Ремонт електричної духовки у Стрию

від 300 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт електричної духовки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Стрию, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту електричних духовок

Назва послуги Середня вартість

Заміна / Ремонт таймера духовки

Ремонт електродуховки (духової шафи)

Встановлення духової шафи (монтаж)

Підключення духової шафи

Демонтаж вбудованої духової шафи

Заміна / Ремонт ручки духовки

Заміна / Ремонт ущільнювача духовки

Заміна скла духовки

Заміна лампи в духовці

Ремонт плати управління духової шафи (модуля)

Ремонт петлі дверцят духовки

Ремонт перемикача режимів духовки

Цінові пропозиції по ремонту електричних духовок від найкращих майстрів у Стрию

Віталій В

Був(ла) на сайті місяць тому
+10

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт електричних духовок у Стрию

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту електричних духовок у Стрию

Відгуки по ремонту електричних духовок у Стрию

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Виявивши некоректну роботу побутових електродуховок, необхідно звернутися до першокласного і надійного сервісу для подачі замовлення на виклик відповідального, компетентного та грамотного майстра. Ваші зусилля самостійного виконання діагностики та подальшого ремонту апаратури своїми руками можуть послужити погіршенням ситуації та, крім цього, ризиком незворотного збою в роботі агрегату, вимагає капітального ремонту або заміною дорогих запасних частин.

На практиці зазвичай бувають такого роду несправності побутових електродуховок:

  • Електродуховка не вмикається. По завершенні діагностики, цілком ймовірно, майстер знайде елементарні проблеми з проводкою, електромережею, недостатньою напругою, розеткою, або ж констатує вихід з ладу модуля управління, пошкодження температурного датчика, неправильне налаштування таймера.
  • Є проблеми в управлінні кухонною духовкою. Головною причиною несправності у цьому випадку досить часто буває збій в роботі клавіш, ручок, кнопок управління або ж сенсорних панелей.
  • Нерівномірне прогрівання духовки. Швидше за все, мова може йти про несправність термостата або будь-якої з нагрівальних спіралей. Нерівномірний розігрів духовки є ознакою її неефективного функціонування. При діагностиці досвідчений фахівець визначить, в чому проблема та вживе заходів щодо її виправлення.
  • Електродуховка практично не гріє або гріє недостатньо. У цих ситуаціях найбільш імовірною причиною висувається пошкодження або вихід з ладу перемикача, нагрівального елементу, терморегулятора.

Сервіс побутових послуг Master911 завжди прийме заявки на приїзд фахівця додому. Зробимо ефективний ремонт, якісну установку, сервіс, налаштування електричної побутової плити, духовки та будь-яких інших домашніх приладів у Стрию від усіх відомих виробників: Смег (Smeg), Електра, Зануссі (Занусі / Zanussi), Піраміда (Pyramida), Сіменс (Siemens), Арістон (Ariston), Бош (Bosch), Норд (Nord), Електролюкс (Electrolux), Тека (Teka), Горенье (Gorenje), Міле (Miele), Канді (Candy), Індесіт (Indesit), Вірпул (Whirlpool), Асел (Asel), АЕГ (AEG), Самсунг (Samsung), Кайзер (Kaiser), Ардо (Ardo), Ліберті (Liberty), Аміка (Amica), Фагор (Fagor), Беко (Beko), Ханса (Hansa) і багатьох інших.

Фахівці сервісу побутових послуг Master911

Майбутній фахівець, перш ніж отримати допуск до співпраці із замовниками, спочатку проходить підготовку та повинен скласти іспит. І тільки тих претендентів (це приблизно 15 зі 100), які отримали прохідний бал (мінімум 4,5) беруть на роботу, і тільки їх вважають компетентними та готовими до обслуговування клієнтів.

Майстри нашого сервісу наводять лад на своєму робочому місці, не лаються, не курять і виявляють прихильне ставлення. Всі техніки приїжджають з власними приладами, інструментами, розхідниками, якщо пошкоджену апаратуру немає можливості полагодити вдома, її відвозять у сервісний пункт. Майстри готові з усіма подробицями пояснити: які деталі треба замінити, в чому полягатиме лагодження, яка ціна послуг, і відповідатимуть на інші питання клієнта.

Як формується розцінка?

