Ремонт газової колонки у Харкові

від 350 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту газових колонок на дому різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Харків та передмісті з виїздом по Харківській області.

Показати більше

Цінові пропозиції по ремонту газових колонок від найкращих майстрів у Харкові

Дмитро В

Був(ла) на сайті 3 місяці тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт газових колонок у Харкові

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту газових колонок у Харкові

Відгуки по ремонту газових колонок у Харкові

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Газова колонка відноситься до категорії обладнання, що користується популярністю, яка не спадає, протягом десятків років. Подібна затребуваність пояснюється її здатністю забезпечити безперебійне подання гарячої води, незалежність від комунальних служб та суттєву економію витрат на електроенергію.

Сучасні виробники пропонують широкий асортимент моделей, що відрізняються функціональністю, практичністю, естетичним оформленням та належним рівнем безпеки.

Але навіть найдосконаліша і найнадійніша техніка, здатна дати збій або вийти з ладу, якщо в процесі її використання не виконуються правила та рекомендації щодо її експлуатації, зазначені виробником в інструкції.

Ремонт газової колонки

Некоректна робота обладнання приносить своїм власникам масу побутових незручностей, порушуючи звичний та комфортний спосіб життя. І, попри бажання, якнайшвидше повернути його в робочий стан, у жодному разі не варто намагатися самостійно шукати й, тим більше усувати проблему. Будь-яке газове обладнання і газова колонка не виняток несе в собі потенційний ризик. Тому будь-які профілактичні, діагностичні та ремонтні роботи повинен проводити майстер з ремонту газових колонок, який володіє необхідними технічними навичками та спеціальним допуском.

Як відбувається ремонт та діагностика

Наразі кваліфікованого фахівця можна викликати додому. Це набагато зручніше, ніж самостійно транспортувати габаритну техніку до майстерні, а потім організовувати її доставку додому.

Приїхавши за вказаною замовником адресою, фахівець ретельно оглядає газову колонку, що вийшла з ладу, виключає ймовірність витоку газу, а при необхідності, проводить комплексну діагностику.

Після остаточного встановлення причини поломки, майстер береться за ремонт обладнання.

Чому вибирають нас

 1. Сервіс побутових послуг Майстер911 приймає заявки на повний спектр послуг з обслуговування, діагностики та ремонту газових колонок від усіх відомих виробників;
 2. Графік прийому заявок – 24/7 (у будні, вихідні та святкові дні);
 3. У процесі оформлення заявки в телефонному режимі, ми задаємо уточнювальні питання щодо типу несправності, а також просить повідомити дані про виробника, модель та рік випуску колонки. На основі отриманої інформації він надає первинну консультацію та орієнтує за приблизною вартістю ремонту;
 4. Виїзд майстра відбувається в середньому через три години після оформлення заявки;
 5. Фахівці використовують лише оригінальні запасні частини, деталі та витратні матеріали, рекомендовані виробником конкретної газової колонки;
 6. Після закінчення ремонту кожен замовник отримує на руки гарантійні зобов'язання на всі надані послуги та акт про виконання робіт;
 7. Маркетплейс Master911 для зручності своїх клієнтів приймає оплату як готівкою, так і безготівковим переказом.

Ми ремонтуємо газові колонки всіх марок та моделей

Сервіс побутових послуг Master911 приймає заявки на встановлення, повне технічне обслуговування, діагностику та ремонт будь-якого рівня складності газових колонок від усіх відомих виробників: Dion (Діон), Gorenje (Гореньє), Ariston (Арістон), Ferroli (Ферролі), Selena (Селена), Demrad (Демрад), Roda (Рода), Termaxi (Термаксі), Amina (Аміна), Miele (Мілі), Thermex (Термекс), Grandini (Грандіні) та багатьох інших. Приймаються в роботу вироби всіх моделей незалежно від року випуску.

Ціна ремонту газових колонок

Вартість ремонту газової колонки в кожному конкретному випадку визначається індивідуально, залежно від складності поломки, загального обсягу необхідних робіт та ціни запасних частин, деталей та витратних матеріалів, які потребують заміни.

Однак дізнатися про приблизну вартість ремонту можна і в процесі оформлення заявки. Він ставить уточнювальні питання щодо того, який потрібен ремонт газової колонки (несправності такого типу), просить назвати компанію-виробника обладнання, модель та рік випуску. На основі отриманих даних ми надаємо первинну консультацію і називаємо приблизну вартість майбутнього ремонту.

Поширені несправності газових колонок

Існує ряд типових поломок та «симптомів» некоректної роботи техніки, які найчастіше фігурують у заявках, що залишаються замовниками.

До них можна віднести такі:

 • газова колонка не вмикається або відразу після запалення вона мимоволі згасає;
 • вода погано прогрівається, її фактична температура не відповідає встановленій;
 • слабкий тиск води;
 • з корпусу капає вода;
 • колонка коптить, з неї сипнеться чорна сажа;
 • чути сторонні звуки, що нагадують хлопки або міні-вибухи;
 • відчутно характерний запах газу (може свідчити про витік!).

Як показує практика майстрів з великим досвідом роботи, більшість описаних несправностей є нічим іншим, як наслідок порушення правил експлуатації, описаних виробником в інструкції. Несвоєчасне чищення газової колонки (або її повна відсутність), виконане не за правилами монтаж газової колонки або ігнорування регулярного проведення технічного обслуговування, призводять до того, що рано чи пізно обладнання виходить з ладу.

Виїжджаємо у всі райони Харкова та передмістя

Якщо Вам потрібен якісний та оперативний ремонт газової колонки у Харкові та передмісті (Південне, Дергачі, Васищеве, Безлюдівка, Рогань, Хорошеве, Високий, Покотилівка, Коротич, Пісочин, Бабаї, Солоницівка, Мала Данилівка, Руська Лозова, Черкаська Лозова, Мала Рогань, Докучаєвське, Хроли, Циркуни та в інших населених пунктах) з гарантією на всі види наданих послуг – звертайтесь до сервісу Master911.

Майстри з необхідними технічними навичками виїжджають за вказаною адресою у Харкові, Ізюмі, Люботині, Чугуєві, Первомайську та інших містах Харківської області.

Маркетплейс Майстер911 пропонує повний спектр послуг з діагностики, технічного обслуговування та ремонту будь-якого рівня складності, у тому числі установку газової колонки у Харкові, заміну газової колонки у Харкові з наданням гарантійних зобов'язань. Наші майстри знаходяться та працюють у всіх населених пунктах Харківської області (Харків, Південне, Мерефа, Вовчанськ, Люботин, Богодухів, Дергачі, Валки, Лозова, Ізюм, Первомайський, Балаклія, Куп'янськ, Чугуїв, Зміїв, Красноград, Кочеток, Введенка, Новопокровка, Есхар, Ківшарівка, Чкаловське, Малинівка, Нова Водолага, Слобожанське, Вільча, Старий Салтів, Васищеве, Безлюдівка, Рогань, Старий Мерчик, Ков'яги, Печеніги, Сахновщина, Донець, Панютине, Орілька, Краснопавлівка, Хорошеве, Козача Лопань, Золочів, Костянтинівка, Слатине, Високий, Покотилівка, Березівка, Буди, Коротич, Пісочин, Бабаї, Солоницівка, Пересічне, Вільшани, Мала Данилівка, Краснокутськ, Великий Бурлук).

Заявки на виклик майстра додому приймаються цілодобово, як у робочі, так і у вихідні/святкові дні.