Заміна компрессора холодильника у Мукачеві

350 грн / послуга

Як замовити? Просто виберіть, що зробити, та вкажіть зручний час. Вартість заміни компрессора холодильника стане відома після наших уточнюючих питань та є базовою. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики Заміни компрессора холодильника на дому. Працюємо за договором, приїжджаємо вчасно, стежимо за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Натисніть, щоб побачити номер
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Закарпатській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Закарпатській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Часті запитання

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Закарпатській області

Всі міста Закарпатській області
Хуст, Берегове, Виноградів, Тячів, Іршава, Перечин, Чоп, Мукачево, Ужгород, Кольчино, Воловець, Жденієво, Середнє, Чинадійово, Батьово, Королево, Солотвино, Кобилецька Поляна, Міжгір'я, Дубове, Буштино, Копашново

Компресор вважається найважливішою деталлю морозильного та холодильного агрегату, відповідальною за систему охолодження. Часто найнадійніше рішення в разі пошкодження холодильного компресора - тільки заміна, оскільки виконаний ремонт не кожен раз гарантує його правильну роботу та тривалу експлуатацію в майбутньому. До причин порушення мотора-компресора можна віднести:

 • швидке збільшення напруги струму в електричній мережі;
 • тривалу роботу морозильника без відключень, на високих оборотах через запущену функцію суперзаморозки;
 • недостатньо щільне прилягання дверей обох камер холодильних агрегатів.

Ознаки відмови у роботі мотора-компресора:

 • електродвигун запускається, але охолодження не помічається;
 • намерзання шуби з льоду на задніх стінках холодильника;
 • перемерзання харчів у камері;
 • в ході роботи холодильного обладнання добре чутні сторонні звуки (скрипи, тріск, клацання, деренчання);
 • збільшення температури в камері;
 • невпинна робота мотора.

Чи допускається самостійна заміна побутового холодильника?

Чимало власників холодильників, стикаючись з поломкою компресора, намагаються виконати ремонт самостійно. Необхідно розуміти, що виконати це досить складно, оскільки для цієї мети знадобляться не тільки відповідні технічні знання та навички, а також обладнання. Крім цього, в результаті допущення помилок в ході непрофесійної діяльності, існує небезпека погіршити проблему, це може обернутися дорогим ремонтом аж до відмови холодильника в роботі.

Найкраще рішення в ситуації, якщо мотор-компресор зовсім не працює або функціонує некоректно - звернення за допомогою до майстра з ремонту холодильних агрегатів в маркетплейсі Master911. Всі фахівці нашого сервісу надають список послуг з виїздом за адресою. Наш майстер зробить професійну діагностику та детальний огляд, визначить справжню причину виниклої поломки й виконає необхідний ремонт або ж заміну компресора холодильника за середньоринковою ціною. Такий підхід дасть шанс уникнути ризиків і допоможе заощадити гроші на витратах, пов'язаних з перевезенням габаритного обладнання в майстерню і назад, і мати гарантії на виконаний ремонт.

Master911 - надійна заміна мотора-компресора будь-якого холодильника

При виявленні будь-якої неполадки в роботі побутового холодильного агрегату, телефонуйте в сервіс Master911. Ми приймаємо заявки на виклик професіонала в режимі 24/7 в робочі, святкові й вихідні дні. Наші професіонали працюють з холодильниками різних моделей і марок: Indesit (Індезіт), Vestfrost (Вестфрост), Норд, Beko (Беко), Samsung (Самсунг), Lg, Донбас, Atlant (Атлант), ARDO (Ардо), Snaige (Снайге), Liebherr (Лібхер), Rainford, Whirlpool (Вірпул) та інших.

Під час заповнення заявки ми ставимо кілька питань щодо виробника, моделі й дати виготовлення морозильника та обов'язково причини звернення (наприклад, заміна, діагностика або ремонт мотора-компресора холодильника, вартість). Ціна необхідної сервісної послуги, на основі отриманих даних, буде відома нашому клієнтові ще до приїзду фахівця, крім того, буде запропонована й первинна рекомендація. Сума всіх стандартних послуг вказана в прейскуранті, коли в телефонному режимі не вдалося з'ясувати точну причину несправності та обсяг необхідних робіт з ремонту, тоді точна ціна буде повідомлена виключно після приїзду досвідченого майстра та діагностичних робіт. Ми запевняємо, що після діагностичних робіт озвучена виконавцем ціна буде збігатися із зафіксованою в прайсі.