Вартість певної послуги на оперативний ремонт, обслуговування, установку та підключення електричної шафи (електродуховки) у Стрию докладно зафіксована в нашому прейскуранті, без урахування автотранспортних витрат і вартості приладів, запасних частин, деталей, які підлягають заміні.

Ми намагаємося прийти до виправданих, справедливих, абсолютно прозорих тарифів і до того, щоб заздалегідь зорієнтувати замовника в оплаті потрібної його послуги.

Зокрема, з цією метою, при подачі вашої заявки на виклик майстра для якісного ремонту електричних духовок чи іншої домашньої апаратури вдома у Стрию, ми кожен раз ставимо питання, як про саму апаратурі (виробник, рік випуску, модель), так і про причину виклику майстра.

Іноді, через те, що описання пошкодження нечіткі або через неточну подачу проблеми клієнтом, заздалегідь визначити оплату послуги складно або зовсім не реально. У цьому варіанті кінцевий кошторисний підрахунок буде складатися фахівцем тепер уже вдома після візуального огляду й діагностики обладнання. Сервіс Master911 гарантує, що кошторис буде точно відповідати сумі, зафіксованій у нашому прайс-листі.

Які важливі переваги Ви отримаєте?

Якщо вас зацікавив якісний, недорогий та оперативний сервіс ваших духовок вдома, телефонуйте нам, і ви можете очікувати на:

  • Терміновий виїзд майстра за викликом. Орієнтовно, наш виконавець з'являється протягом 3-х годин після оформлення заявки.
  • Надані кваліфіковані сервісні послуги з оперативного підключення, обслуговування, професійного ремонту, ефективного налагодження електричної варильної поверхні, духовки чи будь-яких інших побутових пристроїв у Стрию від таких фірм, незалежно від "віку" та модифікації домашньої техніки.
  • Контроль за якістю надання послуг. Сервіс з побутового ремонту електричних домашніх духовок та іншої апаратури у Стрию Master911 прийме будь-які нарікання, скарги або зауваження щодо наших майстрів. При виявленні будь-якого дефекту, ми стверджуємо, що всі помилки будуть усунені.

Ми працюємо у Стрию з виїздом техніка по Львівській області

Наші техніки працюють в передмісті Стрия

Якщо проживаєте в передмістях Стрия, і потрібен компетентний і надійний майстер з оперативного підключення, ефективного ремонту, налагодження або обслуговування електричних обладнань, в т. ч. й духовок у Стрию (), організуємо його приїзд за потрібною адресою протягом 4-5 годин після оформлення замовлення.

Виїжджаємо по Львівській області

Сервіс послуг перевірених виконавців Master911 має підготовлених, досвідчених, кваліфікованих техніків у більшості селищ, міст, сіл Львівської області (Турка, Сколе, Моршин, Трускавець, Борислав, Стрий, Стебник, Новий Калинів, Броди, Городок, Буськ, Комарно, Кам'янка-Бузька, Дубляни, Миколаїв, Рава-Руська, Перемишляни, Пустомити, Бібрка, Новояворівськ, Мостиська, Золочів, Судова Вишня, Яворів, Самбір, Рудки, Глиняни, Жовква, Хирів, Старий Самбір, Добромиль, Дрогобич, Радехів, Соснівка, Червоноград, Новий Розділ, Великі Мости, Белз, Жидачів, Сокаль, Винники, Львів, Ходорів, Великий Любінь, Новий Яричів, Східниця, Славське, Підбуж, Журавно, Меденичі, Брюховичі, Рудно, Гірник, Магерів, Куликів, Шкло, Івано-Франкове, Щирець, Запитів, Олесько, Красне, Підкамінь, Поморяни), завдяки цьому Ви маєте можливість сподіватися на той привабливий момент, що фахівець з обслуговування електричних духовок у Стрию з'явиться в день оформлення заявки, та заощадите на автотранспортних витратах.

Іноді, через високу сезонну зайнятість, можливий варіант, що виїзд професіонала відкладається на інший день.

Приймаємо замовлення з обслуговування електричної техніки в місті Стрий

За умови, якщо ви живете в межах міста, і потрібен недорогий, терміновий і професійний сервіс духовки у Стрию, телефонуйте в Master911 і протягом 3 годин з часу оформлення заявки слід сподіватися на приїзд виконавця на виклик.