Чистка бойлера у Херсоні

від 450 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «чистка бойлера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Херсоні, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по чистці бойлерів

Назва послуги Середня вартість

Чистка бойлера

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на чистку бойлерів у Херсоні

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по чистці бойлерів у Херсоні

Відгуки по чистці бойлерів у Херсоні

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Поломка трубчастого нагрівального елемента побутового накопичувального бойлера у 80% варіантів виявляється нічим іншим, як явним наслідком утворення шару накипу на нагрівачі (ТЕНі). Шар накипу "розпирає" ТЕН, внаслідок чого порушується ізоляція, утворюються мікротріщини, виникає відчуття пощипування струмом, і в результаті ТЕН перестає нагрівати воду. Через струм на корпусі апарату і трубчастого нагрівача, що перегорів, виходить з ладу і блок управління водонагрівача. У цій ситуації повернення бойлера у робочий стан необхідний капітальний і дорогий ремонт. Значно надійнішим, дешевшим та безпечнішим буде систематична чистка ТЕНа водогрійного бойлера вдома у Херсоні.

Властивості того, що бажано почистити бойлер від шару накипу:

 • нагрівачу потрібно більше електроенергії та часу, як, наприклад, раніше, щоб підігріти воду до встановленої температури;
 • з крана гарячої води йде вода коричневого відтінку;
 • вода не повністю прогрівається;
 • запускається, проте не підігріває воду;
 • гаряча вода придбала специфічний та поганий запах;
 • виникають звуки під час роботи бойлера (постукування, гул, шум, тріск та інше);
 • електробойлер не запускається;
 • помітне збільшення споживання апаратурою електричної енергії;
 • електронагрівач так само відключається під час роботи;
 • вода виявляється перегрітою, або навпаки - слабко нагрітою.

ТО (техобслуговування) бойлерів, до якого включається їх очищення, вирішує проблеми:

 • зменшення корозійних процесів металевих поверхонь;
 • видалення іржі, накипу, бруду, а також вапняних та біологічних відкладень.

Як часто потрібно робити обслуговування бойлера у Херсоні?

Періодичність виконання планового технічного обслуговування електричних бойлерів у Херсоні обумовлюється видом електротена (сухий/мокрий). У рівній мірі, ТО залежить від характеру використання апарату і виробника. Водонагрівач використовують як у домашніх, так і в промислових та складських приміщеннях. Виробники для гарантії коректної, надійної та довгострокової служби повідомляють про це у посібнику з експлуатації.

Якщо електронагрівач експлуатується в домашніх умовах:

 • з ТЕНом мокрого типу - щороку;
 • з трубчастим елементом сухого типу - раз на 2 роки.

Бойлери, що застосовуються у промислових умовах (виробництво, спортзал, склад, кафе тощо):

 • з гріючим елементом сухого виду - раз на 6 місяців;
 • з нагрівальним елементом мокрого типу - раз на пів року.

Після первинного обслуговування наш досвідчений майстер з виконання оперативного чищення, планового сервісного обслуговування, діагностики, ремонту та перевірки побутових бойлерів у Херсоні може порадити підвищити циклічність гарантійного сервісу, це залежить від якості води.

Чи дозволена чистка водонагрівача власноруч?

Є помилкове уявлення, що бойлер можна самостійно почистити. Дуже не радимо це робити. Непрофесійне поводження з апаратурою може призвести до непередбаченої та незворотної псування техніки (деформація бака, перегрів ТЕНа, порушення герметичності всієї системи, стикових з'єднань та водного контуру, а це означає, що може вийти з ладу плата управління).

Загальний реєстр робіт з обслуговування бойлера

Повне та компетентне чищення водонагрівачів включає низку кроків:

 1. Обстеження (діагностика) несправності:
  • прибуття майстра;
  • оцінка працездатності водонагрівача.
 2. Інструкції щодо використання домашнього обладнання.
 3. У разі необхідності - демонтаж бойлера та часткове розбирання бака.
 4. Перевірка робочих режимів бойлера:
  • контролювання функцій терморегулятора;
  • перевірка електричних з'єднань (контактів);
  • контроль герметичності водяного контуру, накопичувального бака;
  • перевірка функціональності електронних плат функціонування.
 5. Промивання та очищення бойлера:
  • очищення фільтрів контуру опалення;
  • за необхідності - заміна захисного стрижня (елемента, який захищає бак від утворення іржі);
  • очищення електродів розпалювання;
  • чистка ТЕНа та фланця від накипу, техобслуговування, якісна профілактика;
  • контроль придатності фланця, запобіжного клапана та прокладок;
  • очищення стінок бачка від накипу, відкладень та бруду.

Головні переваги!

Врахуйте, якщо нагрівальний бак дав текти, його полагодити майже неможливо. Відсутність систематичного обслуговування бойлера та очищення в результаті веде до виникнення небажаних нюансів, які пов'язані з неефективною діяльністю водонагрівача або аварією.

Наша сервісна служба надає послуги "діагностика, встановлення, профілактика та чищення водонагрівача (електробойлера) у Херсоні" від усіх компаній: Aston (Астон), Atlantic (Атлантик), Roda (Рода), Nova Tec (Новатек), Ferroli (Ферролі/Феролі), Indesit (Індезит), Thermex (Термекс), Atlant (Атлант), Vaillant (Вайлант/Вайлант), Amina (Аміна), Electrolux (Електролюкс), Willer (Віллер/Вілер), Thermona (Термона), Garanterm (Гарантерм), Tesy (Тесі), Gorenje (Гореньє), Zanussi (Зануссі/Занусі), Termal (Термал), Bosch (Бош), AEG (АЄГ), Fagor (Фагор), Galmet (Галмет), Garanterm (Гарантерм), Atmor (Атмор), Ariston (Арістон), Round (Раунд), Baxi (Баксі), Чайка, Termet (Термет) та інших, будь-якого року виготовлення та модифікації.

Заявки на виклик спеціаліста з чистки бойлера у Херсоні

Якщо потрібний ремонт, обслуговування та очищення бойлерів у приватному будинку, телефонуйте до сервісу домашнього ремонту Master911.

Виїзд майстра до приміської зони Херсона

Виїзд майстра до передмістя Херсона (Олешки, Антонівка, Комишани, Зеленівка, Наддніпрянське, Білозерка, Музиківка, Чорнобаївка, Зимівник, Приозерне, Степанівка, Молодіжне, Інженерне) можливо, займе приблизно 4-5 годин.

Виїзд селами, селищами, містами Херсонської області

Врахуйте, в сезон дуже велика зайнятість, тоді виїзд майстра може бути пересунутий на наступну дату. По всій Херсонській області (Скадовськ, Гола Пристань, Генічеськ, Берислав, Олешки, Нова Каховка, Каховка, Антонівка, Комишани, Високопілля, Зеленівка, Наддніпрянське, Козацьке, Брилівка, Білозерка, Чаплинка, Асканія-Нова, Новотроїцьке, Іванівка, Горностаївка, Верхній Рогачик, Велика Лепетиха, Любимівка, Нижні Сірогози, Рикове, Лазурне, Каланчак, Мирне) у нашого сервісу знайдуться досвідчені майстри, то в основному, приїжджаємо протягом дня. Замовляючи в нашому сервісі фахівця, ви заощаджуєте час та автотранспортні витрати.

Виїзд майстра по Херсон

Якщо живете в одному з районів м. Херсон, то приблизно через три години з моменту подання замовлення за вказаною адресою прибуває майстер.