Чистка газової колонки у Кременчуці

від 400 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «чистка газової колонки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Кременчуці, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на чистку газових колонок у Кременчуці

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по чистці газових колонок у Кременчуці

Відгуки по чистці газових колонок у Кременчуці

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Регулярна чистка або промивання водонагрівальної газової колонки у Кременчуці вдома зорієнтоване на видалення забруднень та засмічень, а також потрібне з метою налагодження ефективної, тривалої, стійкої та безпечної експлуатації побутового обладнання. Планове обстеження газового апарату виконують зазвичай щорічно на старті сезону, і це дозволяє уникнути можливих поломок, зайвої витрати газу та викидів окису вуглецю.

Екстренне чищення та промивання водонагрівача потрібне, якщо:

 • спонтанно гасне запальник водонагрівача (газової колонки);
 • колонка спалахує з хлопками;
 • з-під кожуха газової колонки висипається сажа;
 • змінився колір полум'я.

Видалення накипу, кіптяви й пилу, що зібралося, рекомендується проводити двома способами: із застосуванням очищаючих хімічних реактивів (лимонною, соляною, оцтовою кислотою) або механічним впливом.

Наші техніки використовують обидва прийоми чищення для всіх популярних брендів: Термекс (Thermex), Атлантик (Atlantic), Атон (Aton), АЕГ (AEG), Нева (Neva), Сакура (Sakura), Рода (Roda), Юнкерс (Junkers), Іммергаз (Immergas), Аміна (Amina), Ферролі (Феролі/Ferroli), Матрікс (Matrix), Мілі (Miele), Samsung (Samsung), Рока (Roca), Протерм (Protherm), Вісманн (Вісман/ Viessmann), Електролюкс (Electrolux), Арістон (Ariston), Беретта (Берета/Beretta), Роктерм (Rocterm), Грандіні (Grandini), Селена (Selena), Діон (Dion), Мора (Mora), Вайллант (Вайлант/Vaillant), Данко (Danko), Вестен (Westen), Гореньє (Gorenje), Термона (Thermona), Демрад (Demrad), Аквахіт (Aquaheat), Новатек (Nova Tec), Рос (Ross), Саванна (Савана/Savanna), Нескар (Neckar), Зануссі (Занусі/Zanussi), Астон (Aston), Крауф (Krauf), Герман (Hermann), Мілла (Мила/Milla), Термолайн (Termoline), Піраміда (Pyramida), Львів, Еталон (Etalon), Бош (Bosch), Термет (Termet), Кайзер (Kaiser) та інших.

Техніки сервісу побутового ремонту Master911

Кожен із техніків обов'язково проходить складання іспиту, перевірку документів та співбесіду, а також підготовку по роботі із замовниками. Тільки кандидати, які отримали бал не нижче, ніж 4,5, мають можливість розпочинати виконання замовлень. У середньому, роботу отримують зі 100 кандидатів п'ятнадцять осіб.

Фахівці завжди готові у всіх подробицях відповісти на запитання клієнтів, в окремих випадках беруть побутову техніку в сервіс та приходять із власними витратними матеріалами, інструментами.

Яким способом обчислюється розцінка?

Наш сервіс побутових послуг відстежує ціни, що діють на ринку, і, крім того, контролює звіти своїх майстрів за кожним із замовлень. На основі перевірених, оброблених і прийнятих даних і створюється прейскурант. Щоб ви заздалегідь дізналися кінцеву кошторисну вартість, ми ставимо питання для уточнення поломки. У більшості випадків, озвучена ще до приходу фахівця ціна чищення проточного водонагрівача (газової колонки) у вас вдома залишається незмінною. Іноді трапляються проблеми, коли по телефону складно пояснити причину несправності, або її опис дуже нечіткий. У цих випадках вказати вартість до оплати дуже складно без візуального огляду та діагностичних робіт техніки. Однак не треба сумніватися, названа майстром вже на місці вартість професійного чищення та профілактики газових колонок у Кременчуці у клієнтів вдома буде узгоджуватися з тією, яка зафіксована у нашому прайс-листі.

Що ви будете мати?

Сервіс Master911 з ефективної чистки водонагрівальних газових колонок у Кременчуці вдома надає такі переваги:

 • Контролювання якості виконаної сервісної послуги та зобов'язання вирішити спірні моменти. В силу різноманітних факторів може бути допущена несподівана помилка. Ми відкриті для критики, побажань та зауважень від усіх своїх клієнтів, при появі проблеми майстер виправить недоліки.
 • Екстренний виїзд професіонала. Наш майстер з якісного чищення та ефективної профілактики газової колонки у Кременчуці у клієнта вдома грамотно проробить свою роботу за 2-3 години, що залежить від рівня засмічення та виду очищення.

І додатково:

 • Гарантійні зобов'язання. Гарантійні умови, які поширені на встановлені запчастини та послуги, що надаються.
 • Графік роботи в режимі 24/7. Цілодобовий прийом заявок (в робочі, святкові та вихідні дні).
 • Зручний розрахунок. Зручний спосіб розрахунку (готівкою, банківською картою або безготівковим переказом). Закріплена в угоді вартість послуги.
 • Чистота, акуратність. Дотримання чистоти свого робочого місця та обов'язкове прибирання техніком після закінчення ремонту.
 • Краща вартість. Адекватні, середньоринкові, розумні та прозорі ціни, які неухильно відповідають досвіду майстра.
 • Служба техпідтримки. Кожен із наших майстрів надає документи, що засвідчують його особистість. Якщо Ви раптом зіткнулися з безвідповідальним ставленням, телефонуйте до нас у службу техпідтримки. Ми допоможемо вирішити конфліктне питання.
 • Експрес обслуговування. Оперативний приїзд майстра (як правило, протягом 3-х годин).
 • Договірні відносини. Після закінчення надання сервісних робіт наш замовник матиме акт про виконані послуги.

Виїжджаємо на замовлення у Кременчуці та по Полтавській області

Наш сервіс працює в місті Кременчук

У тому випадку, якщо Вам потрібна налагодження, чищення або встановлення газового водонагрівача у Кременчуці, і ви знаходитесь в межах міста, тоді чекати на прибуття спеціаліста вам знадобиться 3 години з моменту оформлення заявки.

Робота ведеться по території Полтавської області

Сервіс Master911 має у своєму розпорядженні сертифікованих, досвідчених, ввічливих та пунктуальних фахівців у більшості населених пунктів Полтавської області (Горішні Плавні, Хорол, Глобине, Миргород, Решетилівка, Лохвиця, Пирятин, Карлівка, Лубни, Гребінка, Кобеляки, Гадяч, Диканька, Нова Галещина, Чутове, Котельва, Нові Санжари, Білики, Машівка, Ромодан, Семенівка, Велика Багачка, Гоголеве, Опішня, Шишаки). Завдяки цьому можна сподіватися приїзду виконавця в день подання заявки.

Місце розташування виконавців дозволяє нашим замовникам відчутно зберегти час і заощадити при оплаті автотранспортних витрат.

Ми працюємо в передмісті Кременчука

На приїзд фахівця до передмістя Кременчука (Горішні Плавні, Мала Кохнівка, Новоселівка, Ялинці, Садки, Кам'яні Потоки, Чечелеве, Білецьківка, П'ятихатки, Омельник, Вільна Терешківка, Нова Знам'янка, Гориславці, Піщане), цілком можливо, потрібно буде трохи більше часу - приблизно п'ять годин.