Ремонт електричної духовки у Запоріжжі

від 300 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт електричної духовки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Запоріжжі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту електричних духовок

Назва послуги Середня вартість

Заміна / Ремонт таймера духовки

Ремонт електродуховки (духової шафи)

Встановлення духової шафи (монтаж)

Підключення духової шафи

Демонтаж вбудованої духової шафи

Заміна / Ремонт ручки духовки

Заміна / Ремонт ущільнювача духовки

Заміна скла духовки

Заміна лампи в духовці

Ремонт плати управління духової шафи (модуля)

Ремонт петлі дверцят духовки

Ремонт перемикача режимів духовки

Цінові пропозиції по ремонту електричних духовок від найкращих майстрів у Запоріжжі

Дмитро В

Був(ла) на сайті 8 днів тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт електричних духовок у Запоріжжі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту електричних духовок у Запоріжжі

Відгуки по ремонту електричних духовок у Запоріжжі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

При виявленні некоректної роботи електродуховки, необхідно звернутися до перевіреного, відповідного та першокласного сервісу ремонту для подання заявки на виклик кваліфікованого, грамотного та пунктуального майстра додому. Ваші спроби самостійного виконання діагностики та подальшого ремонту апаратури своїми руками можуть стати посиленням проблеми та, крім цього, ризиком абсолютної відмови в роботі агрегату, заміною нерідко дорогих запчастин або великого ремонту.

Виходячи з практики, дуже часто трапляються такі поломки електричної духовки:

 • Електродуховка гріє слабо або зовсім не гріє. У таких варіантах найреальнішою причиною є пошкодження або вихід з ладу перемикача, нагрівального елемента, термостата.
 • Духовка перестала включатися. Після завершення діагностики, з великою ймовірністю, майстер виявить проблеми з проводкою, недостатньою напругою, електромережею, розеткою, або ж визначить пошкодження датчика температури, неправильне регулювання таймера, вихід з ладу плати управління.
 • Духовка розігрівається нерівномірно. Швидше за все, мова може йти про поломку якоїсь із нагрівальних спіралей або термостата. При діагностиці фахівець знайде, в чому полягає проблемна поломка і вживе всіх заходів щодо її виправлення.
 • Відзначаються проблеми в керуванні кухонною духовкою. Причиною поломки в цьому варіанті, як правило, є збій у роботі сенсорних панелей або клавіш, ручок, кнопок управління.

Маркетплейс Master911 цілодобово приймає заявки на приїзд фахівця додому. Виконаємо бездоганний монтаж, налагодження, ремонт, сервіс електричної побутової плити, духовки, інших домашніх пристроїв від усіх існуючих на ринку виробників: Індезіт (Indesit), Норд (Nord), Міле (Miele), Гореньє (Gorenje), Ардо (Ardo), Кайзер (Kaiser), Сміг (Smeg), Беко (Beko), Інтерлайн (Interline), Грета (Greta), Сіменс (Siemens), Аміка (Amica), Дружківка, Електра, Карпати (Karpaty), Фагор (Fagor), Електролюкс (Electrolux), Зануссі (Занусі / Zanussi), Гефест (Gefest), Samsung (Samsung), Ганса (Hansa), Арістон (Ariston), АЕГ (AEG), Канді (Candy), Вірпул (Whirlpool), Піраміда (Pyramida), Бош (Bosch) та багатьох інших.

Фахівці сервісу домашнього ремонту Master911

Кожен із наших техніків, перш ніж отримати допуск до співпраці з клієнтами, проходить навчання та складає іспит. І лише тих кандидатів (це в середньому п'ятнадцять із сотні), які набрали високий бал - чотири з половиною і вище, зараховують на службу та вважають їх готовими для обслуговування замовників.

Майстри готові до дрібниць пояснити, які елементи необхідно замінити, яка вартість робіт, у чому полягатиме ремонт, і дадуть відповідь на всі запитання замовника. Виконавці приїжджають зі своїми інструментами, приладами, розхідниками, якщо техніку, що дала збій, немає можливості полагодити вдома, її відвозять до майстерні. Техніки нашого сервісу виявляють прихильне ставлення, не палять, підтримують чистоту і не сваряться.

Як складається розцінка?

