Ремонт газової плити у Харкові

від 300 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту газових плит на дому, варильних поверхонь різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Харків та передмісті з виїздом по Харківській області.

Показати більше

Прайс лист по ремонту газових плит

Назва послуги Середня вартість

Ремонт крана газової плити

Підключення газової плити

Заміна скла в газовій плиті

Ремонт / Заміна термопари (газ контролю) газової плити

Заміна газового шлангу

Встановлення газової плити (монтаж)

Підключити варильну панель (газову поверхню)

Заміна газової плити

Демонтаж газової плити

Частка газової плити

Заміна термопари в газовій плиті

Заміна пьезоелемента в газовій плиті (пьезо)

Заміна варильної панелі на плиті

Заміна жиклерів в газовій плиті

Заміна форсунок газової плити

Заміна ручки газової плити

Заміна крана газової плити

Заміна кнопки розпалювання плити

Заміна конфорки газової плити

Ремонт електропідпалу газової плити

Ремонт пьезоелемента в газовій плиті (пьезо)

Ремонт блоку розпалювання газової плити

Ремонт форсунки газової плити

Ремонт конфорки газової плити

Ремонт ручки газової плити

Ремонт кнопки підпалу газової плити

Вивіз газових плит (утилізація)

Скупка газових плит

Діагностика газової плити

Ремонт електромагнітного клапана газової плити

Ремонт редуктора газової плити

Цінові пропозиції по ремонту газових плит від найкращих майстрів у Харкові

Дмитро В

Був(ла) на сайті 3 місяці тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт газових плит у Харкові

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту газових плит у Харкові

Відгуки по ремонту газових плит у Харкові

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Уявити побут сучасних людей без газової плити неможливо. Розвиток інноваційних технологій дозволив забезпечити цю повсюдно використовувану побутову техніку безліччю різних функцій, що робить процес приготування страв максимально комфортним, легким і, звичайно ж, безпечним.

Моделі від сучасних виробників оснащені такою кількістю різних функцій, що здатні задовольнити не лише запити домашніх господинь, а й професійних кулінарів.

У більшості сучасних газових плит присутні: електричне запалювання, система газ-контролю, таймер, і найчастіше, духова шафа та гриль. Найбільш «просунуті» забезпечені низкою додаткових функцій: конвекції, самоочищення, 3D-нагріванням, а також жиропоглинаючими фільтрами, каталітичним покриттям тощо. Всі ці нововведення, безумовно, значною мірою спрощують процес приготування страв різної складності, і полегшують збирання. Але, водночас, у разі виходу з ладу однієї з «примочок», що найчастіше трапляється через неналежну експлуатацію, все обладнання стає більш вразливими та потребує ремонту.

Ремонт газової плити

На жаль, більшість людей не мають корисної звички, час від часу проводити профілактичне чищення та плановий огляд газового обладнання, яке за абсолютно доступною вартістю може провести будь-який кваліфікований майстер. Обмежуючись лише звичайним гігієнічним прибиранням та протиранням варильної поверхні, конфорок та ручок, підвищується ризик засмічення жиклера, а також інших важливих контактів та з'єднань. Наслідком подібного стають різні несправності газових плит, що трапляються, як правило, у невідповідний час.

Як відбувається ремонт та діагностика

Важливо розуміти, що проводити будь-які діагностичні заходи чи ремонтні роботи самостійно, ні в якому разі не можна. При виявленні будь-якої несправності плити потрібно негайно відключити подачу газу та викликати фахівця, який має відповідний доступ до проведення такого типу робіт.

Приїжджаючи додому до клієнта, кваліфікований майстер з ремонту газових плит, має при собі все необхідне обладнання для проведення ретельної діагностики побутової техніки, що дала збій, та її подальшого ремонту. Подібний підхід, що практикується сучасними сервісними центрами, дозволяє у найкоротші терміни, без трудомісткого та фінансово витратного транспортування газової плити до майстерні, відремонтувати її прямо на місці.

Чому обирають нас?

Сервіс з ремонту газових плит Master911 пропонує широкий спектр послуг з проведення профілактичного огляду та чищення, діагностики несправного газового обладнання та ремонтних робіт будь-якого рівня складності.

Заявка, подана клієнтом, обробляється в максимально оперативні терміни і, як правило, протягом трьох годин майстер виїжджає додому до замовника.

