Ремонт електричної духовки у Кривому Розі

від 300 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт електричної духовки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Кривому Розі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту електричних духовок

Назва послуги Середня вартість

Заміна / Ремонт таймера духовки

Ремонт електродуховки (духової шафи)

Встановлення духової шафи (монтаж)

Підключення духової шафи

Демонтаж вбудованої духової шафи

Заміна / Ремонт ручки духовки

Заміна / Ремонт ущільнювача духовки

Заміна скла духовки

Заміна лампи в духовці

Ремонт плати управління духової шафи (модуля)

Ремонт петлі дверцят духовки

Ремонт перемикача режимів духовки

Цінові пропозиції по ремонту електричних духовок від найкращих майстрів у Кривому Розі

Олександр О

Був(ла) на сайті місяць тому
+13

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Валерій null

Був(ла) на сайті місяць тому
+11

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Анатолій null

Був(ла) на сайті місяць тому
+11

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт електричних духовок у Кривому Розі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту електричних духовок у Кривому Розі

Відгуки по ремонту електричних духовок у Кривому Розі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

При виявленні некоректності в роботі електричної шафи, потрібно зателефонувати до перевіреного, кращого та відповідного сервісу для виклику пунктуального, кваліфікованого та грамотного спеціаліста за вашою адресою. Ваші старання самостійного виконання діагностичних робіт та подальшого ремонту техніки своїми руками можуть загрожувати посиленням ситуації, а також можливим ризиком остаточної відмови в роботі пристрою, заміною дорогих запчастин або тривалого ремонту.

Як правило, зустрічаються такі поломки побутової духовки:

  • Нерівномірне розігрівання електродуховки. Найімовірніше, мова може йти про поломку термостата або якусь із спіралей. Нерівномірне розігрів духовки є ознакою її неефективного функціонування. У процесі діагностики фахівець встановить, у чому полягає проблема, та усуне її.
  • Електродуховка взагалі не нагрівається або гріє недостатньо. У таких варіантах імовірною причиною висувається несправність або відмова в роботі перемикача, нагрівального елемента, терморегулятора.
  • Електрична духовка перестала вмикатися. Після проведення діагностичних робіт, ймовірно, технік помітить проблеми з проводкою, електромережею, розеткою, низькою напругою, або ж визначить вихід з ладу плати управління, неправильне налаштування таймера, пошкодження датчика температури.
  • Зазначаються проблеми в керуванні духовкою. Основною причиною несправності в цьому варіанті зазвичай є вихід із ладу сенсорних панелей або клавіш, ручок, кнопок керування.

Сервіс Master911 цілодобово приймає заявки на приїзд техніка додому. Виконаємо компетентну установку, сервіс, якісний ремонт будь-якої домашньої електричної духовки від усіх популярних виробників: Фагор (Fagor), Електролюкс (Electrolux), Вірпул (Whirlpool), Сіменс (Siemens), Грета (Greta), Арістон (Ariston), Зануссі (Занусі / Zanussi), Беко (Beko), Ханса (Hansa), Бош (Bosch), Норд (Nord), Індезит (Indesit), Гореньє (Gorenje), Інтерлайн (Interline), Ардо (Ardo), Samsung (Samsung), Карпати (Karpaty), Піраміда (Pyramida), Аміка (Amica), Канді (Candy), Мілі (Miele), Кайзер (Kaiser), Гефест (Gefest), Сміг (Smeg), Дружківка, АЕГ (AEG), Електра та інших.

Фахівці сервісу Master911

Кожен із наших техніків, перш ніж отримати допуск до роботи із замовниками, проходить навчання та зобов'язаний скласти іспит. І виключно тих кандидатів (це десь 15 зі 100), які здобули дуже високий бал - чотири з половиною і вище, беруть на роботу і вважають готовими для надання послуг нашим клієнтам.

Техніки не проти до дрібниць пояснити, в чому полягатиме ремонт, яка вартість робіт, які елементи слід замінити, і дадуть відповідь на будь-які запитання замовника. Всі фахівці приходять з власними розхідниками, інструментами, приладами, якщо техніку, що дала збій, немає можливості відновити у вас вдома, її змушені забрати в сервіс. Фахівці нашого маркетплейсу не вживають жаргонної лексики, демонструють прихильне ставлення, не палять і дотримуються чистоти на робочому місці.

