Заміна компресора холодильника у Новомосковському

від 500 грн

Як замовити? Просто виберіть, що зробити, та вкажіть зручний час. Вартість заміни компресора холодильника стане відома після наших уточнюючих питань та є базовою. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики Холодильника на дому. Працюємо за договором, приїжджаємо вчасно, стежимо за чистотою робочого місця.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на заміну компресора в холодильниках у Новомосковському

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по заміні компресора в холодильниках у Новомосковському

Відгуки по заміні компресора в холодильниках у Новомосковському

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Компресор вважається найважливішим приладом холодильника, який відповідає за рух холодагента (фреону). Найчастіше, правильне рішення за умови пошкодження мотора-компресора - лише заміна, оскільки проведений ремонт далеко не завжди може гарантувати його безперебійну роботу надалі. До факторів порушення компресора слід зарахувати:

 • недостатньо герметичне закриття дверей робочих шаф холодильних агрегатів;
 • довготривалу роботу холодильника на високих обертах, без перерв під час включеної функції шокового заморожування;
 • скачки напруги струму в мережі.

Симптоми холодильного компресора, що вийшов з ладу:

 • підвищення температури в камері;
 • постійна робота двигуна;
 • промерзання продуктів;
 • двигун вмикається, проте охолодження не проводиться;
 • поява "снігової шуби" на стінках холодильного агрегату;
 • під час роботи холодильника чути не звичайні звуки (клацання, скрипи, тріск, деренчання).

Чи виконується власноручна заміна компресора холодильника?

Немало власників побутових холодильників, зіштовхуючись із поломкою компресора, намагаються виконати ремонт самостійно. Потрібно зауважити, що здійснити це аж ніяк не просто, і для цього знадобляться не тільки практичні навички та технічні знання, а й спеціальне обладнання, монтажні інструменти. Крім того, у разі допущення помилок під час дилетантської діяльності існує ймовірність погіршити проблему, що здатне обернутися дорогим ремонтом, у тому числі й невиправним виходом холодильника з ладу.

Краще рішення в такій ситуації, коли компресор не працює або функціонує зі збоями - звернення за допомогою до досвідченого фахівця з виправлення холодильного обладнання у маркетплейсі Master911. Майстри у нашому сервісі надають реєстр послуг з ремонту домашньої апаратури вдома. Наш виконавець зробить діагностику та візуальний огляд, встановить чітку причину несправності і зробить необхідний ремонт, а при виникненні необхідності - заміну компресора домашнього холодильника за середньоринковою ціною. Такий підхід дасть шанс виключити ризики та дозволить заощадити на витратах, пов'язаних із транспортуванням габаритної техніки до сервісного пункту та назад - додому, та отримати гарантії техніка на зроблений ремонт.

Master911 - оперативна та безпечна заміна компресора

У разі виявлення несправності в роботі побутового холодильного обладнання телефонуйте до сервісу Master911. Ми здійснюємо прийом заявок на виклик професіонала у режимі 24/7 у вихідні, святкові та робочі дні. Наші професіонали готові працювати з холодильниками будь-яких марок та моделей: Indesit (Індезит), ARDO (Ардо), Vestfrost (Вестфрост), Snaige (Снайге), Донбас, Atlant (Атлант), Beko (Беко), Whirlpool (Вірпул), Lg, Rainford, Норд, Samsung (Самсунг), Liebherr (Лібхер) та інших.

Під час оформлення заявки ми постійно ставимо кілька питань для уточнення щодо дати випуску морозильника, виробника та модифікації та, крім того, причини виклику (наприклад, заміна, діагностика або ремонт мотора-компресора холодильника, вартість). Ціна потрібної послуги, на підставі прийнятих відомостей, буде названа замовнику ще до прибуття спеціаліста, крім того, буде надано і початкову рекомендацію. Вартість всіх типових послуг вказана в прайсі, якщо по телефону не вдалося встановити точну причину несправності та обсяг потрібних ремонтів, тоді конкретна розцінка буде повідомлена виключно після приїзду майстра та діагностичних робіт. Запевняємо, що після завершення діагностичних робіт оголошена майстром ціна відповідатиме зазначеній у прайс-листі.

