Ремонт електричної духовки у Дрогобичі

від 300 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт електричної духовки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Дрогобичі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту електричних духовок

Назва послуги Середня вартість

Заміна / Ремонт таймера духовки

Ремонт електродуховки (духової шафи)

Встановлення духової шафи (монтаж)

Підключення духової шафи

Демонтаж вбудованої духової шафи

Заміна / Ремонт ручки духовки

Заміна / Ремонт ущільнювача духовки

Заміна скла духовки

Заміна лампи в духовці

Ремонт плати управління духової шафи (модуля)

Ремонт петлі дверцят духовки

Ремонт перемикача режимів духовки

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт електричних духовок у Дрогобичі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту електричних духовок у Дрогобичі

Відгуки по ремонту електричних духовок у Дрогобичі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Помітивши некоректність в роботі електричної духової шафи, бажано звернутися до відповідного, першокласного й перевіреного сервісу для виклику кваліфікованого, досвідченого й сумлінного фахівця на вашу адресу. Будь-які намагання самостійних діагностичних робіт і подальшого виконання ремонту апаратури своїми руками можуть послужити погіршенням ситуації та, крім цього, можливим ризиком остаточної відмови в роботі пристрою, вимагатиме капітального ремонту або заміни досить дорогих запчастин.

Найчастіше трапляються такого роду неполадки електричної духовки:

  • Спостерігаються проблеми в управлінні кухонною духовкою. Основною причиною несправності в подібному випадку зазвичай є відмова в роботі сенсорних блоків або клавіш, кнопок, ручок управління.
  • Електрична духовка розігрівається нерівномірно. Нерівномірне прогрівання духовки вважається ознакою її неефективного функціонування. У процесі діагностики майстер встановить, в чому проблема, та усуне її. Ймовірно, мова може йти про несправність термостата або однієї з нагрівальних спіралей.
  • Електродуховка не вмикається. Після проведення діагностичних робіт, скоріше за все, технік помітить елементарні проблеми з проводкою, розеткою, електромережею, низькою напругою, або ж встановить вихід з ладу модуля управління, несправність температурного датчика, неправильне налаштування таймера.
  • Духовка розігрівається недостатньо або зовсім не гріє. У таких варіантах найбільш реальною причиною висувається пошкодження або ж вихід з ладу перемикача, терморегулятора, Тена.

Сервіс послуг Master911 приймає замовлення на приїзд майстра додому. Пропонуємо компетентний ремонт, налаштування, установку електроплити й електричної кухонної духовки на вашу адресу у Дрогобичі від усіх популярних виробників: Арістон (Ariston), Піраміда (Pyramida), Вірпул (Whirlpool), Ліберті (Liberty), Асел (Asel), Самсунг (Samsung), Електролюкс (Electrolux), Ардо (Ardo), Міле (Miele), Аміка (Amica), АЕГ (AEG), Горенье (Gorenje), Сіменс (Siemens), Зануссі (Занусі / Zanussi), Кайзер (Kaiser), Електра, Беко (Beko), Індесіт (Indesit), Фагор (Fagor), Канді (Candy), Смег (Smeg), Бош (Bosch), Ханса (Hansa), Норд (Nord), Тека (Teka) та інших.

Фахівці сервісу Master911

Майбутній фахівець, перш ніж отримати допуск до роботи з замовниками, проходить навчання та повинен скласти іспит. І виключно тих претендентів (це в середньому 15 зі 100), які змогли набрати високий бал - чотири з половиною і вище, беруть на роботу і вважають їх компетентними й готовими для надання послуг клієнтам.

Майстри нашого сервісу побутових послуг не вживають жаргонну лексику, завжди ввічливі, не курять та наводять чистоту. Всі техніки працюють зі своїми розхідниками, інструментами, приладами, якщо несправну техніку неможливо відремонтувати вдома, її змушені забрати в майстерню. Майстри завжди готові до дрібниць пояснити, в чому полягатиме налагодження, яка ціна послуг, які запчастини слід замінити, і відповідатимуть на будь-які питання замовника.

Яким способом визначається розцінка?

Вартість певної послуги на ремонт, обслуговування, підключення та установку електродуховки та плити у Дрогобичі докладно прописана в нашому прайс-листі, при цьому не враховуючи транспортних витрат та вартості запасних частин, деталей, приладів, що при необхідності треба буде замінити.