Звернувшись у сервіс побутового ремонту Master911, ви зможете очікувати на:

 • оперативний виїзд майстра за потрібною адресою;
 • оформлення заявки цілодобово;
 • професіоналізм, компетентність і найвищий рівень якості наданої послуги;
 • компетентну, оперативну інформацію та консультацію щодо приблизної вартості ще до прибуття фахівця.

Майстри нашого сервісу обов'язково підтримують чистоту та порядок на своєму місці роботи, не курять і не користуються ненормативною лексикою.

Цікавить заміна або обслуговування компресора в холодильнику?

Сервіс послуг надійних майстрів Master911 може запропонувати послуги з налагодження холодильного обладнання практично всіх типів з терміновим виїздом техніка в усі населені пункти Закарпатської області.

Переваги сервісу побутового ремонту Master911:

 • Наявність договору. Перед виконанням роботи, пов'язаної з діагностикою, обслуговуванням, ремонтом або налагодженням холодильного агрегату, ми складаємо договір із замовником. У ньому наголошується розцінка послуги, яка відповідає тій, що в прайсі.
 • Відповідальність. За рівень якості послуг фахівці несуть персональну відповідальність. За умови, якщо раптом виявили будь-які недоліки в ремонті професіонала, звертайтеся в службу підтримки клієнтів, і ми запевняємо, що все буде усунуто якнайшвидше.
 • Підтримка порядку в робочій зоні. Неодмінне прибирання свого місця роботи є обов'язковою частиною кожної послуги.
 • Комфортна система оплати: безготівковим переказом, готівкою або пластиковою карткою.
 • Допомога в розв'язанні конфліктних ситуацій. Всі техніки Master911 перед виходом на службу проходять обов'язкову перевірку паспортних даних. У зв'язку з цим, при прояві недбалого ставлення фахівця до своїх обов'язків або грубості в поведінці, повідомляйте про це нам, і ми надамо підтримку у розв'язанні інциденту.
 • Гарантія. Кожен фахівець сервісу Master911 видає гарантійні умови на виконані послуги та замінені вузли, деталі, блоки.

Працюємо у Мукачеві з виїздом по Закарпатській області

Працюємо в передмісті Мукачева

Ті замовники, що живуть в передмісті Мукачева (смт Кольчино, с. Зняцьово, с. Павшино, с. Ракошино), зможуть чекати приїзду техніка вже через 4-5 годин.

Виїжджаємо по Закарпатській області

Маркетплейс Master911 має фахівців майже в кожному населеному пункті Закарпатської області (м. Хуст, м. Берегове, м. Виноградів, м. Тячів, м. Іршава, м. Перечин, м. Чоп, м. Мукачево, м. Ужгород, смт Кольчино, смт Воловець, смт Жденієво, смт Середнє, смт Чинадійово, смт Батьово, смт Королево, смт Солотвино, смт Кобилецька Поляна, смт Міжгір'я, смт Дубове, смт Буштино, с. Копашново). Завдяки чому наші замовники, що знаходяться в цій області, можуть сподіватися на прихід фахівця в день складання замовлення. У цій ситуації великим плюсом є не тільки швидкість надання послуги, якість, а й значна економія на транспортних витратах.

Іноді, через високу сезонну зайнятість, прихід майстра перенесеться на найближчий день, про цей факт вас попередять в момент оформлення замовлення.

Приймаємо заявки в м. Мукачево, виїжджаючи за вказаною адресою

Якщо наші замовники знаходяться в межах міста Мукачево, виїзд майстра додому займе мінімум часу - орієнтовно три години з моменту оформлення заявки

Якщо вам необхідна професійна заміна мотора-компресора холодильника та підходить розумна вартість послуги, телефонуйте в сервіс домашнього ремонту Master911. Ми обіцяємо, що наш сервіс вам неодмінно сподобається!