Як визначається вартість?

Ціна будь-якої послуги на надійний ремонт, якісне обслуговування, підключення та встановлення будь-яких кухонних електродуховок у Кривому Розі досконально зафіксована у нашому прайсі, при цьому не враховуючи транспортні витрати та ціни деталей, запасних частин, приладів, що підлягають заміні.

Ми прагнемо абсолютно прозорих, об'єктивних, виправданих цінностей і, крім того, хочемо заздалегідь зорієнтувати клієнта в загальній вартості необхідної послуги.

Якраз у зв'язку з цим, при подачі вашої заявки на виклик нашого надійного майстра для виконання ремонту та інших сервісних робіт для електричних духовок вдома у Кривому Розі, зазвичай ставимо питання як про саму техніку (рік випуску, виробник, модель), так і про причину виклику нашого виконавця.

Іноді, через те, що "симптоми" пошкодження нечіткі або за умови неточної подачі проблеми замовником, визначити попередньо оплату сервісної послуги непросто або майже неможливо. У такому разі остаточна кошторисна вартість складається майстром тепер уже вдома, після діагностики та візуального обстеження апаратури. Ми повною мірою гарантуємо, що ціна точно співпадатиме з сумою оплати, зазначеною у прайс-листі.

Що отримують наші замовники?

Якщо вас цікавить якісний, недорогий та оперативний ремонт духовки, телефонуйте у сервіс ремонту Master911, і ви можете сподіватися на:

  • Надані кваліфіковані послуги з надійного та якісного ремонту, підключення, налагодження, обслуговування вашої електричної домашньої духовки вдома у Кривому Розі від будь-яких виробників, незалежно від "віку" та модифікації техніки.
  • Терміновий виїзд професіонала за викликом. Наш виконавець приходить через 3 години.
  • Оцінка якості надання послуг. Сервіс з надійного ремонту та обслуговування будь-яких електричних духовок будинку у клієнтів у Кривому Розі Master911 приймає будь-які зауваження, нарікання або скарги щодо роботи наших майстрів. За умови виявлення будь-якого дефекту, ми запевняємо, що всі помилки будуть усунені.

Виконуємо роботи у Кривому Розі з виїздом техніка по Дніпропетровській області

Працюємо в місті Кривий Ріг

За умови проживання в межах міста Кривий Ріг вам потрібен професійний, терміновий та недорогий ремонт електричних духовок у вас вдома у Кривому Розі, телефонуйте до Master911 та протягом 3 годин з моменту подання заявки слід сподіватися на приїзд виконавця до вас.

Працюємо в приміській зоні Кривого Рога

У тому випадку, якщо ви мешкаєте в передмісті Кривого Рога, і вам потрібен надійний майстер з налагодження, обслуговування, оперативного підключення або професійного ремонту кухонних електричних духовок у Кривому Розі (Радушне, Широке, Авангард, Шевченківське, Інгулець, Вільне, Новомайське, Глеюватка, Новопілля), ми негайно організуємо його поїздку за призначенням через 4-5 годин після оформлення замовлення.

Працюємо містами, селищами, селами Дніпропетровської області

Сервіс Master911 має у своєму розпорядженні кваліфікованих, досвідчених, підготовлених техніків у більшості населених пунктів (region[r]} області (Верхньодніпровськ, Павлоград, Підгородне, Кам'янське, Вільногірськ, Верхівцеве, Кривий Ріг, Дніпро, Новомосковськ, Нікополь, Марганець, Першотравенськ, П'ятихатки, Жовті Води, Синельникове, Солоне, Карнаухівка, Магдалинівка, Аули, Кринички, Широке), завдяки цьому Ви маєте можливість розраховувати на той факт, що виконавець з налагодження електричних духовок у Кривому Розі прибуде в цей же день, а також заощадите на транспорті.

Іноді, через високу посезонну завантаженість, можливий фактор, що виїзд фахівця переноситься на найближчу дату.