globe ru

Ремонт електричної духовки у Дрогобичі

від 300 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість ремонту електричної духовки стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики електричної духовки на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Електродуховка
Назва Вартість
Ремонт електродуховки (духової шафи) Індивідуально
Встановлення духової шафи (монтаж) Індивідуально
Підключення духової шафи Індивідуально
Демонтаж вбудованої духової шафи Індивідуально
Заміна / Ремонт ручки духовки Індивідуально
Заміна / Ремонт дверцят духовки Індивідуально
Заміна / Ремонт ущільнювача духовки Індивідуально
Заміна скла духовки Індивідуально
Заміна лампи в духовці Індивідуально
Ремонт плати управління духової шафи (модуля) Індивідуально
Ремонт петлі дверцят духовки Індивідуально
Ремонт перемикача режимів духовки Індивідуально

Ціни на Ремонт електричної духовки у Дрогобичі

Назва Вартість
Ремонт електричної духовки від 300 грн
Встановлення електричної духовки від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Львівській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Львівській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Львівській області

Всі міста Львівській області
Турка, Сколе, Моршин, Трускавець, Борислав, Стрий, Стебник, Новий Калинів, Броди, Городок, Буськ, Комарно, Кам'янка-Бузька, Дубляни, Миколаїв, Рава-Руська, Перемишляни, Пустомити, Бібрка, Новояворівськ, Мостиська, Золочів, Судова Вишня, Яворів, Самбір, Рудки, Глиняни, Жовква, Хирів, Старий Самбір, Добромиль, Дрогобич, Радехів, Соснівка, Червоноград, Новий Розділ, Великі Мости, Белз, Жидачів, Сокаль, Винники, Львів, Ходорів, Великий Любінь, Новий Яричів, Східниця, Славське, Підбуж, Журавно, Меденичі, Брюховичі, Рудно, Гірник, Магерів, Куликів, Шкло, Івано-Франкове, Щирець, Запитів, Олесько, Красне, Підкамінь, Поморяни

Помітивши некоректність в роботі електричної духової шафи, бажано звернутися до відповідного, першокласного й перевіреного сервісу для виклику кваліфікованого, досвідченого й сумлінного фахівця на вашу адресу. Будь-які намагання самостійних діагностичних робіт і подальшого виконання ремонту апаратури своїми руками можуть послужити погіршенням ситуації та, крім цього, можливим ризиком остаточної відмови в роботі пристрою, вимагатиме капітального ремонту або заміни досить дорогих запчастин.

Найчастіше трапляються такого роду неполадки електричної духовки:

 • Спостерігаються проблеми в управлінні кухонною духовкою. Основною причиною несправності в подібному випадку зазвичай є відмова в роботі сенсорних блоків або клавіш, кнопок, ручок управління.
 • Електрична духовка розігрівається нерівномірно. Нерівномірне прогрівання духовки вважається ознакою її неефективного функціонування. У процесі діагностики майстер встановить, в чому проблема, та усуне її. Ймовірно, мова може йти про несправність термостата або однієї з нагрівальних спіралей.
 • Електродуховка не вмикається. Після проведення діагностичних робіт, скоріше за все, технік помітить елементарні проблеми з проводкою, розеткою, електромережею, низькою напругою, або ж встановить вихід з ладу модуля управління, несправність температурного датчика, неправильне налаштування таймера.
 • Духовка розігрівається недостатньо або зовсім не гріє. У таких варіантах найбільш реальною причиною висувається пошкодження або ж вихід з ладу перемикача, терморегулятора, Тена.

Сервіс послуг Master911 приймає замовлення на приїзд майстра додому. Пропонуємо компетентний ремонт, налаштування, установку електроплити й електричної кухонної духовки на вашу адресу у Дрогобичі від усіх популярних виробників: Арістон (Ariston), Піраміда (Pyramida), Вірпул (Whirlpool), Ліберті (Liberty), Асел (Asel), Самсунг (Samsung), Електролюкс (Electrolux), Ардо (Ardo), Міле (Miele), Аміка (Amica), АЕГ (AEG), Горенье (Gorenje), Сіменс (Siemens), Зануссі (Занусі / Zanussi), Кайзер (Kaiser), Електра, Беко (Beko), Індесіт (Indesit), Фагор (Fagor), Канді (Candy), Смег (Smeg), Бош (Bosch), Ханса (Hansa), Норд (Nord), Тека (Teka) та інших.

Фахівці сервісу Master911

Майбутній фахівець, перш ніж отримати допуск до роботи з замовниками, проходить навчання та повинен скласти іспит. І виключно тих претендентів (це в середньому 15 зі 100), які змогли набрати високий бал - чотири з половиною і вище, беруть на роботу і вважають їх компетентними й готовими для надання послуг клієнтам.

