Чистка бойлера у Харкові

від 450 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «чистка бойлера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Харкові, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по чистці бойлерів

Назва послуги Середня вартість

Чистка бойлера

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на чистку бойлерів у Харкові

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по чистці бойлерів у Харкові

Відгуки по чистці бойлерів у Харкові

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Збій у роботі нагрівального елемента бойлера зазвичай буде прямим наслідком появи нальоту на нагрівачі (ТЕНі). Накип "розпирає" ТЕН, в результаті чого утворюються мікротріщини, порушується ізолюючий шар, вода б'є електрострумом і в результаті, трубчастий електронагрівач перестає нагрівати воду. Через наявність струму на корпусі апарату і трубчастого нагрівача, що згорів, виходить з ладу і електронний модуль водонагрівача. У такій ситуації для повернення бойлера в робочий стан потрібен дорогий та капітальний ремонт. Набагато дешевшим, безпечнішим та надійнішим буде регулярна чистка ТЕНа водогрійного побутового бойлера у Харкові.

Показники того, що потрібно очистити електробойлер від шару накипу:

 • стало помітним збільшення споживання технікою електричної енергії;
 • стали чути нехарактерні звуки під час роботи бойлера (гул, стукіт, шум, тріск тощо);
 • з гарячого крана тече вода коричневого відтінку;
 • вода не повністю прогрівається;
 • нагрівачу потрібно більше витрат електроенергії та часу, ніж спочатку, щоб підігріти воду в баку до бажаної температури;
 • запускається, але не нагріває воду;
 • не запускається електробойлер;
 • вода виявляється надмірно нагрітою, або навпаки - недостатньо підігрітою;
 • вода придбала застійний і неприємний запах;
 • бойлер відключається під час роботи.

Техобслуговування бойлерів, до якого входить їх очищення, вирішує проблеми:

 • зниження сприйнятливості металевих поверхонь до корозії;
 • видалення іржі, накипу, бруду, так само як біологічних та вапняних відкладень.

З якою періодичністю потрібно здійснювати гарантійне обслуговування водонагрівача?

Періодичність проведення якісного технічного обслуговування та діагностики бойлерів у Харкові визначається залежно від типу електротена (мокрий/сухий). Періодичність ТО залежить від потреб у роботі агрегату і виробника. Нагрівач води використовують у побутових, промислових та складських приміщеннях. Виробники для гарантії надійної, довгострокової та коректної служби повідомляють про це у посібнику з експлуатації.

Якщо бойлер застосовується в домашніх режимах:

 • з мокрим ТЕНом - один раз на рік;
 • з ТЕНом сухого типу - з періодичністю раз на 2 роки.

Бойлери, що використовуються у виробничих режимах (спортзал, виробництво, кафе, склад тощо):

 • з мокрим нагрівальним елементом - один раз на 6 місяців;
 • з гріючим елементом сухого типу - один раз на пів року.

За результатами початкового ТО майстер з ефективного ремонту, чищення, якісного ремонту, планового сервісного обслуговування, діагностики бойлерів у Харкові може порадити змінити терміни гарантійного сервісу, залежно від характеристик проточної води.

Чи можливе очищення електричного водонагрівача власноруч?

Існує помилкова думка, що водонагрівач можна самостійно почистити. Займатися цим ми не радимо. Непрофесійне поводження з апаратурою може призвести до непередбаченої та невиправної поломки обладнання (перегрів ТЕНа, деформація бака, порушення герметичності водяного контуру, різних з'єднань та цілої системи, а також вийде з ладу модуль управління).

