Чистка газової колонки у Хмельницькому

від 400 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «чистка газової колонки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Хмельницькому, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на чистку газових колонок у Хмельницькому

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по чистці газових колонок у Хмельницькому

Відгуки по чистці газових колонок у Хмельницькому

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Регулярне чищення газової апаратури у Хмельницькому спрямоване на усунення пилу, сажі та накипу, і, крім того, рекомендоване для налаштування тривалої, безпечної, ефективної та стійкої роботи побутової техніки. Планове обслуговування газового побутового пристрою виконують, як правило, раз на рік, на старті опалювального сезону, це дозволяє усунути зайві витрати газу, викиди окису вуглецю та подальші несправності.

Невідкладна чистка та промивання проточного водонагрівача (колонки) потрібні якщо:

 • підпал колонки проводиться з тріском або із затримкою;
 • змінився колір полум'я;
 • з газової колонки почала сипатися сажа;
 • загасає запальник (гніт) водонагрівача.

Усунення накопиченої кіптяви, пилу й накипу можна проводити двома методами: механічним впливом за допомогою щітки або із застосуванням хімічних реактивів (соляної, лимонної, оцтової кислоти).

Майстри сервісу Master911 використовують обидва ці способи чистки для всіх популярних моделей: Горенье (Gorenje), Юнкерс (Junkers), Ферролі (Феролі / Ferroli), Міле (Miele), Селена (Selena), Самсунг (Samsung), Термолайн (Termoline), Бош (Bosch), Термекс (Thermex), Астон (Aston), Нева (Neva), Саванна (Савана / Savanna), Термо Альянс (Thermo Alliance), Матрікс (Matrix), Новатек (Nova Tec), Демрад (Demrad), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Беретта (Берета / Beretta), Нескар (Neckar), Росс (Ross), Мілла (Міла / Milla), Атон (Aton), АЕГ (AEG), Протерм (Protherm), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Рока (Roca), Електролюкс (Electrolux), Термона (Thermona), Термет (Termet), Херманн (Hermann), Крауф (Krauf), Аміна (Amina), Іммергаз (Immergas), Арістон (Ariston), Атлантік (Atlantic), Сакура (Sakura), Еталон (Etalon), Вестен (Westen), Данко (Danko), Аквахіт (Aquaheat), Зануссі (Занусі / Zanussi), Кайзер (Kaiser), Роктерм (Rocterm), Піраміда (Pyramida), Рода (Roda), Діон (Dion), Віссманн (Вісман / Viessmann), Львів, Мора (Mora), Крауф Хейзен (Krauf Heizen), Грандіні (Grandini) й ін.

Техніки сервісу побутового ремонту Master911

Кожен з майстрів обов'язково проходить співбесіду, перевірку документів і здачу іспиту. Тільки кандидати, які отримали бал не нижчий, ніж 4,5, мають можливість приступити до роботи. В основному, роботу отримують 15 осіб зі ста.

Майстри працюють зі своїми інструментами, приладами, а у випадку необхідності забирають побутову техніку в сервіс.

Яким чином обчислюється розцінка?

Сервіс домашнього ремонту Master911 стежить за реальними на ринку цінами, та, крім того, за звітами своїх фахівців з кожного замовлення. На підставі опрацьованих відомостей і формується прайс. Щоб ви з'ясували кінцеву кошторисну вартість, ми ставимо питання для конкретизації несправності. У переважній більшості випадків, названа ще до прибуття техніка вартість ефективної чистки або промивання водонагрівальних газових колонок у Хмельницькому вдома залишається незмінною. Але трапляються моменти, коли на словах важко пояснити причину несправності. В такому випадку вказати ціну чистки або промивання побутової газової колонки у Хмельницькому неможливо без фізичного огляду та діагностичних робіт техніки. Однак не слід хвилюватися, названа техніком вже на місці розцінка буде відповідати тій, яка зафіксована в нашому прейскуранті.

Які основні переваги Ви отримаєте?

Сервіс побутового ремонту Master911 з чистки водонагрівальної газової колонки у Хмельницькому готовий надати такі послуги:

 • Перевірка якості наданого сервісу та зобов'язання розв'язати конфліктні моменти. Ми завжди відкриті для зауважень, критики й побажань від своїх замовників, при появі проблеми майстер виправить недоліки.
 • Екстрений виїзд техніка. Наш майстер з якісної чистки водонагрівальної газової колонки у Хмельницькому на високому рівні зробить свою роботу за пару годин, що залежить від рівня засмічення й типу очищення.

А також:

 • Оплата. Закріплена в контракті вартість послуги. Зручна система розрахунку (готівкою, безготівковим переказом або банківською картою).
 • Договір. Після надання сервісних робіт, кожен наш клієнт отримає акт виконаних послуг.
 • Служба техпідтримки. Кожен з наших фахівців надає особисті документи. У випадку зіткнення з безвідповідальним ставленням, звертайтеся до нас у службу техпідтримки. Ми посприяємо в розв'язанні конфліктної проблеми.
 • Термінове обслуговування. Оперативний прихід досвідченого техніка (головним чином, протягом двох-трьох годин).
 • Найкраща вартість. Доступні середньоринкові ціни, цілком відповідні досвіду майстра.
 • Графік приймання замовлень в режимі 24/7. Цілодобове приймання дзвінків (в робочі, вихідні та святкові дні).
 • Гарантії. Гарантійні зобов'язання, що поширюються на встановлені запасні частини й надані послуги.
 • Чистота, акуратність. Дотримання порядку, чистоти свого місця роботи й неодмінне прибирання фахівцем після закінчення виконання ремонту.

Виїжджаємо на Вашу електронну адресу у Хмельницькому і по Хмельницькій області

Робота ведеться в межах міста Хмельницький

Якщо Вам потрібна чистка або установка проточного водонагрівача (колонки) у Хмельницькому, і ви перебуваєте на території міста, то очікувати появи техніка вам доведеться три години з часу оформлення заявки.

Ми працюємо по Хмельницькій області

Сервіс Master911 працює з сертифікованими, ввічливими, досвідченими й пунктуальними фахівцями майже з усіх великих і дрібних населених пунктів Хмельницької області (Дунаївці, Кам'янець-Подільський, Красилів, Полонне, Волочиськ, Старокостянтинів, Шепетівка, Хмельницький, Славута, Ізяслав, Нетішин, Городок, Деражня, Чемерівці, Сатанів, Чорний Острів, Війтівці, Наркевичі, Летичів, Віньківці, Новая Ушиця, Ярмолинці, Вовковинці, Смотрич, Білогір'я, Антоніни, Теофіполь, Гриців), завдяки чому ви зможете очікувати приїзд фахівця в день подачі заявки.

Місце перебування техніків дає можливість нашим замовникам істотно заощадити час і кошти при оплаті транспортних витрат.

Працюємо в передмістях Хмельницького

На приїзд майстра в передмістя Хмельницького (Чорний Острів, Давидківці, Лісові Гринівці, Шаровечка, Копистин, Карпівці, Ружичанка, Олешин, Богданівці, Шумівці, Мацьківці), ймовірно, необхідно буде трохи більше часу - близько чотирьох-п'яти годин.