Чистка газової колонки у Рівному

від 400 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «чистка газової колонки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Рівному, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на чистку газових колонок у Рівному

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по чистці газових колонок у Рівному

Відгуки по чистці газових колонок у Рівному

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Чистка газових водогрійних колонок зорієнтована на усунення забруднень і засмічень, і, крім того, потрібне з метою налагодження стійкої, ефективної, безпечної та тривалої експлуатації обладнання. Планове обстеження газового пристрою виконують зазвичай раз на рік напередодні кожного опалювального сезону, що дає можливість виключити зайві витрати газу, викиди окису вуглецю та подальші несправності.

Невідкладне промивання та чистка колонки необхідні коли:

 • включення водонагрівача (колонки) супроводжується тріском або затримкою;
 • з теплообмінника колонки сиплеться сажа;
 • гасне гніт (запальник) водогрійного обладнання (колонки);
 • змінився колір язичка полум'я.

Періодичне усунення прилиплого накипу, кіптяви й пилу можна проводити двома способами: шляхом механічного впливу або з використанням очищувальних хімічних розчинів (лимонної, оцтової, соляної кислоти).

Фахівці сервісу домашнього ремонту Master911 застосовують обидва способи чистки для всіх популярних марок: Вайллант (Вайлант / Vaillant), Ферролі (Феролі / Ferroli), Мора (Mora), Кайзер (Kaiser), Міле (Miele), Віссманн (Вісман / Viessmann), Демрад (Demrad), Львів, Росс (Ross), Матрікс (Matrix), Бош (Bosch), АЕГ (AEG), Аміна (Amina), Беретта (Берета / Beretta), Рока (Roca), Термет (Termet), Піраміда (Pyramida), Аквахіт (Aquaheat), Селена (Selena), Зануссі (Занусі / Zanussi), Еталон (Etalon), Термолайн (Termoline), Сакура (Sakura), Грандіні (Grandini), Юнкерс (Junkers), Саванна (Савана / Savanna), Горенье (Gorenje), Роктерм (Rocterm), Атон (Aton), Арістон (Ariston), Вестен (Westen), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Іммергаз (Immergas), Термо Альянс (Thermo Alliance), Данко (Danko), Астон (Aston), Електролюкс (Electrolux), Рода (Roda), Самсунг (Samsung), Крауф Хейзен (Krauf Heizen), Крауф (Krauf), Термекс (Thermex), Нескар (Neckar), Нева (Neva), Новатек (Nova Tec), Херманн (Hermann), Термона (Thermona), Атлантік (Atlantic), Діон (Dion), Протерм (Protherm), Мілла (Міла / Milla) й ін.

Фахівці сервісу послуг Master911

Кожен з техніків обов'язково повинен пройти перевірку документів, співбесіду та здачу іспиту, а також навчання з питань роботи з клієнтами. Лише претенденти, які отримали бал 4,5 і вище, можуть бути допущені до роботи. В середньому, роботу отримують із сотні претендентів 15 осіб.

Майстри завжди працюють з власними приладами, витратними матеріалами, в окремих випадках забирають побутову техніку в майстерню.

Як складається ціна?

Для того, щоб попередньо дізнатися кінцевий кошторис, ми ставимо уточнювальні питання. У більшості ситуацій, оголошена ще до приходу виконавця вартість чистки водонагрівальних агрегатів (газових колонок) у Рівному вдома буде незмінною. Сервіс побутового ремонту Master911 відстежує чинні ринкові ціни, а також контролює звітність своїх майстрів з кожного замовлення. На основі прийнятих, проаналізованих і оброблених даних формується прайс. Але іноді зустрічаються проблеми, коли на словах практично неможливо пояснити причину несправності, або її опис занадто неоднозначний. У цих випадках вказати ціну якісної чистки або промивання газової колонки у Рівному вкрай складно без візуального обстеження та діагностики обладнання. Названа техніком вже вдома розцінка буде збігатися з тією, яка вказана в нашому прейскуранті.

Що Ви отримуєте в результаті?

Сервіс з професійної чистки газової колонки у Рівному Master911 має власні переваги:

 • Контроль якості наданого сервісу й бажання розв'язати конфліктні моменти. Ми відкриті для побажань, критики й зауважень від всіх своїх замовників, при виникненні будь-якої проблеми технік виправить недоліки.
 • Екстрений виїзд виконавця. Наш майстер з професійної чистки та промивання газової колонки у Рівному грамотно виконає свою роботу за дві-три години, що залежить від рівня забруднення і виду очищення.

І, крім того:

 • Служба безпеки й підтримки. Всі наші фахівці надають документи, що підтверджують їх особу. У випадках, якщо Ви зіткнулися з несумлінним ставленням, звертайтеся до нас в службу техпідтримки. Ми допоможемо вирішити конфліктний момент.
 • Договір. Після надання сервісних робіт наш замовник отримує акт про виконані послуги.
 • Гарантія. Гарантійні зобов'язання, що поширюються на надані послуги та встановлені запчастини.
 • Термінове обслуговування. Оперативний приїзд фахівця (зазвичай протягом трьох годин).
 • Зручний розрахунок. Зручний спосіб оплати (безготівковим переказом, готівкою або банківською картою). Фіксована в угоді вартість сервісної послуги.
 • 24/7. Цілодобове приймання замовлень (у святкові, робочі та вихідні дні).
 • Краща ціна. Доступні та прозорі тарифи, відповідні майстерності техніка.
 • Акуратність, порядок. Дотримання чистоти місця роботи й неодмінне прибирання фахівцем після закінчення виконання ремонту.

Ми виїжджаємо у Рівному і по Рівненській області

Ми працюємо по Рівненській області

Сервіс Master911 має сертифікованих і досвідчених техніків в більшості селищ, сіл, міст Рівненської області (Костопіль, Корець, Радивилів, Березне, Сарни, Вараш, Дубровиця, Дубно, Острог, Здолбунів, Зарічне, Мізоч, Володимирець, Рокитне, Гоща, Квасилів, Млинів, Демидівка, Клевань, Оржів). Отже, ви зможете розраховувати на прихід техніка в день оформлення заявки.

Місце перебування майстрів дозволяє можливість нашим замовникам істотно заощадити час і автотранспортні витрати.

Працюємо в місті Рівне

Якщо Вам потрібна установка або чистка газових водонагрівачів у Рівному, і ви живете на території міста, в такому випадку чекати прибуття техніка ви будете не більше 3-х годин з моменту оформлення замовлення на виклик.

Працюємо в передмістях Рівного

На приїзд фахівця в передмістя Рівного (Здолбунів, Квасилів, Клевань, Оржів, Вересневе, Бабин, Дядьковичі, Велика Омеляна, Біла Криниця, Городище, Великий Житин, Малий Олексин, Шпанів, Корнин, Карпилівка, Городок, Забороль, Колоденка, Олександрія, Зоря, Обарів), цілком можливо, потрібно буде трохи більше часу - близько 5-6 годин.