Ми постійно прагнемо до адекватних, об'єктивних, абсолютно прозорих розцінок і так само, до того, щоб перед подачею заявки повідомити замовника про загальну вартість потрібної послуги.

Виключно з цією метою, при подачі заявки на виклик майстра для оперативного й недорогого ремонту електричних духових шаф (духовок) або електроплит вдома у клієнтів у Дрогобичі, ставимо питання, як про техніку (модель, рік випуску, виробник), так і про причини замовлення виконавця.

Іноді, внаслідок того, що "симптоми" пошкодження розмиті або внаслідок неточного викладу проблеми замовником, попередньо встановити вартість сервісної послуги непросто або практично неможливо. У цьому випадку повний кошторис буде складено фахівцем уже вдома, після діагностики й візуального обстеження апаратури. Сервісний центр Master911 гарантує, що кошторис буде точно відповідати вказаному у прейскуранті.

Що Ви отримаєте в результаті?

Якщо вас цікавить недорогий, оперативний і якісний ремонт ваших духовок, звертайтеся в сервіс послуг Master911, і ви можете очікувати на:

  • Екстрений виїзд майстра за викликом. Наш технік прибуває вже через три-чотири години після оформлення замовлення на виклик.
  • Контроль за рівнем якості надання послуг. Служба сервісу з надійного та якісного ремонту будь-яких електричних духовок та електроплит у вас вдома у Дрогобичі Master911 приймає всі скарги, нарікання чи зауваження щодо наших майстрів. При виявленні недоліку, ми стверджуємо, що все буде виправлено.
  • Надані професійні послуги з якісного обслуговування, підключення, надійного ремонту, налагодження електричної кухонної духовки й електроплити у Дрогобичі від будь-яких виробників, незалежно від "віку" та моделі техніки.

Робота ведеться у Дрогобичі з виїздом фахівця по Львівській області

Наші фахівці працюють в передмістях Дрогобича

В тому випадку, якщо ви проживаєте в передмісті Дрогобича, в приватному будинку, і потрібен надійний майстер з техобслуговування, ефективного ремонту, якісного підключення, налагодження побутових електричних варильних плит і духовок у Дрогобичі (Трускавець, Борислав, Стебник, Лішня, Доброгостів, Раневичі, Болехівці, Почаєвичі, Старе Село, Михайлевичі, Рихтичі, Нове Село, Станиля, Модричі, Дережичі), організуємо його поїздку за наданою вами адресою протягом 4-5 годин після оформлення заявки.

Працюємо на території м. Дрогобич

За умови, якщо ви проживаєте в межах міста, і потрібен професійний, недорогий і терміновий ремонт духовки у Дрогобичі, звертайтеся в Master911 і протягом 3 годин з часу подачі заявки можна очікувати на прибуття майстра до вас.

Працюємо по населених пунктах Львівської області

Сервіс послуг надійних майстрів Master911 має у своєму розпорядженні кваліфікованих, досвідчених, підготовлених фахівців у більшості населених пунктів Львівської області (Турка, Сколе, Моршин, Трускавець, Борислав, Стрий, Стебник, Новий Калинів, Броди, Городок, Буськ, Комарно, Кам'янка-Бузька, Дубляни, Миколаїв, Рава-Руська, Перемишляни, Пустомити, Бібрка, Новояворівськ, Мостиська, Золочів, Судова Вишня, Яворів, Самбір, Рудки, Глиняни, Жовква, Хирів, Старий Самбір, Добромиль, Дрогобич, Радехів, Соснівка, Червоноград, Новий Розділ, Великі Мости, Белз, Жидачів, Сокаль, Винники, Львів, Ходорів, Великий Любінь, Новий Яричів, Східниця, Славське, Підбуж, Журавно, Меденичі, Брюховичі, Рудно, Гірник, Магерів, Куликів, Шкло, Івано-Франкове, Щирець, Запитів, Олесько, Красне, Підкамінь, Поморяни), тому Ви маєте можливість сподіватися на той факт, що фахівець з налагодження електричної духової шафи у Дрогобичі прибуде в той же день, та заощадите на автотранспортних витратах.

Часом, через високу сезонну зайнятість, існує ймовірність, що виїзд фахівця переноситься на інший день.