Ремонт газової колонки у Херсоні

від 350 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту газових колонок на дому різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Херсон та передмісті з виїздом по Херсонській області.

Показати більше

Цінові пропозиції по ремонту газових колонок від найкращих майстрів у Херсоні

Генадій null

Був(ла) на сайті місяць тому

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Віталій В

Був(ла) на сайті місяць тому
+10

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт газових колонок у Херсоні

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту газових колонок у Херсоні

Відгуки по ремонту газових колонок у Херсоні

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Виявлена некоректність у роботі газової колонки – безперечна нагода для звернення до майстра з ремонту. Крім того, що вихід з ладу даного обладнання приносить серйозні незручності та порушує звичний спосіб життя, ще й існує ризик витоку газу.

Самостійні спроби знайти причину несправності, а тим більше її усунення, категорично заборонені. Роботи з будь-яким газовим обладнанням повинні проводитися виключно кваліфікованим спеціалістом, який володіє необхідними технічними навичками та спеціальним допуском.

Ремонт газової колонки

Діагностика та подальший ремонт техніки можуть бути проведені як в умовах майстерні, так і вдома. Другий варіант з усіх точок зору кращий, тому що дозволяє уникнути витрат часу і сил на організацію доставки газової колонки в майстерню та її подальше повернення додому.

Як відбувається ремонт та діагностика

Приїжджаючи на виклик, майстер з ремонту газових колонок насамперед переконується у відсутності загрози, пов'язаної з можливим витіканням газу, після чого проводить ретельний візуальний огляд техніки. За потреби за допомогою спеціального обладнання проводиться і комплексна діагностика. Після того, як причину виходу з ладу обладнання точно встановлено, майстер розпочинає виконання ремонтних робіт.

Чому вибирають нас

 1. Сервіс побутових послуг Master911 приймає заявки на виклик майстра додому для проведення повного спектру робіт з технічного обслуговування, діагностики та ремонту газових колонок;
 2. Графік прийому заявок – 24/7, у тому числі у вихідні та святкові дні;
 3. Оформити заявку можна письмово, заповнивши спеціальну форму на сайті, або зв'язавшись з нами в телефонному режимі;
 4. Приймаючи заявку по телефону, ми ставимо уточнюючі питання щодо типу поломки техніки, просимо назвати компанію-виробника, модель та рік випуску. Вся ця інформація дозволяє надати замовнику первинну консультацію та зорієнтувати за приблизною вартістю ремонту;
 5. У середньому протягом трьох годин після оформлення заявки ми направляємо спеціаліста з необхідними технічними навичками за вказаною в заявці адресою. Час може змінюватись в залежності від сезону, завантаженості та геолокації клієнта;
 6. У процесі проведення ремонту спеціалістами використовуються виключно оригінальні запасні частини, деталі та витратні матеріали, що рекомендуються виробником конкретної техніки;
 7. Після повернення газової колонки до робочого стану, замовник отримує на руки гарантію на всі надані послуги та акт про виконання робіт.
 8. Сервіс Master911 приймає оплату зручним замовнику способом – готівкою або безготівковим переказом.

Ми ремонтуємо газові колонки всіх марок та моделей

Сервіс побутових послуг Мастер911 приймає заявки на обслуговування, діагностику та проведення ремонту будь-якого рівня складності газові колонки від усіх відомих виробників, незалежно від моделі та її року випуску.

Фахівці мають солідний досвід роботи з технікою від таких торгових марок: Termet (Термет), Vaillant (Вайллант), Electrolux (Електролюкс), Dion (Діон), Gorenje (Гореньє), Ariston (Арістон), Ferroli (Ферролі), Selena (Селена), Demrad (Демрад), Roda (Рода), Termaxi (Термаксі), Amina (Аміна), Miele (Мілі) та багатьох інших.

Ціна ремонту газових колонок

Вартість ремонту газової колонки – питання, яке цікавить власника зламаного обладнання не менше, ніж якість та оперативність проведення ремонту для його повернення у вихідний стан. Точний кошторис складається майстром після діагностики та базується на складності поломки, загальному обсязі необхідних робіт та ціні запасних частин, деталей та витратних матеріалів, що підлягають заміні.

Але дізнатися зразкову вартість, все ж таки, можна і в процесі оформлення заявки в телефонному режимі. Ми ставимо уточнювальні питання щодо некоректності роботи техніки, на підставі чого робимо висновки, який потрібен ремонт газової колонки (несправності такого типу), також просимо назвати виробника обладнання, модель та його рік випуску. Отримані дані дозволяють нам надати первинну консультацію та назвати приблизну вартість майбутнього ремонту.

Поширені несправності газових колонок

Попри те, що існує безліч різновидів поломок газових колонок, все-таки є типові, які фігурують у заявках, залишених замовниками, найчастіше.

До них можна віднести такі:

 • колонка не вмикається;
 • після загоряння вона мимоволі згасає;
 • з корпусу капає вода;
 • недостатній прогрів води або її слабкий напір;
 • колонка коптить, з неї сипнеться чорна сажа;
 • під час включення або в процесі роботи техніки чути сторонні звуки, що нагадують хлопки;
 • відчувається характерний запах газу.

Як показує практика, більшості описаних поломок можна було б уникнути та продовжити життя газової колонки за умови дотримання правил експлуатації, описаних в інструкції, що додається від виробника. Саме порушення приписів, або, наприклад, неправильний монтаж газової колонки, і спричиняють більшість збоїв у роботі.

Виїжджаємо до всіх районів Херсона та передмістя

Сервіс Мастер911 пропонує якісний, оперативний та з наданням гарантійних зобов'язань ремонт газових колонок у Херсоні, а також передмісті (Олешки, Антонівка, Комишани, Зеленівка, Наддніпрянське, Білозерка, Музиківка, Чорнобаївка, Зимівник, Приозерне, Степанівка, Молодіжне, Інженерне та інших приміських населених пунктах). Майстри працюють у всіх населених пунктах Херсонської області (Скадовськ, Гола Пристань, Генічеськ, Берислав, Олешки, Нова Каховка, Каховка, Антонівка, Комишани, Високопілля, Зеленівка, Наддніпрянське, Козацьке, Брилівка, Білозерка, Чаплинка, Асканія-Нова, Новотроїцьке, Іванівка, Горностаївка, Верхній Рогачик, Велика Лепетиха, Любимівка, Нижні Сірогози, Рикове, Лазурне, Каланчак, Мирне) з виїздом у день подання заявки.

Заявки на проведення всіх видів робіт з повернення в робочий стан техніки (у тому числі чистка газової колонки, установка газової колонки у м. Херсон, заміна газової колонки м. Херсон) від усіх відомих виробників, будь-яких моделей та року випуску, приймаються цілодобово.