Ремонт газової плити у Херсоні

від 300 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту газових плит на дому, варильних поверхонь різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Херсон та передмісті з виїздом по Херсонській області.

Показати більше

Прайс лист по ремонту газових плит

Назва послуги Середня вартість

Ремонт крана газової плити

Підключення газової плити

Заміна скла в газовій плиті

Ремонт / Заміна термопари (газ контролю) газової плити

Заміна газового шлангу

Встановлення газової плити (монтаж)

Підключити варильну панель (газову поверхню)

Заміна газової плити

Демонтаж газової плити

Частка газової плити

Заміна термопари в газовій плиті

Заміна пьезоелемента в газовій плиті (пьезо)

Заміна варильної панелі на плиті

Заміна жиклерів в газовій плиті

Заміна форсунок газової плити

Заміна ручки газової плити

Заміна крана газової плити

Заміна кнопки розпалювання плити

Заміна конфорки газової плити

Ремонт електропідпалу газової плити

Ремонт пьезоелемента в газовій плиті (пьезо)

Ремонт блоку розпалювання газової плити

Ремонт форсунки газової плити

Ремонт конфорки газової плити

Ремонт ручки газової плити

Ремонт кнопки підпалу газової плити

Вивіз газових плит (утилізація)

Скупка газових плит

Діагностика газової плити

Ремонт електромагнітного клапана газової плити

Ремонт редуктора газової плити

Цінові пропозиції по ремонту газових плит від найкращих майстрів у Херсоні

Генадій null

Був(ла) на сайті місяць тому

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Віталій В

Був(ла) на сайті місяць тому
+10

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт газових плит у Херсоні

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту газових плит у Херсоні

Відгуки по ремонту газових плит у Херсоні

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Потрібен досвідчений майстер з ремонту газових плит? Сервіс побутових послуг Майстер911 – місце, де менеджери швидко реагують на дзвінки, консультують та супроводжують процес відновлення приладу: від створення заявки до видачі акта виконаних робіт. Чемні фахівці з допусками, інструментами та навичками в обслуговуванні кухонної техніки прямо на місці проведуть огляд та повернуть у робочий стан ваш пристрій.

Ремонт газової плити

Газова плита – головний прилад будь-якої кухні. «Розумний» пристрій перетворює нудну готування на приємний кулінарний досвід. Несправності газових плит приносять масу незручностей та загрожують безпеці. Газ – вибухонебезпечна речовина, достатньо однієї іскри, щоб наслідки стали непередбачуваними.

Якщо плита некоректно працює або відчувається запах газу, прилад від'єднують від джерела живлення та звертаються до професіоналів. Власноручне відновлення пристрою – небезпечно та неприпустимо. Виклик майстра та подальше регулярне техобслуговування – найкращий спосіб уникнути дорогого ремонту та надовго забути про поломки.

Як відбувається ремонт та діагностика

Сервіс з ремонту газових плит – «швидка допомога» та місце зустрічі замовників із досвідченими техніками з газового обладнання. Автоматизований робочий процес дозволяє менеджерам блискавично реагувати на дзвінки, створювати заявки, погоджувати час і надсилати на вказану адресу досвідченого майстра. Технік з допусками виїжджає в найкоротші терміни та під контролем замовника:

 • здійснює візуальний огляд та оцінку загального стану приладу;
 • у складних випадках виконує інструментальну діагностику окремих компонентів;
 • усуває виявлені дефекти, перевіряє працездатність та здійснює підключення газової плити до джерела живлення.

Якісне відновлення побутового приладу забезпечується застосуванням оригінальних витратних матеріалів відповідних брендів та підтверджується видачею гарантії на всі види виконаних робіт.