Невеликий реєстр робіт із сервісу бойлера

Якісне та комплексне чищення бойлерів включає кілька кроків:

 1. Діагностика несправності:
  • приїзд техніка Master911;
  • контроль функціональності бойлера.
 2. Важливі поради щодо експлуатації домашньої техніки.
 3. Промивання та очищення водонагрівача:
  • високоякісна профілактика, технічне обслуговування, очищення ТЕНа та фланця від накипу;
  • промивання або очищення стінок бачка від накипу, відкладень та бруду;
  • у разі необхідності - встановлення нового магнієвого анода (сплаву з магнієм, який захищає бак від утворення іржі);
  • чистка електродів розпалювання;
  • огляд придатності запобіжного клапана, фланця та прокладок;
  • очищення фільтрів нагрівального контуру та контуру ГВП.
 4. Тестування робочих режимів водонагрівача:
  • контроль протікання накопичувального бака;
  • контролювання функціональності електронних плат управління;
  • контроль електричних з'єднань (контактів);
  • перевірка функцій терморегулятора.
 5. При необхідності - демонтаж водонагрівача та неповне розбирання бака.

Головні моменти!

Відсутність систематичного обслуговування водонагрівача та очищення рано чи пізно веде до виникнення проблем, пов'язаних з неправильною роботою бойлера або з його виходом з ладу. Потрібно враховувати, коли нагрівальний бак тече, виправляти його неможливо.

Наша сервісна служба може запропонувати послуги "діагностика, чистка, профілактика та установкаелектричного водонагрівача (бойлера) вдома" майже від усіх виробників: Чайка, Gorenje (Гореньє), Thermona (Термона), Garanterm (Гарантерм), Indesit (Індезит), Electrolux (Електролюкс), Vaillant (Вайлант/Вайлант), AEG (АЕГ), Tesy (Тесі), Fagor (Фагор), Garanterm (Гарантерм), Aston (Астон), Termal (Термал), Termet (Термет), Thermex (Термекс), Nova Tec (Новатек), Galmet (Галмет), Zanussi (Зануссі/Занусі), Ferroli (Ферролі/Феролі), Roda (Рода), Willer (Віллер/Вілер), Atlant (Атлант), Atmor (Атмор), Atlantic (Атлантик), Bosch (Бош), Amina (Аміна), Ariston (Арістон), Round (Раунд), Baxi (Баксі) та інших, будь-якого року виробництва та модифікації.

Виклик фахівця з чистки бойлера у Харкові

Якщо потрібно ремонт, чищення та обслуговування водонагрівачів у заміському будинку, звертайтеся до сервісу побутового ремонту Master911.

Виїзд по м. Харків

Якщо живете в межах р. Харків, тоді зазвичай через три години з моменту подання замовлення на потрібну адресу направляється майстер.

Робота з виїздом до населених пунктів по Харківській області

Замовляючи у нас майстра, ви заощаджуєте власний час та транспортні витрати. У малих і великих пунктах знаходження наших клієнтів по області (Харків, Південне, Мерефа, Вовчанськ, Люботин, Богодухів, Дергачі, Валки, Лозова, Ізюм, Первомайський, Балаклія, Куп'янськ, Чугуїв, Зміїв, Красноград, Кочеток, Введенка, Новопокровка, Есхар, Ківшарівка, Чкаловське, Малинівка, Нова Водолага, Слобожанське, Вільча, Старий Салтів, Васищеве, Безлюдівка, Рогань, Старий Мерчик, Ков'яги, Печеніги, Сахновщина, Донець, Панютине, Орілька, Краснопавлівка, Хорошеве, Козача Лопань, Золочів, Костянтинівка, Слатине, Високий, Покотилівка, Березівка, Буди, Коротич, Пісочин, Бабаї, Солоницівка, Пересічне, Вільшани, Мала Данилівка, Краснокутськ, Великий Бурлук) знаходяться наші професіонали, то зазвичай приходимо протягом дня. Майте на увазі, що в сезон досить висока зайнятість, тоді виїзд, можливо, буде пересунуто на іншу дату.

Виїзд до передмість Харкова

Виїзд техніка в передмістя Харкова (Південне, Дергачі, Васищеве, Безлюдівка, Рогань, Хорошеве, Високий, Покотилівка, Коротич, Пісочин, Бабаї, Солоницівка, Мала Данилівка, Руська Лозова, Черкаська Лозова, Мала Рогань, Докучаєвське, Хроли, Циркуни) займає приблизно від чотирьох до шести годин.