Майстри нашого сервісу побутових послуг не вживають жаргонну лексику, завжди ввічливі, не курять та наводять чистоту. Всі техніки працюють зі своїми розхідниками, інструментами, приладами, якщо несправну техніку неможливо відремонтувати вдома, її змушені забрати в майстерню. Майстри завжди готові до дрібниць пояснити, в чому полягатиме налагодження, яка ціна послуг, які запчастини слід замінити, і відповідатимуть на будь-які питання замовника.

Яким способом визначається розцінка?

Вартість певної послуги на ремонт, обслуговування, підключення та установку електродуховки та плити у Дрогобичі докладно прописана в нашому прайс-листі, при цьому не враховуючи транспортних витрат та вартості запасних частин, деталей, приладів, що при необхідності треба буде замінити.

Ми постійно прагнемо до адекватних, об'єктивних, абсолютно прозорих розцінок і так само, до того, щоб перед подачею заявки повідомити замовника про загальну вартість потрібної послуги.

Виключно з цією метою, при подачі заявки на виклик майстра для оперативного й недорогого ремонту електричних духових шаф (духовок) або електроплит вдома у клієнтів у Дрогобичі, ставимо питання, як про техніку (модель, рік випуску, виробник), так і про причини замовлення виконавця.

Іноді, внаслідок того, що "симптоми" пошкодження розмиті або внаслідок неточного викладу проблеми замовником, попередньо встановити вартість сервісної послуги непросто або практично неможливо. У цьому випадку повний кошторис буде складено фахівцем уже вдома, після діагностики й візуального обстеження апаратури. Сервісний центр Master911 гарантує, що кошторис буде точно відповідати вказаному у прейскуранті.

Що Ви отримаєте в результаті?

Якщо вас цікавить недорогий, оперативний і якісний ремонт ваших духовок, звертайтеся в сервіс послуг Master911, і ви можете очікувати на:

 • Екстрений виїзд майстра за викликом. Наш технік прибуває вже через три-чотири години після оформлення замовлення на виклик.
 • Контроль за рівнем якості надання послуг. Служба сервісу з надійного та якісного ремонту будь-яких електричних духовок та електроплит у вас вдома у Дрогобичі Master911 приймає всі скарги, нарікання чи зауваження щодо наших майстрів. При виявленні недоліку, ми стверджуємо, що все буде виправлено.
 • Надані професійні послуги з якісного обслуговування, підключення, надійного ремонту, налагодження електричної кухонної духовки й електроплити у Дрогобичі від будь-яких виробників, незалежно від "віку" та моделі техніки.

Робота ведеться у Дрогобичі з виїздом фахівця по Львівській області

Наші фахівці працюють в передмістях Дрогобича

В тому випадку, якщо ви проживаєте в передмісті Дрогобича, в приватному будинку, і потрібен надійний майстер з техобслуговування, ефективного ремонту, якісного підключення, налагодження побутових електричних варильних плит і духовок у Дрогобичі (Трускавець, Борислав, Стебник, Лішня, Доброгостів, Раневичі, Болехівці, Почаєвичі, Старе Село, Михайлевичі, Рихтичі, Нове Село, Станиля, Модричі, Дережичі), організуємо його поїздку за наданою вами адресою протягом 4-5 годин після оформлення заявки.

Працюємо на території м. Дрогобич

За умови, якщо ви проживаєте в межах міста, і потрібен професійний, недорогий і терміновий ремонт духовки у Дрогобичі, звертайтеся в Master911 і протягом 3 годин з часу подачі заявки можна очікувати на прибуття майстра до вас.

Працюємо по населених пунктах Львівської області

Сервіс послуг надійних майстрів Master911 має у своєму розпорядженні кваліфікованих, досвідчених, підготовлених фахівців у більшості населених пунктів Львівської області (Турка, Сколе, Моршин, Трускавець, Борислав, Стрий, Стебник, Новий Калинів, Броди, Городок, Буськ, Комарно, Кам'янка-Бузька, Дубляни, Миколаїв, Рава-Руська, Перемишляни, Пустомити, Бібрка, Новояворівськ, Мостиська, Золочів, Судова Вишня, Яворів, Самбір, Рудки, Глиняни, Жовква, Хирів, Старий Самбір, Добромиль, Дрогобич, Радехів, Соснівка, Червоноград, Новий Розділ, Великі Мости, Белз, Жидачів, Сокаль, Винники, Львів, Ходорів, Великий Любінь, Новий Яричів, Східниця, Славське, Підбуж, Журавно, Меденичі, Брюховичі, Рудно, Гірник, Магерів, Куликів, Шкло, Івано-Франкове, Щирець, Запитів, Олесько, Красне, Підкамінь, Поморяни), тому Ви маєте можливість сподіватися на той факт, що фахівець з налагодження електричної духової шафи у Дрогобичі прибуде в той же день, та заощадите на автотранспортних витратах.

Часом, через високу сезонну зайнятість, існує ймовірність, що виїзд фахівця переноситься на інший день.