Чистка газової колонки у Сумах

від 400 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «чистка газової колонки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Сумах, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Цінові пропозиції по чистці газових колонок від найкращих майстрів у Сумах

Дмитро В

Був(ла) на сайті 3 місяці тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на чистку газових колонок у Сумах

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по чистці газових колонок у Сумах

Відгуки по чистці газових колонок у Сумах

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Періодична чистка газової апаратури у Сумах зорієнтоване на видалення сажі, пилу та накипу, а також рекомендоване для налагодження ефективної, стійкої, безпечної та тривалої експлуатації побутової техніки. Планове обслуговування газового агрегату виконують, головним чином, один раз на рік напередодні кожного сезону, і це дозволяє уникнути викидів чадного газу, можливих поломок та зайвих витрат газу.

Екстренне чищення та промивання водонагрівача (газової колонки) потрібно у випадку, якщо:

 • присутня зміна забарвлення полум'я;
 • увімкнення водонагрівача (колонки) відбувається з хлопками або із затримкою;
 • загасає гніт (запальник) водонагрівального обладнання (колонки);
 • з-під колонки висипається сажа.

Усунення липучого пилу, кіптяви та накипу рекомендується проводити двома способами: з використанням спеціальних хімічних реактивів (лимонної, оцтової, соляної кислоти) або механічним впливом.

Майстри сервісу побутових послуг Master911 застосовують обидва методи очищення для всіх наявних торгових брендів: Матрікс (Matrix), Діон (Dion), Електролюкс (Electrolux), Еталон (Etalon), Мора (Mora), Мілі (Miele), Samsung (Samsung), Аквахіт (Aquaheat), Демрад (Demrad), Зануссі (Занусі/Zanussi), Герман (Hermann), Роктерм (Rocterm), Мілла (Мила/Milla), Кайзер (Kaiser), Беретта (Берета/Beretta), Термолайн (Termoline), Сакура (Sakura), Крауф (Krauf), Селена (Selena), Вестен (Westen), АЕГ (AEG), Аміна (Amina), Термона (Thermona), Рода (Roda), Іммергаз (Immergas), Термекс (Thermex), Данко (Danko), Термет (Termet), Астон (Aston), Атлантик (Atlantic), Арістон (Ariston), Новатек (Nova Tec), Гореньє (Gorenje), Рока (Roca), Львів, Вайлант (Вайлант) /Vaillant), Ферролі (Феролі/Ferroli), Протерм (Protherm), Атон (Aton), Бош (Bosch), Нескар (Neckar), Вісманн (Вісман/Viessmann), Росс (Ross), Юнкерс (Junkers), Піраміда (Pyramida), Нева (Neva), Грандіні (Grandini), Саванна (Савана/Savanna) та інших.

Фахівці сервісу послуг Master911

Кожен із техніків в обов'язковому порядку проходить перевірку особистих документів, співбесіду та складання іспиту, а також навчання роботи з клієнтами. Тільки претенденти, які отримали бал не нижче 4,5, мають шанс розпочати роботу. Головним чином роботу отримують 15 осіб із 100.

Професіонали приходять зі своїми розхідниками, інструментами, приладами, щоразу готові з усіма подробицями відповісти на будь-які запитання клієнтів і в разі потреби беруть техніку у сервіс.

Яким способом складається розцінка?

Для того, щоб ви дізналися остаточну кошторису, ми повинні ставити деталізуючі питання. У переважній більшості варіантів названа ще до приходу фахівця ціна чищення водонагрівального обладнання (газової колонки) у Сумах у замовників вдома буде однаковою. Сервіс побутових послуг Master911 стежить за ринковими цінами, а також звітність своїх майстрів. На основі отриманих, оброблених і перевірених відомостей і формується прайс-лист. Але трапляються проблеми, коли на словах складно пояснити причину виходу з ладу або опис її вкрай невизначено. У такому разі вказати вартість чищення та промивання газових побутових колонок у Сумах у вас вдома дуже складно без фізичного обстеження та діагностичних робіт техніки. Тільки не треба сумніватися, названа техніком вже на місці вартість співпадатиме з тією, яка вказана в нашому прайсі.

Що ви отримуєте в результаті?

Наш сервіс з якісного чищення та ефективної профілактики водонагрівальних газових колонок у Сумах вдома надає такі переваги:

 • Екстренний виїзд фахівця. Наш майстер з професійного чищення газової колонки у Сумах у вас вдома грамотно виконає роботу за 2-3 години, залежно від типу очищення та рівня засмічення.
 • Контроль якості наданої послуги та готовність врегулювати конфліктні ситуації. Через різні обставини може статися ненавмисна помилка. Ми завжди відкриті для критики, зауважень та побажань від своїх клієнтів, у разі виникнення проблеми технік виправить дефекти.

І, крім того:

 • Порядок, акуратність. Дотримання чистоти місця роботи та обов'язкове прибирання фахівцем після завершення ремонту.
 • Експрес-послуги. Швидкий приїзд спеціаліста (переважно протягом двох-трьох годин).
 • Зручні платежі. Фіксована у договорі вартість послуги. Зручний варіант оплати (безготівковим переказом, готівкою чи банківською карткою).
 • Служба підтримки та безпеки. Кожен з техніків надає документи, що підтверджують його особистість. Якщо Ви зіткнулися з безвідповідальним ставленням, телефонуйте до нас у службу безпеки та підтримки. Ми надаємо допомогу у вирішенні гостроконфліктної проблеми.
 • Договір. Після закінчення сервісних робіт наш замовник отримує акт про виконані роботи.
 • Забезпечення гарантійних зобов'язань. Гарантійні умови, що поширюються на всі замінені запасні частини та надані послуги.
 • Режим 24/7. Цілодобова можливість оформлення заявки (у вихідні, робочі та святкові дні).
 • Краща ціна. Доступні та прозорі розцінки, які строго відповідають досвіду техніки.

Робота ведеться у Сумах з виїздом по Сумській області

Працюємо у приміській зоні Сум

На прибуття техніка в передмістя Сум (Степанівка, Велика Берізка, Піщане, Верхнє Піщане, Верхня Сироватка, Бездрик, Сад, Косівщина), ймовірно, треба буде трохи більше часу - близько п'яти годин.

Ми обслуговуємо клієнтів, які проживають у межах міста Суми

У тому випадку, якщо Вам потрібна установка, чищення або налагодження газових водонагрівачів у Сумах вдома, і ви проживаєте на території міста, отже, для появи фахівця вам знадобиться 3 години з часу оформлення замовлення на виклик.

Робота ведеться на всій території Сумської області

Сервіс Master911 має у своєму розпорядженні досвідчених, сертифікованих фахівців у переважній більшості населених пунктів (region[r]} області (region_cities)). Тому ви маєте можливість розраховувати на приїзд виконавця у день оформлення заявки.

Розташування фахівців допомагає нашим замовникам серйозно заощадити гроші при оплаті автотранспортних витрат і зберегти час.