановленню посудомийних машин від найкращих майстрів у Херсоні

Дмитро В

Був(ла) на сайті 2 місяці тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення посудомийних машин у Херсоні

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню посудомийних машин у Херсоні

Відгуки по встановленню посудомийних машин у Херсоні

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Установка досвідченим професіоналом посудомийної машини - важлива запорука її безперебійної, ефективної та тривалої експлуатації.

Компетентне проведення монтажних робіт включає низку неухильних пунктів:

 • Звільнення обладнання від фіксуючих елементів та ретельний контроль за наявністю всіх комплектуючих, а також з метою виявлення пошкоджень: тріщин, вм'ятин або подряпин.
 • Вибір місця встановлення повинен проводитися ретельно, незалежно від того, чи йдеться про вбудовану або про окрему модель. Поверхня вибирається надійною та ідеально рівною.
 • Вбудована посудомийна машина (якісна установка у Херсоні) з метою пожежної безпеки забезпечується особливою вологостійкою розеткою.
 • Наступним етапом встановлення посудомийної машини стане монтаж зливу. Оптимальна висота, де встановлюється спуск води на рівні 55-65 см від підлоги, а довжина зливного шланга, що максимально допускається, що забезпечує довговічність, надійність і коректність роботи зливної помпи - не більше 2 метрів.
 • Фінальна стадія монтажу – фіксування меблевого фасаду.

Незалежно від марки техніки, після завершення робіт з монтажу, технік перевіряє надійність усіх стиків. Потім обладнання підключають до електромережі і далі пробний пуск без завантаження посуду. У процесі даного циклу треба переконатися у відсутності протікання під час набору та спуску води.

Сервіс домашнього ремонту Master911 надає професійний монтаж будь-яких посудомийних машин у Херсоні: Electrolux (Електролюкс), Beko (Беко), Gorenje (Гореньє), Bosch (Бош), Indesit (Індезіт), Siemens (Сіменс), Candy (Кенді), Zanussi (Зануссі) та інших.

Техніки сервісу послуг Master911

Щоб мати допуск до виконання робіт та надання послуг, кожен із наших техніків попередньо пройшов спеціальне навчання та склав іспит на високу оцінку - 4,5 бали.

Таким чином, із однієї сотні претендентів у середньому "відсіюється" близько вісімдесяти п'яти осіб.

Наші техніки сумлінно, відповідально і з повною віддачею ставляться до виконання своїх обов'язків, ввічливі, не курять, пунктуальні, не застосовують ненормативну лексику, і завжди дотримуються чистоти на своєму робочому місці. У роботі професіонали використовують власні інструменти, витратні матеріали, проте при появі будь-яких ускладнень вони беруть непрацездатну апаратуру в сервісну майстерню.

Як визначається ціна приєднання та монтажу посудомийної машини у Херсоні?

Важливе правило діяльності сервісу Master911 – зрозуміле будь-якому нашому клієнту та прозоре формування розцінки. Тому ціна всіх типових сервісних послуг, без ціни автотранспортних витрат і запчастин, що підлягають вимушеній заміні, наводиться в прайс-листі.

Під час вашого дзвінка наші фахівці ставлять питання щодо причин замовлення техніки. Отримана інформація допомагає нашим фахівцям надати замовнику первинну консультацію та встановити зразкову вартість необхідних сервісних послуг. Таким чином, коли мова йде про стандартні роботи, як, наприклад, встановлення та оперативне підключення вбудованої посудомийки у Херсоні - вартість буде відома відразу ж і не змінюється після прибуття техніка.

У деяких випадках "симптоми" виходу з ладу надзвичайно розмиті, що ніяк не може дозволити одразу знайти конкретну причину виходу з ладу обладнання. Після приїзду майстра та проведення ним діагностичних робіт визначиться вартість, і вона точно сходиться з означеною у прайсі.

Які переваги Ви матимете?

 • Повна відповідальність за рівень якості послуг, які ми надаємо. Нами регулярно здійснюється контроль якості робіт, які виконуються нашими техніками. Тому, при виявленні якихось дефектів, недоліків, похибок у службі фахівців – телефонуйте нам, і ми виправимо всі помічені помилки.
 • Екстрений виїзд фахівця додому.
 • Грамотна установка, а також підключення, початковий пуск та налагодження. Фахівці сервісу Master911 щодня працюють з модифікаціями різних виробників, що є гарантією їхнього солідного досвіду.

І, додатково

 • Основна страховка. Фахівці Master911 насамперед піддаються перевірці паспортних даних. Тому, якщо Ви зустрілися з грубістю або недбалим ставленням - дзвоніть до нашої служби, і ми надамо повне сприяння у вирішенні такого конфлікту.
 • Ми ведемо прийом заявок 24/7, включаючи святкові та вихідні дні.
 • Зумовлена в договорі ціна. Як, наприклад, монтаж та налаштування техніки (вашого посудомийки), адекватна ціна яких вказана в нашому прайсі, не підлягає зміні.
 • Робота ведеться згідно з договором. Після закінчення робіт, згідно з договором, ми видаємо акт виконаних сервісних послуг.
 • Чесна, доступна розцінка. Вартість послуг незмінно рівнозначна досвіду виконавця.
 • Оплата робіт приймається будь-яким комфортним способом - безготівковим переказом або готівкою
 • Дотримання гарантійних зобов'язань. Ми надаємо гарантії на послуги та деталі, запчастини, блоки, які були замінені в процесі робіт.
 • Підтримка чистоти на робочій ділянці. Як тільки установка посудомийної машини у Херсоні добігає кінця, технік обов'язково робить прибирання робочого місця.
 • Терміновий прихід майстра (приблизно через 3-4 години після виклику).

Працюємо у Херсоні та на виїзді по Херсонській області. Підключення вбудованої машини для миття посуду у Херсоні.

Потрібна професійна установка, налагодження та під'єднання вбудованої посудомийної машини у Херсоні - телефонуйте до сервісу Master911. Досвідчений фахівець прийде за потрібною адресою і за короткий час надасть потрібну сервісну послугу.

Робота ведеться в передмісті Херсона

Тим, хто живе в приміських зонах Херсона (Олешки, Антонівка, Комишани, Зеленівка, Наддніпрянське, Білозерка, Музиківка, Чорнобаївка, Зимівник, Приозерне, Степанівка, Молодіжне, Інженерне), чекати на фахівця, який виконає надійну установку вбудованої посудомийки у Херсоні, знадобиться трохи довше - приблизно 4-5 годин.

Виконуємо замовлення у м. Херсон

Якщо Ви перебуваєте в районах міста Херсон, тоді можете сподіватися на прихід досвідченого техніка протягом 3 годин від часу подання заявки. Це забезпечує гарантію, що встановлення, регулювання, налагодження буде виконано у мінімальний термін.

Виконуємо роботи по Херсонській області

Маркетплейс Master911 має грамотних фахівців практично у всіх населених пунктах Херсонської області (Скадовськ, Гола Пристань, Генічеськ, Берислав, Олешки, Нова Каховка, Каховка, Антонівка, Комишани, Високопілля, Зеленівка, Наддніпрянське, Козацьке, Брилівка, Білозерка, Чаплинка, Асканія-Нова, Новотроїцьке, Іванівка, Горностаївка, Верхній Рогачик, Велика Лепетиха, Любимівка, Нижні Сірогози, Рикове, Лазурне, Каланчак, Мирне). У зв'язку з цим, вартість установки буде дешевшою, через зниження витрат на автотранспорт. Крім того, ви можете сподіватися на прибуття майстра цього ж дня.