Якщо ви зателефонували у маркетплейс Master911, ви можете сподіватися на:

 • попередню консультацію та інформацію щодо орієнтовної загальної вартості ще до приїзду техніка;
 • відмінну якість наданої послуги;
 • відповідний варіант оформити замовлення цілодобово;
 • терміновий виїзд виконавця на потрібну адресу.

Наші виконавці забезпечують порядок та чистоту на власному робочому місці, не курять і не матюкаються.

Потрібна заміна компресора в холодильному агрегаті?

Сервіс побутових послуг Master911 пропонує послуги з ремонту холодильників практично всіх марок з оперативним виїздом спеціаліста у великі міста та невеликі населені пункти Дніпропетровської області.

Наші переваги:

 • Підтримка порядку в робочій зоні. Неодмінне прибирання робочого місця вважається частиною нашої сервісної послуги.
 • Допомога у вирішенні спірних ситуацій. Усі виконавці Master911 при прийомі на роботу проходять необхідну верифікацію наданих паспортних відомостей. Тому, при прояві некоректного ставлення фахівця до своїх обов'язків або грубості в поведінці, повідомляйте про те, що трапилося нам, і ми виявимо підтримку у вирішенні інциденту.
 • Гарантійні умови. Кожен виконавець сервісу побутових послуг Master911 готовий надати гарантійні сертифікати на надані послуги та встановлені деталі, блоки, вузли.
 • Наявність договору. Перед початком будь-якої роботи, пов'язаної з діагностикою, ремонтом, обслуговуванням або налагодженням холодильної техніки, ми укладаємо договір із замовником. У ньому наголошується розцінка сервісної послуги, яка відповідає тій, що відображена в прейскуранті.
 • Персональна відповідальність за якість. За рівень якості послуг наші майстри беруть на себе повну відповідальність. Тому, якщо раптом виявили якісь вади у ремонті професіонала - звертайтеся до служби підтримки клієнтів, і ми запевняємо, що вони будуть усунуті в найкоротший термін.
 • Зручна система розрахунку: пластиковою карткою, готівкою або безготівковим перерахуванням.

Робота ведеться у Новомосковському з виїздом по Дніпропетровській області

Ми працюємо в приміських зонах Новомосковська

Ті люди, які живуть у передмісті Новомосковська (Підгородне, Меліоративне, Слобожанське, Магдалинівка, Гвардійське, Орлівщина, Вільне, Спаське, Новоселівка, Піщанка, Олександрівка), зможуть очікувати прибуття досвідченого техніка вже протягом 4-5 годин.

Працюємо по Дніпропетровській області

Маркетплейс Master911 має майстрів у кожному населеному пункті Дніпропетровської області (Верхньодніпровськ, Павлоград, Підгородне, Кам'янське, Вільногірськ, Верхівцеве, Кривий Ріг, Дніпро, Новомосковськ, Нікополь, Марганець, Першотравенськ, П'ятихатки, Жовті Води, Синельникове, Солоне, Карнаухівка, Магдалинівка, Аули, Кринички, Широке). У зв'язку з цим, наші замовники, що живуть у цій області, мають можливість розраховувати на прихід професіонала у день оформлення заявки. У цій ситуації неабиякою перевагою є не лише оперативність надання послуги, якісність, а й суттєва економія коштів на автотранспортних витратах.

Часом, через високу сезонну зайнятість, приїзд майстра, цілком імовірно, перенесеться на найближчий день, про що вам повідомлять під час складання замовлення.

Оформляємо заявки в м. Новомосковськ з виїздом на потрібну адресу

Якщо ви живете в межах міста Новомосковськ, виїзд досвідченого майстра додому може зайняти трохи часу - в середньому три години після складання заявки

Якщо вам потрібна якісна заміна несправного компресора холодильника та підходить вартість послуги, звертайтесь у маркетплейс Master911. Ми обіцяємо, що сервіс, що надається нашими виконавцями, вам обов'язково сподобається!