Фахівці сервісу побутових послуг Master911 мають високу кваліфікацію та солідний досвід у проведенні ремонтних робіт будь-якого рівня складності, що дозволяє гарантувати підключення газової плити в ідеально робочому стані в той же день. У процесі проведення ремонту нашими майстрами використовуються виключно оригінальні, рекомендовані виробниками, витратні матеріали, запасні частини та деталі.

Після закінчення ремонту, фахівці сервісу побутових послуг Master911 надають акт про виконання робіт та гарантійні зобов'язання на надані послуги.

Ми ремонтуємо газові плити всіх марок та моделей

Майстри сервісу Master911 виробляють повний ремонт газових плит у Харкові незалежно від виробника побутової техніки, її моделі та року випуску. Завжди є необхідні запасні деталі та витратні матеріали від усіх відомих на сьогодні торгових марок, що випускають газові плити та варильні поверхні.

Працюємо з побутовою технікою таких брендів: Ariston, Beko, Bosch, Candy, Gorenje, Gefest, Electrolux, Indesit, Zanussi.

Ціна ремонт газових плит

Вартість ремонту газової плити в кожному випадку розраховується індивідуально і залежить від типу поломки, моделі газового обладнання та ціни запасних частин, що потребують заміни.

Точний розрахунок кошторису проводиться після закінчення комплексної діагностики та визначення загального обсягу ремонтних робіт.

Поширені несправності газових плит

 • Пальник не запалюється, або мимоволі вимикається в процесі роботи;
 • електричний підпал дав збій, немає іскри, не клацає і т.д.;
 • слабко горить газ;
 • конфорка коптить;
 • ручки, що регулюють подачу газу, погано провертаються;
 • пальник духовки слабо горить, не регулюється або не запалюється;
 • після відпускання ручки регулювання пальник вимикається;
 • є характерний запах газу або чути сторонній шум;
 • не включається духовка;
 • проблеми з виставленням потрібного режиму або встановленням температури.

Практично всіх перелічених вище несправностей можна було б уникнути за умови суворого дотримання правил експлуатації, зазначених виробником в інструкції, а також завдяки своєчасному проведенню професійного діагностичного огляду та профілактичного ремонту.

Комплексне сервісне обслуговування газових плит включає прочищення пальників, фільтрів та інших елементів, перевірку герметичності контактів і з'єднань. Виконання цих нескладних рекомендацій дасть змогу продовжити термін експлуатації газового обладнання на довгі роки.

Виїжджаємо у всі райони Харкова та передмістя

Якщо потрібний швидкий та якісний ремонт газової плити в Харкові або іншому місті Харківської області (Харків, Південне, Мерефа, Вовчанськ, Люботин, Богодухів, Дергачі, Валки, Лозова, Ізюм, Первомайський, Балаклія, Куп'янськ, Чугуїв, Зміїв, Красноград, Кочеток, Введенка, Новопокровка, Есхар, Ківшарівка, Чкаловське, Малинівка, Нова Водолага, Слобожанське, Вільча, Старий Салтів, Васищеве, Безлюдівка, Рогань, Старий Мерчик, Ков'яги, Печеніги, Сахновщина, Донець, Панютине, Орілька, Краснопавлівка, Хорошеве, Козача Лопань, Золочів, Костянтинівка, Слатине, Високий, Покотилівка, Березівка, Буди, Коротич, Пісочин, Бабаї, Солоницівка, Пересічне, Вільшани, Мала Данилівка, Краснокутськ, Великий Бурлук) з повною гарантією на виконані роботи, звертайтесь до сервісу побутових послуг Master911.

Ми працюємо цілодобово, тому що розуміємо важливість своєчасного виявлення причин виходу з ладу газового обладнання та пов'язаних з цим ризиків та незручностей.

У найкоротші терміни після подання заявки наші фахівці виїжджають за будь-якою вказаною Вами адресою не тільки в межах міста Харків, а й у передмісті (Південне, Дергачі, Васищеве, Безлюдівка, Рогань, Хорошеве, Високий, Покотилівка, Коротич, Пісочин, Бабаї, Солоницівка, Мала Данилівка, Руська Лозова, Черкаська Лозова, Мала Рогань, Докучаєвське, Хроли, Циркуни та ін.).