globe ru

Сервіс газових колонок

Просто виберіть, що потрібно зробити, та вкажіть зручний час. Вартість роботи стане відома після наших уточнюючих запитань. Якщо ви надасте відповіли на всі запитання, ціна фіксується і не буде зміниться. За додаткову плату самі купимо відсутні розхідні матеріали. Стежимо за чистотою та прибираємо після роботи. Працюємо за договором та даємо 1 рік гарантії на будь-яку виконану роботи. Якщо щось зі зробленого нами зламається або вийде з ладу, ми полагодимо це за свої кошти.

Ціни на послуги сервісу для газових колонок

Назва Вартість
Ремонт газової колонки від 350 грн
Встановлення газової колонки від 350 грн
Чистка газової колонки від 400 грн
Діагностика газової колонки від 350 грн
Заміна газової колонки від 350 грн
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Часті запитання

Розрахунок з майстром відбувається після здачі роботи. Оплату майстер приймаємо готівкою.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Часті несправності газових колонок

 1. При включенні газової колонки відчувається характерний запах газу. Така ситуація вкрай небезпечна! Слід моментально перекрити подачу газу і викликати спеціаліста додому.
 2. Газова колонка запалюється, але погано прогріває воду. Серед найбільш вірогідних причин: слабка потужність самого агрегату, засмічення колонки (на це вказує нехарактерний жовтий колір полум'я і сажа під приладом), низький тиск газу.
 3. При включенні колонки чути сторонні звуки (звуки, мінівибухи тощо). Така картина може спостерігатися внаслідок недостатньої тяги у вентиляційному каналі, внаслідок засмічення жиклера, потужного припливу газу, а також розрядки батарей для розпалювання колонки.
 4. Помилка при запуску пальника. Вирішити цю проблему, а також виправити ситуацію, коли відбувається відмова на включення обладнання, допоможе ремонт редуктора газової колонки.
 5. Слабкий напір гарячої води. У більшості випадків подібна проблема є наслідком засмічення теплообмінника накипом. При нормальних умовах агрегат прогріває теплообмінник до температурних показників, достатніх для випаровування залишкової вологи. Однак за відсутності протоку води, накип вимивається не повністю, в результаті чого вона з часом накопичується, і устаткування починає працювати некоректно. В деяких випадках допомагає прочищення, але в запущених ситуаціях потрібен ремонт теплообмінника газової колонки. Якщо напір гарячої води набагато слабший, ніж холодної, то швидше за все буде потрібен ремонт водяного вузла газової колонки. Можливо, в ньому деформувалася мембрана або засмітилися фільтри.

Встановлення газових колонок

Монтаж будь-якого газового обладнання, у тому числі і колонки, - процедура, проведення якої вимагає високого професіоналізму, досвіду, технічних навичок і спеціального допуску до виконання такого виду робіт.

Самостійне підключення газової колонки пов'язаний з величезним і нічим не виправданим ризиком!

Обслуговування газової колонки

Як показує практика та досвід спеціалістів, вихід з ладу газових колонок у більшості випадків є наслідком відсутності своєчасного технічного обслуговування.

Обслуговування газ колонки враховує:

 • технічний огляд основних елементів агрегату;
 • змащування рухомих частин конструкції;
 • перевірку датчиків перегріву і тяги, а також іншої термоаппаратуры;
 • перевірку герметичності у водяній і газовій системах;
 • промивання і чищення теплообмінника;
 • чистку газової колонки (в тому числі пальника і свічок);
 • при необхідності, заміну ущільнювачів водяної і газової систем.

Увага!

