Чистка газової колонки у Запоріжжі

від 400 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «чистка газової колонки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Запоріжжі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на чистку газових колонок у Запоріжжі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по чистці газових колонок у Запоріжжі

Відгуки по чистці газових колонок у Запоріжжі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Періодична чистка домашньої газової колонки у Запоріжжі у замовника вдома зорієнтоване на усунення забруднень та засмічень, та, крім того, рекомендоване з метою налаштування тривалої, безпечної, ефективної та стійкої експлуатації обладнання. Планове обстеження газового агрегату проводять, як правило, один раз на рік напередодні кожного опалювального сезону, і це дає змогу виключити зайву витрату газу, викиди чадного газу та подальші несправності.

Екстрена промивка та чищення газових колонок потрібна якщо:

 • присутнє мимовільне гасіння запальника газової колонки;
 • водонагрівач (колонка) спалахує з хлопками;
 • змінився колір полум'я;
 • з колонки висипається сажа.

Усунення кіптяви, пилу і накипу, що зібралася, рекомендується проводити двома способами: з використанням очищаючих хімічних реактивів (оцтовою, соляною, лимонною кислотою) або механічним впливом.

Наші фахівці застосовують обидва методи очищення для всіх торгових брендів: Діон (Dion), Сакура (Sakura), Матрікс (Matrix), Крауф (Krauf), Гореньє (Gorenje), Аміна (Amina), Зануссі (Занусі/Zanussi), Астон (Aston), Нева (Neva), Львів, Мілла (Міла/Milla), Рода (Roda), Грандіні (Grandini), Рос (Ross), Нескар (Neckar), Вайллант (Вайлант/Vaillant), Термолайн (Termoline), Атлантик (Atlantic), Саванна (Савана/Savanna), Електролюкс (Electrolux), Мора (Mora), Еталон (Etalon), Рока (Roca), Данко (Danko), Юнкерс (Junkers), АЕГ (AEG), Бош (Bosch), Роктерм (Rocterm), Беретта (Берета/Beretta), Протерм (Protherm), Піраміда (Pyramida), Кайзер (Kaiser), Аквахіт (Aquaheat), Вестен (Westen), Герман (Hermann), Термекс (Therm), Атон (Aton), Ферролі (Феролі/Ferroli), Міле (Miele), Іммергаз (Immergas), Термет (Termet), Селена (Selena), Термона (Thermona), Samsung (Samsung), Вісманн (Вісман/Viessmann), Демрад (Demrad), Новатек (Nova Tec), Арістон (Ariston) та інших.

Майстра сервісу побутового ремонту Master911

Кожен із фахівців в обов'язковому порядку має пройти співбесіду, перевірку особистих документів, складання іспиту та, крім того, навчання роботи з клієнтами. Тільки претенденти, які отримали бал 4,5 і вище, можуть бути допущені на роботу. Здебільшого роботу отримують 15 осіб із сотні.

Майстри працюють із власними інструментами, приладами, витратними матеріалами, завжди готові з усіма подробицями дати відповідь на запитання клієнтів і в разі потреби забирають техніку до сервісного пункту.

Як складається ціна?

Наш сервіс домашнього ремонту слідкує за ринковими цінами, а також за звітністю своїх майстрів. На підставі отриманих, перевірених та оброблених даних і складається прайс-лист. Щоб ви завчасно дізналися про остаточний кошторис, ми ставимо деталізуючі питання. У більшості варіантів, озвучена ще до приїзду фахівця вартість якісного чищення газових побутових колонок у замовників вдома буде незмінною. Однак трапляються ситуації, коли по телефону неможливо пояснити причину несправності, або її опис дуже неточний. У цих випадках назвати вартість оплати неможливо без візуального огляду та діагностичних робіт техніки. Але не потрібно турбуватися, названа техніком вже на місці ціна чищення або промивання газової побутової колонки у Запоріжжі у вас вдома буде узгоджуватися з тією, що вказана у нашому прайс-листі.

Що отримують наші замовники?

Наш сервіс побутових послуг з ефективної профілактики та чищення газових водонагрівальних колонок у Запоріжжі вдома завжди готовий надати свої переваги:

 • Контролювання якості виконаної сервісної послуги та бажання вирішити конфліктні моменти. Ми знаємо, що через всілякі ситуації може бути допущена помилка. Ми будь-коли відкриті для зауважень, критики та побажань від своїх клієнтів, при появі необхідності технік виправить недоліки.
 • Терміновий виїзд майстра. Наш майстер з чистки та профілактики газової водонагрівальної колонки у Запоріжжі вдома на високому рівні зробить роботу за 2-3 години, залежно від типу очищення та рівня засмічення.

А також:

 • Краща ціна. Доступні, прозорі, розумні та середньоринкові тарифи, що суворо відповідають досвіду майстра.
 • Забезпечення гарантійних зобов'язань. Гарантійні умови, що поширюються на замінені запасні частини та надані послуги.
 • Екстренні послуги. Швидкий прихід фахівця (зазвичай протягом трьох годин).
 • Акуратність, порядок. Підтримка порядку, чистоти свого робочого місця та обов'язкове прибирання фахівцем після завершення ремонту.
 • Працює порядок договірних відносин. Після закінчення надання сервісних робіт кожен наш замовник матиме акт виконаних послуг.
 • Зручні платежі. Фіксована у договорі вартість сервісної послуги. Зручна система розрахунку (безготівковим переказом банківською карткою чи готівкою).
 • Служба підтримки. Кожен із наших техніків надає документи, що підтверджують його особистість. Якщо Ви зіткнулися з несумлінним ставленням, телефонуйте до нашої служби безпеки та підтримки. Ми сприятимемо вирішенню конфліктної проблеми.
 • 24/7. Цілодобова можливість для оформлення заявки (у святкові, робочі та вихідні дні).

Ми працюємо у Запоріжжі, з виїздом додому по Запорізькій області

Працюємо в місті Запоріжжя

Якщо Вам потрібне чищення, налагодження або встановлення газового водонагрівача у Запоріжжі, і ви проживаєте на території міста, значить, очікувати появи виконавця вам знадобиться три години з моменту оформлення замовлення на виклик.

Працюємо по Запорізькій області

Наш сервіс має досвідчені, ввічливі, пунктуальні та сертифіковані виконавці майже у всіх великих і дрібних населених пунктах Запорізької області (Запоріжжя, Гуляйполе, Вільнянськ, Приморськ, Бердянськ, Дніпрорудне, Кам'янка-Дніпровська, Енергодар, Василівка, Молочанськ, Токмак, Мелітополь, Пологи, Чернігівка, Степногірськ, Балабине, Кушугум, Малокатеринівка, Комишуваха, Михайлівка, Веселе, Мирне, Приазовське, Якимівка, Кирилівка, Кам'яне). Тому можна очікувати прихід техніка в день оформлення заявки.

Місце розташування виконавців дозволяє нашим клієнтам відчутно зменшити витрати за часом, та заощадити при оплаті автотранспортних витрат.

Робота ведеться в передмісті Запоріжжя

На приїзд виконавця до передмістя Запоріжжя (Балабине, Малокатеринівка, Григорівка, Біленьке, Новоолександрівка, Розумівка, Приморське, Богатирівка, Матвіївка, Михайлівка), можливо, знадобиться більше часу - майже 5-6 годин.