Чистка газової колонки у Тернополі

від 400 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «чистка газової колонки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Тернополі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на чистку газових колонок у Тернополі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по чистці газових колонок у Тернополі

Відгуки по чистці газових колонок у Тернополі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Чистка водонагрівальної газової колонки у Тернополі вдома націлена на видалення пилу, накипу й сажі, а також потрібна для налаштування стійкої, тривалої, ефективної та безпечної роботи побутового обладнання. Планову чистку газового побутового пристрою проводять, головним чином раз на рік перед початком кожного сезону, що дозволяє уникнути викидів CO2, зайвої витрати газу й можливих несправностей.

Невідкладна чистка та промивання проточного водонагрівача (колонки) необхідні якщо:

 • колонка включається з тріском;
 • колонка включається з тріском;
 • з-під теплообмінника газової колонки почала сипатися сажа;
 • присутнє мимовільне гасіння запальника газового водонагрівача;
 • змінився колір язичка полум'я.

Періодичне усунення накопиченого накипу, пилу й кіптяви може здійснюватися двома методами: із застосуванням хімічних розчинів (соляної, оцтової, лимонної кислоти) або механічним впливом.

Виконавці сервісу Master911 використовують обидва методи чистки для всіх популярних марок: Вестен (Westen), Роктерм (Rocterm), Крауф Хейзен (Krauf Heizen), Піраміда (Pyramida), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Нева (Neva), Рока (Roca), Віссманн (Вісман / Viessmann), Електролюкс (Electrolux), Атон (Aton), АЕГ (AEG), Нескар (Neckar), Сакура (Sakura), Діон (Dion), Беретта (Берета / Beretta), Крауф (Krauf), Іммергаз (Immergas), Росс (Ross), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Кайзер (Kaiser), Аміна (Amina), Саванна (Савана / Savanna), Демрад (Demrad), Самсунг (Samsung), Термона (Thermona), Еталон (Etalon), Данко (Danko), Горенье (Gorenje), Термолайн (Termoline), Ферролі (Феролі / Ferroli), Новатек (Nova Tec), Аквахіт (Aquaheat), Грандіні (Grandini), Мора (Mora), Рода (Roda), Юнкерс (Junkers), Матрікс (Matrix), Мілла (Міла / Milla), Бош (Bosch), Термет (Termet), Херманн (Hermann), Атлантік (Atlantic), Арістон (Ariston), Термо Альянс (Thermo Alliance), Львів, Термекс (Thermex), Селена (Selena), Міле (Miele), Астон (Aston), Зануссі (Занусі / Zanussi), Протерм (Protherm) та інших.

Техніки сервісу Master911

Кожен з майстрів обов'язково проходить перевірку документів, складання іспиту та співбесіду. Тільки претенденти, які отримали бал не нижчий, ніж 4,5, допускаються до співпраці. Головним чином, роботу отримують зі 100 претендентів 15 осіб.

Професіонали приходять з власними приладами, інструментами та в разі необхідності беруть техніку в сервіс.

Яким чином визначається ціна?

Наш сервіс відстежує чинні ринкові ціни, а також контролює звіти своїх техніків. На основі оброблених, прийнятих і перевірених даних вираховується прайс. Щоб ви дізналися точний кошторис, ми ставимо питання для уточнення проблеми. У переважній більшості випадків, названа ще до приїзду фахівця вартість професійної чистки газових колонок у Тернополі у клієнта вдома буде незмінною. Зустрічаються проблеми, коли під час телефонного дзвінка важко пояснити причину несправності, або опис її занадто неясний. У таких випадках оголосити вартість неможливо без фізичного огляду та діагностики техніки. Однак не треба сумніватися, названа фахівцем вже вдома ціна чистки та промивання газової колонки у Тернополі буде узгоджуватися з тією, яка зафіксована в нашому прайсі.

Що отримують клієнти нашого сервісу?

Наш сервіс з чистки водогрійного обладнання (газової колонки) у Тернополі надає такі послуги:

 • Терміновий прихід виконавця. Наш майстер з чистки газової водонагрівальної колонки у Тернополі на високому рівні виконає роботу за 2-3 години, що залежить від рівня забруднення й типу очищення.
 • Контроль якості наданого сервісу та готовність розв'язати спірні моменти. Ми знаємо, що внаслідок деяких факторів може статися помилка. Ми завжди відкриті для критики, зауважень і побажань від своїх замовників, при виникненні проблеми майстер виправить недоліки.

І, крім того:

 • Гарантія. Гарантійні умови, що поширюються на всі замінені запасні частини та надані послуги.
 • Чистота, порядок. Дотримання порядку, чистоти робочого місця та обов'язкове прибирання фахівцем після ремонту.
 • Термінове обслуговування. Оперативний прихід фахівця (головним чином, протягом трьох годин).
 • Режим 24/7. Цілодобове приймання дзвінків (у вихідні, робочі та святкові дні).
 • Краща ціна. Адекватні та прозорі тарифи, відповідні досвіду техніка.
 • Договір. Після надання сервісних робіт наш замовник матиме акт виконаних послуг.
 • Служба безпеки та підтримки. У випадку, якщо Ви зіткнулися з несумлінним ставленням, телефонуйте до нас у службу безпеки та підтримки. Ми допоможемо врегулювати конфліктне питання.
 • Зручні платежі. Фіксована в контракті вартість послуги. Зручна система оплати (безготівковим переказом банківською картою або готівкою).

Працюємо у Тернополі з виїздом по Тернопільській області

Ми працюємо по Тернопільській області

Наш сервіс працює з пунктуальними, ввічливими, сертифікованими й досвідченими техніками з більшості селищ, сіл, міст Тернопільської області (Зборів, Тернопіль, Кременець, Почаїв, Шумськ, Борщів, Збараж, Бучач, Монастириська, Копичинці, Хоростків, Ланівці, Бережани, Теребовля, Підгайці, Скалат, Чортків, Заліщики, Підволочиськ, Велика Березовиця, Козова, Козлів, Великі Бірки, Коропець, Микулинці, Дружба, Гусятин, Заводське, Вишнівець, Залізці). Внаслідок цього можна розраховувати на приїзд майстра в день подачі заявки.

Місце перебування фахівців допомагає нашим замовникам серйозно зберегти час і заощадити на оплаті транспортних витрат.

Працюємо в передмістях Тернополя

На появу виконавця в передмісті Тернополя (Велика Березовиця, Великі Бірки, Підгородне, Мишковичі, Біла, Плотича, Великий Глибочок, Великі Гаї, Байківці, Петриків, Смиківці, Гаї-Шевченківські), можливо, буде потрібно трохи більше часу - майже п'ять-шість годин.

Працюємо в місті Тернопіль

Коли Вам потрібна чистка, установка або налаштування газової апаратури у Тернополі, і ви перебуваєте в межах міста, то чекати прибуття виконавця вам доведеться три години з моменту подачі заявки.