Встановлення газової колонки у Херсоні

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення газової колонки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Херсоні, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Цінові пропозиції по встановленню газових колонок від найкращих майстрів у Херсоні

Дмитро В

Був(ла) на сайті 3 месяца назад Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення газових колонок у Херсоні

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню газових колонок у Херсоні

Відгуки по встановленню газових колонок у Херсоні

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Встановлення, сервісний супровід, ремонт, налагодження газового водонагрівача може здійснюватися лише досвідченим, надійним (перевіреним) та підготовленим спеціалістом, який має допуски до робіт з газовим обладнанням. Підключення газової колонки повинно здійснюватися за дотримання прийнятих правил пожежної безпеки (природної вентиляції, властивостей (негорючості) матеріалів, що належать до колонки покриттів, відповідного діаметру димоходу тощо).

Поетапні кроки встановлення газового водонагрівача:

 1. При необхідності демонтаж газових колонок;
 2. Ревізія на наявність хорошої тяги у вентиляційному каналі;
 3. Попередня підготовка ділянки установки;
 4. Фіксація водонагрівача до стіни або меблів;
 5. Підключення до водопроводу;
 6. Підведення газу до колонки за допомогою гнучкого шлангу;
 7. Підключення до газоходу;
 8. Випробовування щодо витоку газу всіх з'єднань контуру водонагрівача, а особливо - у місці під'єднання до основної системи.

Виконавці сервісу Master911 мають досвід роботи з проточними водонагрівачами різних моделей, виробників, марок: Нескар (Neckar), Кайзер (Kaiser), Вестен (Westen), Вайллант (Вайлант/Vaillant), Арістон (Ariston), Вісманн (Вісман/ Viessmann), Селена (Selena), Саванна (Савана/Savanna), Рода (Roda), Юнкерс (Junkers), Матрікс (Matrix), Еталон (Etalon), Демрад (Demrad), Рока (Roca), Samsung (Samsung), Гореньє (Gorenje), Мілла (Міла/Milla), Міле (Miele), Атлантик (Atlantic), Рос (Ross), Крауф (Krauf), Термолайн (Termoline), Данко (Danko), Діон (Dion), Термет (Termet), Аміна (Amina), Ферролі (Феролі/Ferroli), Аквахіт (Aquaheat), Термекс (Thermex), Роктерм (Rocterm), Піраміда (Pyramida), Протерм (Protherm), Електролюкс (Electrolux), Астон (Aston), Сакура (Sakura), Нева (Neva), АЕГ (AEG), Зануссі (Занусі/Zanussi), Атон (Aton), Беретта (Берета/Beretta), Герман (Hermann), Іммергаз (Immergas), Термона (Thermona), Грандіні (Grandini), Бош (Bosch), Мора (Mora), Новатек (Nova Tec) та інших.

Звертаємо Вашу увагу! Наполегливо радимо не користуватись сервісами сумнівних фахівців

Запрошуючи спеціаліста з "вулиці" для підключення, ремонту та встановлення газової колонки у Херсоні, Ви сильно ризикуєте не тільки цілісністю, гарантією, справністю, працездатністю агрегату, а й здоров'ям і навіть життям людей.

Майстер спірної професійної підготовки ніколи не візьме гарантійну відповідальність за вашу апаратуру, також ви не отримаєте гарантійних умов та акту про виконання робіт.

Як формуються розцінки?

Вартість установки газової колонки на рівні середньоринкової, зафіксована в прайсі, якого дотримуються фахівці сервісу Master911. Такий аспект виключає можливість маніпулювати цінами.

Для визначення, до якого виду належатиме потрібна послуга: стандартна (базова) або нестандартна (незвичайна), нам треба поставити кілька деталізуючих питань.

Нестандартна (досить рідко зустрічається) послуга/аварія (важко розрахувати)

У незвичайній послузі/аварії непросто розрахувати заздалегідь обсяг майбутніх робіт, тому кошторис калькулюється майстром у результаті діагностики. Ми гарантуємо, що вартість відповідатиме затвердженому прайсу.

Стандартна (базова) послуга/проломка

У тому випадку, якщо йдеться про базову послугу (або часто зустрічається несправність), зокрема, "ціна установки газової колонки", значить конкретна розцінка буде відома заздалегідь, ще до приходу виконавця, вона постійна та фіксована.

Повна ціна послуги з діагностики, монтажу, налагодження, перевірки, демонтажу газових колонок може залежати від вартості на розхідники, ступеня складності поломки та автотранспортних витрат.

Що отримують наші клієнти?

