Чистка газової колонки у Львові

від 400 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «чистка газової колонки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Львові, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на чистку газових колонок у Львові

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по чистці газових колонок у Львові

Відгуки по чистці газових колонок у Львові

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Систематична чистка та профілактика опалювальних газових колонок зорієнтовані на усунення засмічень і забруднень, а також рекомендовані для налагодження тривалої, безпечної, стійкої й ефективної роботи побутового обладнання. Планове обстеження газового пристрою проводять, як правило, один раз на рік перед початком кожного сезону, і це дозволяє уникнути викидів окису вуглецю, перевитрати газу й можливих несправностей.

Термінова чистка та промивання газових колонок потрібні, коли:

 • на пальнику виникли яскраво-жовті язики полум'я;
 • виникає спонтанне гасіння запальника газового водонагрівача;
 • з-під газової колонки сиплеться сажа;
 • включення газової колонки проводиться з тріском або із затримкою.

Видалення накопиченого накипу, пилу й кіптяви може проводитися 2-ма методами: з використанням хімічних реактивів (соляної, оцтової, лимонної кислоти) або механічним впливом.

Майстри сервісу домашнього ремонту Master911 застосовують обидва ці способи очищення для всіх популярних моделей: Саванна (Савана / Savanna), Крауф Хейзен (Krauf Heizen), Новатек (Nova Tec), АЕГ (AEG), Діон (Dion), Ферролі (Феролі / Ferroli), Грандіні (Grandini), Термона (Thermona), Горенье (Gorenje), Арістон (Ariston), Матрікс (Matrix), Роктерм (Rocterm), Атон (Aton), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Нескар (Neckar), Аміна (Amina), Львів, Астон (Aston), Рода (Roda), Крауф (Krauf), Селена (Selena), Кайзер (Kaiser), Віссманн (Вісман / Viessmann), Юнкерс (Junkers), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Херманн (Hermann), Бош (Bosch), Сакура (Sakura), Термо Альянс (Thermo Alliance), Термолайн (Termoline), Мора (Mora), Термекс (Thermex), Піраміда (Pyramida), Зануссі (Занусі / Zanussi), Термет (Termet), Рока (Roca), Беретта (Берета / Beretta), Вестен (Westen), Електролюкс (Electrolux), Самсунг (Samsung), Росс (Ross), Нева (Neva), Мілла (Міла / Milla), Аквахіт (Aquaheat), Іммергаз (Immergas), Данко (Danko), Міле (Miele), Атлантік (Atlantic), Протерм (Protherm), Демрад (Demrad), Еталон (Etalon) та інших.

Майстри сервісу послуг Master911

Кожен з фахівців обов'язково проходить здачу іспиту, співбесіду й перевірку документів. Лише претенденти, які отримали бал 4,5 і вище, можуть бути допущені до роботи. В середньому, відбір проходять 15 осіб зі 100 кандидатів.

Майстри кожен раз раді з усіма подробицями відповісти на питання клієнтів, в разі необхідності забирають побутову техніку в сервіс.

Яким чином обчислюється вартість?

Щоб ви завчасно з'ясували остаточну кошторисну вартість, ми ставимо питання для конкретизації несправності. У більшості моментів, озвучена ще до приїзду техніка ціна професійної чистки та промивання водонагрівальної газової колонки у Львові буде залишатися незмінною. Сервіс побутових послуг Master911 стежить за ринковими цінами, а також за звітністю своїх техніків. На основі оброблених і отриманих даних і складається прайс. Але зустрічаються ситуації, коли на словах складно пояснити причину несправності. В цьому випадку назвати вартість чистки та промивання побутових газових колонок у Львові у вас вдома без візуального огляду й діагностики техніки дуже складно.

Що отримають наші замовники?

Сервіс з якісної чистки та профілактики побутової газової колонки у Львові Master911 завжди готовий надати такі послуги:

 • Термінове вирушення фахівця. Наш майстер з професійної чистки та промивання газової колонки у Львові кваліфіковано виконає роботу за 1-2 години, що залежить від ступеня забруднення й виду очищення.
 • Контроль якості наданого сервісу та зобов'язання врегулювати конфліктні моменти. У силу деяких обставин може статися ненавмисна помилка. Тому при виникненні необхідності майстер виправить дефекти.

І додатково:

 • Зручні платежі. Фіксована в контракті вартість сервісної послуги. Зручна система оплати (готівкою, банківською картою або безготівковим переказом).
 • Графік роботи в режимі 24/7. Цілодобове приймання замовлень (у святкові, вихідні та робочі дні).
 • Служба підтримки. У тих випадках, якщо Ви несподівано зіткнулися з безвідповідальним ставленням, телефонуйте до нас в службу підтримки та безпеки. Ми надаємо допомогу в розв'язанні конфліктної ситуації.
 • Договір. Після надання послуг наш замовник отримує акт про виконані роботи.
 • Чистота, порядок. Дотримання чистоти свого місця роботи й неодмінне прибирання майстром після ремонту.
 • Гарантія. Гарантійні умови, що поширюються на надані послуги та встановлені запчастини.
 • Термінові послуги. Оперативний прихід досвідченого майстра (як правило, протягом трьох годин).
 • Найкраща вартість. Доступні та прозорі ціни, відповідні майстерності техніка.

Виїжджаємо у Львові по Львівській області

Працюємо по всій території Львівської області

У сервісі послуг професійних майстрів Master911 працюють досвідчені, пунктуальні, ввічливі та сертифіковані фахівці з більшості селищ, сіл, міст Львівської області (Турка, Сколе, Моршин, Трускавець, Борислав, Стрий, Стебник, Новий Калинів, Броди, Городок, Буськ, Комарно, Кам'янка-Бузька, Дубляни, Миколаїв, Рава-Руська, Перемишляни, Пустомити, Бібрка, Новояворівськ, Мостиська, Золочів, Судова Вишня, Яворів, Самбір, Рудки, Глиняни, Жовква, Хирів, Старий Самбір, Добромиль, Дрогобич, Радехів, Соснівка, Червоноград, Новий Розділ, Великі Мости, Белз, Жидачів, Сокаль, Винники, Львів, Ходорів, Великий Любінь, Новий Яричів, Східниця, Славське, Підбуж, Журавно, Меденичі, Брюховичі, Рудно, Гірник, Магерів, Куликів, Шкло, Івано-Франкове, Щирець, Запитів, Олесько, Красне, Підкамінь, Поморяни). Внаслідок цього можна розраховувати на прихід виконавця в день подачі заявки.

Місце перебування фахівців дає можливість нашим клієнтам значно заощадити гроші на оплаті транспортних витрат та час.

Працюємо в місті Львів

В тому випадку, якщо Вам потрібна установка, налаштування або чистка газових водонагрівачів у Львові, і ви проживаєте на території міста, тоді чекати приходу виконавця ви будете 3 години з часу оформлення заявки на виклик.

Ми працюємо в передмістях Львова

Для появи нашого техніка в передмісті Львова (Городок, Дубляни, Пустомити, Новояворівськ, Винники, Брюховичі, Рудно, Куликів, Запитів, Суховоля, Липники, Наварія, Рясне-Руське, Муроване, Солонка, Сокільники, Ямпіль, Оброшино, Лапаївка, Зимна Вода, Малечковичі, Зубра, Давидів, Пасіки-Зубрицькі, Малехів), можливо, буде потрібно більше часу - майже 4-5 годин.