 • Не ремонтуйте газову колонку самі. Газова колонка – пристрій підвищеного ризику, поводження з якими потребує суворого дотримання правил техніки безпеки. В інтернеті часто можна зустріти дива з назвою: «Ремонт електромагнітного клапана газової колонки своїми руками» або «Як самостійно провести ремонт блоку управління газової колонки?». Такі речі несуть потенційну небезпеку не тільки для самої техніки, але і для здоров'я та навіть життя людей! Ми не рекомендуємо самостійно намагатися полагодити газове обладнання.
 • Не встановлюйте самі газову колонку. Монтаж газової колонки – серйозна процедура, проведенням якої повинен займатися досвідчений майстер, що володіє спеціальним допуском до робіт із газовим устаткуванням. Самостійні спроби виконати установку водонагрівача можуть призвести до сумних наслідків.
 • Не користуйтеся зламаною газовою колонкою. Будь-яка некоректність в роботі газової колонки – тривожний сигнал, що вимагає негайного виклику кваліфікованого майстра. Ігнорування цього правила в кращому випадку призведе до посилення поломки і необхідність в складнішому і дорогому ремонті, в гіршому випадку – до вкрай небезпечних ситуацій, пов'язаних з ризиком витоку газу.
 • Не користуйтеся послугами сумнівних майстрів. Підпускати до газового обладнання неперевіреного фахівця так само небезпечно, як і намагатися самостійно усунути поломку. Такий майстер не несе відповідальності ні за вашу техніку, ні за її безпечну роботу надалі.

Чому обирають нас?

Сервіс побутових послуг Master911 пропонує повний спектр кваліфікованих послуг по установці, технічному обслуговуванню і ремонту газових колонок будь-якого рівня складності. Приймаються в роботу проточні водонагрівачі від всіх відомих виробників будь-яких моделей, незалежно від року випуску.

Звернувшись до нас, кожен замовник отримує ряд переваг:

 • Цілодобова можливість виклику майстра з ремонту газових колонок додому (в робочі, вихідні та святкові дні).
 • Ми надаємо первинну консультацію ще до приїзду майстра, а також інформацію про приблизну вартість майбутнього ремонту.
 • Швидкий виїзд фахівця (в середньому через три години після оформлення заявки).
 • Відсутність ризику зіткнутися з непрофесіоналізмом майстра або недоброзичливим ставленням з його боку.
 • Обов'язкове прибирання фахівцями свого робочого місця.
 • Можливість оплати послуг будь-яким зручним способом: готівкою або безготівковим переказом.
 • Надання гарантій на всі надані послуги, а також на замінені деталі та запасні частини.

Як замовити майстра для ремонту?

 1. Щоб викликати майстра, необхідно подати заявку, зв'язавшись з нами за телефоном або заповнивши спеціальну форму на сайті.
 2. У заявці потрібно відповісти на уточнювальні питання (назва виробника, рік випуску, мета виклику майстра). Якщо звернення з приводу поломки, то потрібно вказати тип ремонту, наприклад: потрібен ремонт блоку розпалювання газової колонки або вказати у чому полягає некоректність роботи обладнання.
 3. Після приїзду додому до клієнта майстер проводить ретельний візуальний огляд техніки та її діагностику, в результаті чого встановлює причину, чому не працює газова колонка, і називає точну вартість майбутнього ремонту. Після отримання згоди з боку замовника спеціаліст приступає до усунення несправності.
 4. Після того, як ремонт виконаний і техніка в робочому стані, клієнт отримує акт про виконання робіт і гарантію на всі надані майстром послуги, а також на замінені запасні частини та деталі.

Виїжджаємо у всі райони міста та області

Якщо Вас цікавить терміновий ремонт газової колонки, чистка газової колонки, її монтаж або технічне обслуговування, звертайтеся до нас за допомогою. Графік приймання заявок – 24/7, в будні, робочі та вихідні дні.

Протягом трьох годин після подачі заявки (в залежності від сезону, завантаженості та місця) майстер з ремонту газових колонок виїжджає за вказаною адресою в межах Вашого міста, передмістя та в прилеглі населені пункти.

Ми не тільки виправляємо техніку, але і успішно ламаємо стереотипи про те, що ремонт – це довго, дорого і пов'язано з витратою нервів!