Головні переваги нашого сервісу послуг:

 • Зручний спосіб оплати;
 • Компетентність, ввічливість, пунктуальність та доброзичливе ставлення наших техніків;
 • Прийом замовлень на виклик виконавця - 24/7;
 • Швидкий приїзд професіонала (зазвичай через 3 години після оформлення замовлення);
 • Охайність, акуратність майстра та ретельне прибирання місця роботи;
 • Розумні, обґрунтовані та фіксовані прайс-листи;
 • Видача гарантій на всі надані послуги та встановлені запчастини, до того ж акта виконаних робіт;
 • Первинна консультація, зорієнтуємо за ціною послуг під час приймання заявки.

А також:

 • Досвід. Наш сервіс співпрацює виключно з досвідченими майстрами, які мають допуск до робіт з газовими пристроями. Під час укладання контракту про співпрацю ми приймаємо тест на компетентність, перевіряємо паспортні дані.
 • Виконання гарантійних умов. Беремо на себе зобов'язання та відповідальність за всі встановлені в процесі налагодження запасні частини, комплектуючі, деталі та послуги, що надаються професіоналами сервісу, в чому засвідчують гарантійні умови, що надаються всім нашим клієнтам.< /li>
 • Широкий набір послуг в одному місці. Ми здатні надати професійні побутові послуги найширшого профілю. Наші майстри приходять на виклик для технічного обслуговування, усунення різних несправностей або діагностики (кондиціонера, газового казана, газової колонки, холодильника, пральної машини, бойлера тощо). Також ви зможете зробити заявку на складання меблевих конструкцій, вивіз сміття, виконання електромонтажних, сантехнічних, будівельних та багатьох інших видів робіт. Сервіс побутових послуг Master911 дає можливість у будь-якому випадку вдаватися до допомоги тільки професійних, перевірених, надійних фахівців, отже, не варто щоразу відшукувати нового виконавця на різних (іноді сумнівних) порталах.
 • Швидкість виконання замовлення. Заповнивши заявку на будь-яку послугу (наприклад, демонтаж/монтаж газової колонки у Херсоні, ремонт газового водонагрівача у Херсоні, налагодження, перевірка, встановлення газових колонок у Херсоні тощо), наш замовник досить швидко отримає контактні дані майстра, який виявиться недалеко. Наша логістика дозволяє техніку з'явитись протягом 2-3 годин після заповнення заявки.

Як замовити виклик виконавця щодо встановлення газових колонок у Херсоні?

 1. Оформіть замовлення. Прямо на веб-сайті або зробивши дзвінок за телефоном.
 2. Відповідайте на низку важливих додаткових питань. На підставі прийнятої додаткової інформації про вашу побутову апаратуру та послуги, що цікавлять, ми надаємо орієнтовну первинну консультацію та зорієнтуємо за ціною налагоджувальних, настановних, ремонтних, монтажних робіт ще до того, як прибуде фахівець.
 3. Безпосереднє надання сервісних послуг. Приблизно протягом трьох годин після подання замовлення спеціаліст прибуває за вказаною адресою. Орієнтовна тривалість проведення ремонтних робіт - від однієї години до двох.

Замовлення майстра у Херсоні та Херсонській області

У разі, якщо Вас цікавить монтаж газових котлів у Херсоні надійно, недорого, професійно та оперативно, звертайтесь до сервісу побутового ремонту Master911.

Виїзд виконавця по Херсону

Усім Замовникам, що живуть у межах міста Херсона, слід очікувати прибуття дослідного техніка з допуском до проведення такого профілю робіт, вже протягом 3-4 годин після подачі замовлення.

Виїзд виконавця до передмістя Херсона

На прибуття спеціаліста до передмістя Херсона (Олешки, Антонівка, Комишани, Зеленівка, Наддніпрянське, Білозерка, Музиківка, Чорнобаївка, Зимівник, Приозерне, Степанівка, Молодіжне, Інженерне) може знадобитися трохи більше часу - приблизно 5-6 годин.

Виїзд по Херсонській області

У більшості міст, селищ, сіл Херсонської області (Скадовськ, Гола Пристань, Генічеськ, Берислав, Олешки, Нова Каховка, Каховка, Антонівка, Комишани, Високопілля, Зеленівка, Наддніпрянське, Козацьке, Брилівка, Білозерка, Чаплинка, Асканія-Нова, Новотроїцьке, Іванівка, Горностаївка, Верхній Рогачик, Велика Лепетиха, Любимівка, Нижні Сірогози, Рикове, Лазурне, Каланчак, Мирне) є наші перевірені, досвідчені, підготовлені техніки, тому на приїзд майстра Ви зможете розраховувати у день подачі замовлення.

Звертайтеся до сервісу побутових послуг Master911! Техніки надають гарантійні умови для монтажу проточного водонагрівача у Херсоні. Додатковий добрий момент - досить низька та фіксована ціна установки побутового обладнання.