Ремонт бойлера у Харкові

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт бойлера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Харкові, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту бойлерів

Назва послуги Середня вартість

Заміна анода бойлера

Ремонт бака бойлера

Заміна терморегулятора (термостата) бойлера

Ремонт проточного водонагрівача

Заміна / Установка зворотного клапана на бойлері

Заміна термостата бойлера

Заміна фланця в бойлері

Усунути протікання в бойлері

Ремонт терморегулятора (термостата) бойлера

Чистка предохранительного клапана в бойлере

Діагностика бойлера

Утилізація бойлера

Скупка бойлерів

Цінові пропозиції по ремонту бойлерів від найкращих майстрів у Харкові

Сергій О

Був(ла) на сайті місяць тому
+11

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Сергій І

Був(ла) на сайті місяць тому
+10

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Сергій М

Був(ла) на сайті місяць тому
+10

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт бойлерів у Харкові

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту бойлерів у Харкові

Відгуки по ремонту бойлерів у Харкові

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Проблеми, які часто зустрічаються при експлуатації водонагрівача

 • Заміна магнієвого анода в бойлері. Єдиний захист внутрішніх стінок водяного бака та зварних швів від корозії та руйнування – анод, виконаний з магнієвого сплаву. Несвоєчасна заміна магнієвого анода (при присутності у воді солей, іржі та дрібних суспензій) призводить до руйнування стінок ємності або шару емалевого покриття, що в кінцевому підсумку спричинить протікання бойлера.
 • Заміна зворотного клапана бойлера. У тому випадку, якщо натиск у магістралі не перевищує нормативне, а клапан скидання тиску підтікає, то це може означати, що за час використання він міг забитися частинками іржі та накипу. Для вирішення проблеми необхідно замінити клапан.
 • Перевірка, заміна або ремонт ТЕНа бойлера. Коли слабко гріє воду, не вдається ввімкнути або чуєте сторонні звуки, рекомендується відразу ж відключити водонагрівач від мережі та звернутися за допомогою до кваліфікованого майстра. Частим наслідком того, що нагрівальний прилад покрився накипом, є висока інтенсивність експлуатації, фізичне зношування, низька якість води, що нагрівається. Отже, треба робити регулярне чищення, а за необхідності і заміну непридатних деталей.
 • Заміна терморегулятора (термостата) бойлера. У тому випадку, якщо термостат перестав регулювати температуру нагрівання, отже, рідина почне перегріватися або навпаки не прогріватиметься до певної температури, що призведе до перевитрати електроенергії та інших малоприємних наслідків.
 • Ремонт, перевірка або заміна вказівника температури в бойлері. Якщо вказівник температури в бойлері зламався, ймовірно, він потребує заміни. На несправність можуть вказувати такі фактори: не вимикається підігрів, невідповідність температури води, що встановлюється, на моніторі пристрою виводиться помилка, постійні стрибки показників на екрані.

Важливі рекомендації, які потребують уваги!

 • Не потрібно ремонтувати водонагрівач власноруч. Не намагайтеся самі виконувати ремонт бойлера вдома, використовуючи поради з відеороликів на youtube. Фірми-виробники водонагрівачів категорично не радять це робити. Як показує практичний досвід, дилетантський, самостійний, непрофесійний підхід до ремонту призводить до складнішого ремонту.
 • Не користуйтесь службами сумнівних виконавців. Сервісна послуга з ремонту водонагрівачів, надана спеціалістом спірної кваліфікації - ризикова справа, як і самостійний ремонт. Це, звичайно, пов'язано з тим, що такі "фахівці з бойлерів" рішуче не готові брати на себе відповідальність і так само не дають якихось письмово оформлених гарантій на виконані послуги.

  Досить часто, коли обладнання знову вийде з ладу, з подібними умільцями більше немає зв'язку або вони просто відмовляються приїжджати. Ми рекомендуємо ввічливих, пунктуальних, навчених, перевірених та надійних фахівців з великим досвідом роботи, починаючи від монтажу, техобслуговування, очищення та до повного ремонту водонагрівача!

Співпрацюємо практично з усіма відомими виробниками: Гореньє (Gorenje), Арістон (Ariston), Електролюкс (Electrolux), Атлантик (Atlantic), Термекс (Thermex), Бош (Bosch), Атлант (Atlant), Ферролі (Феролі / Ferroli), Термет (Termet), Зануссі (Zanussi), Баксі (Baxi), Новатек (Nova Tec), Раунд (Round), Хай Терм (Hi-Therm), Вайллант (Вайлант / Vaillant), АЕГ (AEG), Термона (Thermona), Гарантерм (Garanterm), Індезит (Indesit), Тессі (Tesy), Астон (Aston), Термал (Termal), Фагор (Fagor), Гарантерм (Garanterm), Рода (Roda), Чайка, Атмор (Atmor), Віллер (Willer), Аміна (Amina), Галмет (Galmet) та багато інших!

