Ремонт газової колонки у Чернігові

від 350 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту газових колонок на дому різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Чернігів та передмісті з виїздом по Чернігівській області.

Показати більше

Цінові пропозиції по ремонту газових колонок від найкращих майстрів у Чернігові

Ігор М

Був(ла) на сайті місяць тому
+11

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Іван null

Був(ла) на сайті місяць тому
+9

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт газових колонок у Чернігові

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту газових колонок у Чернігові

Відгуки по ремонту газових колонок у Чернігові

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Безперебійна подача гарячої води, незалежно від сезону, - неодмінна умова по-справжньому комфортних побутових умов. Обладнанням, яке здатне це забезпечити, є газова колонка, що користується високою популярністю вже багато років.

Сучасні виробники пропонують все більш досконалі моделі, що відрізняються функціональністю, практичністю, естетичним оформленням та безпекою у використанні.

Але навіть найнадійніша техніка може дати збій, якщо в процесі її активної експлуатації не дотримуватись правил і рекомендацій щодо належного технічного обслуговування.

Ремонт газової колонки

Якщо в роботі обладнання відбувається збій або він виходить з ладу, то пріоритетним завданням стає пошук компетентного майстра, здатного його повернути в робочий стан якнайшвидше. Самостійне втручання в конструкцію газової колонки, будь-які спроби виявити причину несправності або її налагодження суворо заборонені, оскільки будь-яке газове обладнання має потенційний ризик.

Що стосується того, де відбуватиметься ремонт, то тут існує два варіанти – у майстерні або вдома у замовника. Другий варіант, безумовно, зручніший, оскільки дозволяє оперативно, без витрат часу на транспортування обладнання в майстерню і назад, повернути колонку в робочий стан.

Як відбувається ремонт та діагностика

Приїхавши на виклик, майстер з ремонту газових колонок насамперед переконується у відсутності загрози витоку газу, після чого ретельно оглядає техніку. У деяких випадках причина виходу з ладу техніки абсолютно очевидна, в інших – потрібне проведення комплексної діагностики. Після того, як фахівець з'ясував точну причину некоректної роботи газової колонки, він починає її ремонт.

Чому вибирають нас

 1. Сервіс побутових послуг Майстер911 пропонує повний спектр робіт із встановлення, технічного обслуговування, діагностики та ремонту газових колонок від будь-яких виробників;
 2. Графік прийому заявок на виклик майстра – 24/7, як у будні, так і вихідні/святкові дні;
 3. У середньому через три години після обробки заявки спеціаліст з необхідними технічними навичками та спеціальним допуском виїжджає за вказаною в заявці адресою;
 4. Ми після уточнення типу поломки, виробника техніки, її моделі та року випуску, надаємо первинну консультацію та орієнтуємо за приблизною вартістю майбутнього ремонту;
 5. Фахівцями використовуються виключно оригінальні запасні частини, деталі та витратні матеріали, рекомендовані виробником конкретної газової колонки;
 6. Після закінчення ремонту замовник отримує на руки акт про виконання робіт та гарантійні зобов'язання на всі надані послуги.
 7. Для зручності своїх клієнтів, маркетплейс Майстер911 приймає оплату не тільки готівкою, а й безготівковим переказом.

Ми ремонтуємо газові колонки всіх марок та моделей

Сервіс побутових послуг Master911 приймає заявки на проведення всіх видів діагностичних та ремонтних робіт, а також технічного обслуговування, профілактичного огляду та, за необхідності, профілактичного ремонту для газових колонок від усіх відомих виробників, незалежно від моделі техніки та її року випуску.

Фахівці виїжджають додому до замовника для повернення в робочий стан обладнання наступних торгових марок: Grandini (Грандіні), Zanussi (Зануссі), Protherm (Протерм), Junkers (Юнкерс), Bosch (Бош), Beretta (Беретта), Termet (Термет), Vaillant (Вайллант), Electrolux (Електролюкс), Dion (Діон), Gorenje (Гореньє), Ariston (Арістон), Ferroli (Ферролі) та багатьох інших.

Ціна ремонту газових колонок

Точна вартість ремонту газової колонки розраховується майстром після проведення діагностики, визначення складності поломки та загального обсягу необхідних робіт. Вона також залежить і від ціни запасних частин, деталей та витратних матеріалів, які потрібно замінити.

Однак у процесі оформлення заявки на виклик спеціаліста, ми, після уточнення типу несправності, отримання даних про фірму-виробника техніки, її модель та рік випуску, надаємо первинну консультацію і називаємо приблизну вартість майбутнього ремонту.

Поширені несправності газових колонок

У заявках, які подаються замовниками, найчастіше фігурують такі типові скарги:

 • вода недостатньо прогрівається, її фактична температура не відповідає виставленій;
 • колонка не вмикається;
 • після запалювання вона мимоволі згасає;
 • слабкий тиск води;
 • колонка коптить, з неї сипнеться чорна сажа;
 • з корпусу колонки капає вода;
 • під час роботи або при включенні газової колонки чути сторонні звуки, що нагадують хлопки або міні-вибухи;
 • відчувається характерний запах газу.

У більшості випадків описані вище «симптоми» є наслідком порушень правил та рекомендацій з експлуатації техніки. Так, несвоєчасне чищення газової колонки, або спочатку виконаний неправильно монтаж газової колонки, через якийсь час обов'язково призведуть до некоректності її роботи.

І навпаки, досвідчені майстри наголошують: грамотне дотримання приписів, що стосуються своєчасного технічного обслуговування обладнання, сприяють продовженню його терміну життя.

Виїжджаємо у всі райони Чернігова та передмістя

Якщо Вас цікавить якісний та оперативний ремонт газової колонки (несправності будь-якого типу) у Чернігові та передмісті (Количівка, Іванівка, Анисів, Трисвятська Слобода, Жавинка, Полуботки, Деснянка, Кошівка, Киїнка, Старий Білоус, Павлівка, Новоселівка, Новий Білоус та ін.), а також у Ніжині, Прилуках, Новгороді-Сіверському, Батурині, Ічні та інших населених пунктах Чернігівської області (Корюківка, Борзна, Бахмач, Батурин, Ніжин, Чернігів, Ічня, Семенівка, Городня, Мена, Новгород-Сіверський, Бобровиця, Прилуки, Остер, Ріпки, Замглай, Добрянка, Любеч, Десна, Козелець, Лосинівка, Срібне, Мала Дівиця, Олишівка, Гончарівське, Михайло-Коцюбинське, Седнів, Березна, Макошине, Куликівка, Понорниця, Сосниця, Знам'янка, Сновське) – звертайтесь до сервісу побутових послуг Master911.

Заявки на виклик майстра приймаються цілодобово! Протягом у середньому трьох годин (залежно від об'єктивних факторів: завантаженості, сезону, геолокації тощо) спеціаліст з необхідними технічними навичками виїжджає за вказаною адресою для проведення всіх необхідних робіт: встановлення газової колонки у м. Чернігів, заміна газової колонки у Чернігові, профілактичний або комплексний ремонт газової колонки у Чернігові.

На всі види послуг надається гарантія.