Чистка газової колонки у Ужгороді

від 400 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «чистка газової колонки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Ужгороді, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Цінові пропозиції по чистці газових колонок від найкращих майстрів у Ужгороді

Дмитро В

Був(ла) на сайті 3 месяца назад Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на чистку газових колонок у Ужгороді

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по чистці газових колонок у Ужгороді

Відгуки по чистці газових колонок у Ужгороді

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Систематична чистка газового агрегату зорієнтована на усунення забруднень і засмічень, а також рекомендована для налагодження тривалої, стійкої, безпечної та ефективної експлуатації обладнання. Планове обслуговування газового побутового апарату проводять зазвичай один раз на рік перед початком опалювального сезону, і це дає можливість уникнути викидів чадного газу, можливих несправностей і зайвої витрати газу.

Невідкладна чистка газового водонагрівача потрібна, коли:

 • змінився колір полум'я;
 • присутній мимовільне гасіння запальника газових водонагрівачів;
 • з-під кожуха газової колонки сиплеться сажа;
 • підпал водонагрівача (колонки) супроводжується тріском або затримкою.

Видалення накопиченої кіптяви, накипу й пилу можна виконувати двома способами: із застосуванням очищувальних хімічних реагентів (лимонної, оцтової, соляної кислоти) або механічним впливом.

Виконавці сервісу домашнього ремонту Master911 застосовують обидва методи чистки для всіх знаменитих торгових брендів: Херманн (Hermann), Крауф Хейзен (Krauf Heizen), Роктерм (Rocterm), Аміна (Amina), Астон (Aston), Термона (Thermona), Міле (Miele), Кайзер (Kaiser), Зануссі (Занусі / Zanussi), Горенье (Gorenje), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Термолайн (Termoline), Беретта (Берета / Beretta), Мілла (Міла / Milla), Аквахіт (Aquaheat), Грандіні (Grandini), Ферролі (Феролі / Ferroli), Арістон (Ariston), Протерм (Protherm), Росс (Ross), Самсунг (Samsung), Рока (Roca), Саванна (Савана / Savanna), Термекс (Thermex), Атлантік (Atlantic), АЕГ (AEG), Крауф (Krauf), Юнкерс (Junkers), Діон (Dion), Данко (Danko), Сакура (Sakura), Рода (Roda), Термо Альянс (Thermo Alliance), Електролюкс (Electrolux), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Піраміда (Pyramida), Нева (Neva), Демрад (Demrad), Мора (Mora), Новатек (Nova Tec), Бош (Bosch), Вестен (Westen), Львів, Віссманн (Вісман / Viessmann), Еталон (Etalon), Термет (Termet), Нескар (Neckar), Матрікс (Matrix), Атон (Aton), Іммергаз (Immergas), Селена (Selena) й інші.

Майстри сервісу побутових послуг Master911

Кожен з фахівців обов'язково проходить здачу іспиту, перевірку документів і співбесіду, і, крім того, серйозну підготовку з питань роботи з замовниками. Лише кандидати, які отримали бал не нижчий, ніж 4,5, можуть бути допущені до виконання заявок. В основному, відбір проходять із сотні претендентів п'ятнадцять осіб.

Майстри в окремих випадках забирають побутову техніку в сервіс, приходять зі своїми інструментами, витратними матеріалами.

Яким способом обчислюється вартість?

Щоб ви заздалегідь з'ясували точний кошторис, ми ставимо питання для конкретизації проблеми. У переважній більшості моментів, названа ще до прибуття фахівця ціна чистки водонагрівального пристрою (газової колонки) у Ужгороді залишиться незмінною. Сервіс послуг Master911 відстежує чинні ринкові ціни й, крім того, контролює звітність своїх фахівців. На основі прийнятих, оброблених і проаналізованих відомостей складається прайс. Але трапляються ситуації, коли під час дзвінка важко описати причину виходу з ладу. В цьому випадку вказати вартість до оплати складно без візуального огляду й діагностичних робіт обладнання. Але не треба сумніватися, позначена техніком вже вдома вартість професійної чистки та промивання газових колонок у Ужгороді у вас вдома буде відповідати тій, яка вказана в нашому прайсі.

Що Ви отримаєте?

Наш сервіс домашнього ремонту з якісної чистки та профілактики газової колонки у Ужгороді має власні переваги:

 • Терміновий прихід техніка. Наш майстер з ефективної чистки водонагрівальної газової колонки у Ужгороді на високому рівні виконає свою роботу за пару годин, що залежить від виду очищення й рівня забруднення.
 • Перевірка рівня якості наданої послуги й бажання врегулювати конфліктні моменти. Ми усвідомлюємо, що через різні обставини може статися ненавмисно помилка. Тому при виникненні проблеми майстер виправить недоліки.

І, крім того:

 • Договір. Після надання сервісних робіт наш клієнт буде мати акт про виконані послуги.
 • Оплата. Закріплена в угоді вартість послуги. Зручна система оплати (безготівковим переказом банківською картою або готівкою).
 • Найкраща вартість. Адекватні, середньоринкові тарифи, які строго відповідають досвіду виконавця.
 • 24/7. Цілодобова можливість оформити замовлення (у святкові, робочі та вихідні дні).
 • Гарантія. Гарантійні умови, які поширюються на встановлені запасні частини й надані послуги.
 • Служба безпеки й підтримки. Кожен з наших фахівців надає особисті документи. У тих випадках, коли Ви зіткнулися з безвідповідальним ставленням, телефонуйте в нашу службу підтримки. Ми допоможемо вирішити спірний момент.
 • Чистота, порядок. Дотримання чистоти свого робочого місця та неодмінне прибирання після закінчення виконання ремонту.
 • Екстрені послуги. Оперативний прихід майстра (як правило, протягом двох-трьох годин).

Ми працюємо у Ужгороді з виїздом по Закарпатській області

Працюємо в приміській зоні Ужгорода

На появу виконавця в передмісті Ужгорода (Середнє, Кам'яниця, Невицьке, Шишлівці, Паладь-Комарівці, Кінчеш, Коритняни, Минай, Барвінок, Баранинці, Розівка, Концово, Сторожниця, Нижнє Солотвино, Підгорб), можливо, треба буде більше часу - приблизно 5 годин.

Працюємо в межах міста Ужгород

В тому випадку, якщо Вам потрібна чистка, налагодження або установка газового водонагрівача у Ужгороді, і ви живете на території міста, тоді очікувати приїзду фахівця вам доведеться не більше 3-х годин з часу оформлення замовлення на виклик.

Працюємо по Закарпатській області

Сервіс домашнього ремонту Master911 працює з пунктуальними, сертифікованими, ввічливими та досвідченими техніками в переважній більшості сіл, міст, селищ Закарпатської області (Хуст, Берегове, Виноградів, Тячів, Іршава, Перечин, Чоп, Мукачево, Ужгород, Кольчино, Воловець, Жденієво, Середнє, Чинадійово, Батьово, Королево, Солотвино, Кобилецька Поляна, Міжгір'я, Дубове, Буштино, Копашново). Через це можна очікувати приїзд майстра в день подачі заявки.

Місце перебування фахівців дає можливість нашим замовникам серйозно заощадити час та оплату автотранспортних витрат.