Позитивні фактори сервісу Master911

Кожен наш замовник може завжди сподіватися на досвідченого майстра, який виконає повний комплекс послуг із встановлення бойлера, чищення, ремонту, обслуговування або діагностики бойлера всіх відомих моделей та будь-якого ступеня складності!

Ряд додаткових переваг сервісу послуг з ремонту та обслуговування бойлера у Харкові Master911:

 • Чистота, акуратність, ввічливість, компетентність, відповідальність і пунктуальність наших виконавців. Після закінчення робіт до реєстру послуг включається обов'язкове прибирання робочого місця.
 • Прийом заявок проводиться цілодобово. Ми працюємо в режимі 24/7, можете звертатися цілодобово.
 • Договір. Після закінчення робіт даємо акт про виконані послуги.
 • Видача гарантії. Умови гарантії на надані послуги та поставлені блоки, вузли, запчастини, деталі.
 • Фіксована вартість послуг. Вартість сервісних послуг завжди відповідає прайсу і не зміниться після приїзду техніка додому, без прикрих сюрпризів.
 • Розумні ціни. У нас розумні ціни, що цілком відповідають вмінню майстра. Ви неодмінно знатимете, скільки коштує ремонт бойлера, ще до прибуття нашого виконавця.
 • Екстрений приїзд. Приїжджаємо за вказаним місцем проживання протягом 2,5-3 годин.
 • Кілька способів оплати. Можливість оплати безготівковим переказом, готівкою або банківською карткою.

Як замовити майстра?

А замовити майстра з ремонту бойлера у Харкові дуже просто, на весь процес піде не більше 2-3 хвилин:

 1. Подання замовлення. Подати заявку на виклик досвідченого майстра з виправлення бойлерів у Харкові слід у телефонному режимі або написавши прохання на вебсайті.
 2. Треба відповісти на ці запитання. Для створення заяви важливо відповісти на уточнюючі питання. В результаті чого ми можемо дати відповідь на ваші питання щодо ціни (зокрема, "як довго чекати приходу техніка, скільки коштує заміна термореле, яка ціна ремонту бака бойлера"?).
 3. Прихід техніки. Через 3,5-4 години після подання заяви фахівець виїжджає на адресу клієнта для надання послуг.

Оформлення заяви на виклик майстра з ремонту водонагрівачів у Харкові та по Харківській області

Терміново потрібна перевірка, обслуговування, регулювання або ремонт водонагрівача у Харкові? Ви завжди зможете на нас розраховувати – оригінальні запчастини, у нас фіксовані ціни, даємо гарантію, вирішуємо питання за 1 приїзд!

Виїзд по Харкову

У тому випадку, якщо ви робите замовлення на виклик у межах Харкова, тоді прибуваємо приблизно через три години після отримання заявки.

Виїзд техніка по всіх селах, селищах та містах Харківської області

Техніки знаходяться в багатьох селищах, містах і селах області (Харків, Південне, Мерефа, Вовчанськ, Люботин, Богодухів, Дергачі, Валки, Лозова, Ізюм, Первомайський, Балаклія, Куп'янськ, Чугуїв, Зміїв, Красноград, Кочеток, Введенка, Новопокровка, Есхар, Ківшарівка, Чкаловське, Малинівка, Нова Водолага, Слобожанське, Вільча, Старий Салтів, Васищеве, Безлюдівка, Рогань, Старий Мерчик, Ков'яги, Печеніги, Сахновщина, Донець, Панютине, Орілька, Краснопавлівка, Хорошеве, Козача Лопань, Золочів, Костянтинівка, Слатине, Високий, Покотилівка, Березівка, Буди, Коротич, Пісочин, Бабаї, Солоницівка, Пересічне, Вільшани, Мала Данилівка, Краснокутськ, Великий Бурлук), саме тому в більшості випадків ми приїжджаємо цього ж дня!

Виїзд до передмістя Харкова

Виїзд майстра до передмістя Харкова (Південне, Дергачі, Васищеве, Безлюдівка, Рогань, Хорошеве, Високий, Покотилівка, Коротич, Пісочин, Бабаї, Солоницівка, Мала Данилівка, Руська Лозова, Черкаська Лозова, Мала Рогань, Докучаєвське, Хроли, Циркуни) може приблизно зайняти 4-5 годин.

Дзвоніть у сервіс побутової техніки Master911 без зволікань і будьте абсолютно впевнені у своєчасному отриманні, позитивному результаті та відмінної якості послуг, що надаються нами від навчених, пунктуальних, ввічливих, відповідальних і перевірених майстрів!