Ціна будь-якої послуги на ремонт, підключення, обслуговування та встановлення побутової електродуховки вдома у Запоріжжі детально зафіксована у нашому прайсі, не рахуючи при цьому автотранспортні витрати та ціни приладів, запасних частин, деталей, що при необхідності потрібно замінити.

Ми постійно прагнемо адекватних, абсолютно прозорих, справедливих розцінок і разом з тим намагаємося перед оформленням заявки зорієнтувати клієнта за загальною вартістю послуги, що його цікавить.

Саме з цією метою, при подачі заявки на виклик нашого пунктуального майстра для виконання професійного ремонту побутових електричних духовок та варильних поверхонь за адресою у Запоріжжі, ми ставимо уточнюючі питання як про апаратуру (модель, виробник, рік випуску), так і та про підставу для замовлення на виклик виконавця.

Іноді, через те, що "симптоми" пошкодження розмиті або за умови неточної подачі проблеми клієнтом, визначити попередньо вартість сервісної послуги важко або практично неможливо. У такому варіанті остаточний кошторисний розрахунок буде складено спеціалістом вже на місці, після закінчення візуального огляду та діагностики техніки та визначення обсягу робіт. Сервіс Master911 гарантує, що розцінка повністю узгоджуватиметься з величиною оплати, зафіксованої в прейскуранті.

Що отримають клієнти нашого сервісу?

У випадку, якщо вас зацікавив оперативний, якісний та недорогий ремонт електричних духовок, телефонуйте нам і чекайте на:

 • Оцінка якості надання послуг. Служба сервісу з встановлення, ремонту, монтажу електричних домашніх духовок або будь-якого іншого електричного пристрою у Запоріжжі Master911 прийме будь-які скарги, зауваження або нарікання, які стосуються роботи наших майстрів. За умови виявлення будь-якого дефекту, ми твердо запевняємо, що всі вони будуть відразу усунуті.
 • Надані грамотні послуги з оперативного підключення, надійного ремонту, налагодження, обслуговування електричної домашньої духовки, плити, інших кухонних агрегатів у Запоріжжі від цих компаній, незалежно від року випуску та модифікації техніки.
 • Швидкий виїзд майстра за викликом. В середньому, наш технік з'являється вже через 3-4 години після подачі заявки.

Виконуємо роботи у Запоріжжі з виїздом майстра по Запорізькій області

Працюємо по населених пунктах Запорізької області

Сервіс Master911 має досвідчених, підготовлених, кваліфікованих техніків у переважній більшості населених пунктів по Запорізькій області (Запоріжжя, Гуляйполе, Вільнянськ, Приморськ, Бердянськ, Дніпрорудне, Кам'янка-Дніпровська, Енергодар, Василівка, Молочанськ, Токмак, Мелітополь, Пологи, Чернігівка, Степногірськ, Балабине, Кушугум, Малокатеринівка, Комишуваха, Михайлівка, Веселе, Мирне, Приазовське, Якимівка, Кирилівка, Кам'яне), тому Ви зможете розраховувати на той факт, що фахівець з ремонту електродуховки у Запоріжжі прибуде в той же день і заощадите на транспортних витратах.

Часом, через велику посезонну зайнятість, не виключено, що виїзд майстра відкладається до наступного дня.

Працюємо в передмісті Запоріжжя

У тому випадку, якщо ви знаходитесь у передмісті Запоріжжя у приватному будинку, і вам необхідний досвідчений майстер з якісного обслуговування, налагодження, професійного ремонту або підключення домашніх електричних апаратів, у т. ч. і духовок у вас вдома у Запоріжжі (Балабине, Малокатеринівка, Григорівка, Біленьке, Новоолександрівка, Розумівка, Приморське, Богатирівка, Матвіївка, Михайлівка), ми швидко організуємо його прибуття на потрібну адресу протягом 4-5 годин після подання заявки.

Приймаємо замовлення з обслуговування електричного обладнання в межах міста Запоріжжя

Якщо, за умови проживання в м. Запоріжжя, вам потрібен терміновий, недорогий та професійний сервіс духовки у Запоріжжі, телефонуйте до Master911 і вже через 3 години з часу оформлення замовлення на виклик</ strong> слід сподіватися на прибуття спеціаліста до вас.