Чому обирають нас

Сервіс побутових послуг Master911 пропонує оперативне виконання профілактичних, діагностичних та різнопланових ремонтних робіт за доступними розцінками. Клієнтоорієнтованість та високі стандарти онлайнового маркетплейсу вже оцінили десятки тисяч клієнтів. Достатньо залишити заявку на сайті або зателефонувати, щоб скористатися численними перевагами:

 • швидкий відгук на дзвінок з уточненням несправності, погодженням часу та місця приїзду відповідного фахівця;
 • співпраця з досвідченими, верифікованими майстрами з допусками, інструментами та навичками в обслуговуванні газового обладнання;
 • конкурентоспроможна ціна ремонту газових плит з фіксацією після діагностики;
 • особистий помічник, який займається процесом відновлення пристрою;
 • заміна пошкоджених елементів оригінальними аналогами конкретних торгових марок;
 • перевірка готовності приладу до подальшої експлуатації та надання гарантій на всі види наданих послуг;
 • економія фінансових та тимчасових ресурсів замовника внаслідок відсутності потреби у перевезенні громіздкої техніки в ремонтний цех та назад;
 • підтримка у разі виникнення спірних питань.

Онлайновий сервіс Майстер911 пропонує продумані рішення для однієї з найбільш затребуваних послуг та повертає комфорт на вашу кухню.

Ми ремонтуємо газові плити всіх марок та моделей

Газові плити нового покоління більш надійні, безпечні та комфортні. Оснащені програмованими компонентами управління та розширеним функціоналом, «розумні» пристрої дозволяють кожному готувати, як шеф-кухар, але ускладнюють обслуговування та ремонт.

Сервіс Master911 співпрацює зі спеціалістами, які щодня удосконалюють свої навички, виконуючи чищення засмічених жиклерів, паяння з'єднань на платах пошкоджених цифрових компонентів та герметизацію ущільнювачів у дверцятах духовок. Отриманий досвід дозволяє технікам швидко та якісно відновлювати газові плити всіх поколінь, модифікацій та брендів: від Bosch, Aeg та Siemens до Samsung, Gorenje, Gefest та Frigidaire.

Ціни на ремонт газових плит

Сервіс побутових послуг Майстер911 прагне пропонувати вигідні для замовників рішення. Остаточна вартість ремонту газової плити фіксується після діагностики та залежить від низки факторів:

 • моделі та виробника;
 • складності пошкоджень;
 • кількості майбутніх робіт;
 • витрат на оригінальні запчастини;
 • можливих додаткових послуг.

Кожна поломка є унікальною. Індивідуальний підхід забезпечує гнучкість цін у поєднанні з бездоганною якістю.

Поширені несправності газових плит

Активна експлуатація, нехтування правилами безпеки та неакуратне поводження – головні винуватці виникнення типових поломок газових плит:

 • збої в роботі панелі керування;
 • не включається пристрій, підпал або підсвічування;
 • проблеми з полум'ям та пальниками;
 • порушення температурних режимів у духовці;
 • запах газу та сторонні шуми.

Навіть незначні пошкодження газової плити – небезпечні та вимагають виклику досвідченого майстра. Профілактика та своєчасна професійна допомога – найкращий спосіб уникнути дорогого ремонту та непередбачуваних наслідків.

Виїжджаємо до всіх районів Херсона та передмістя

Менеджери сервісу Master911 швидко реагують на дзвінки, з'ясовують проблему та погоджують час приїзду спеціаліста. Досвідчений майстер виїжджає за вказаною адресою протягом кількох годин або 1-2 днів, залежно від відстані та навантаження. Технік із допусками прямо на місці виконує діагностику та ремонт газових плит у Херсоні та інших містах Херсонської області (Скадовськ, Гола Пристань, Генічеськ, Берислав, Олешки, Нова Каховка, Каховка, Антонівка, Комишани, Високопілля, Зеленівка, Наддніпрянське, Козацьке, Брилівка, Білозерка, Чаплинка, Асканія-Нова, Новотроїцьке, Іванівка, Горностаївка, Верхній Рогачик, Велика Лепетиха, Любимівка, Нижні Сірогози, Рикове, Лазурне, Каланчак, Мирне).

Ми розуміємо, який дискомфорт вносить несправний побутовий прилад у повсякденне життя. Тому всі сили спрямовуємо на пошук ефективних рішень та оперативний запуск пристрою. Досвідчений майстер під контролем замовника знаходить поломку та виконує ремонт газових плит у Херсоні та інших приміських селищах (Олешки, Антонівка, Комишани, Зеленівка, Наддніпрянське, Білозерка, Музиківка, Чорнобаївка, Зимівник, Приозерне, Степанівка, Молодіжне, Інженерне). Заміна зношених компонентів оригінальними аналогами конкретного бренду гарантує якісне відновлення пристрою.