Ремонт газової колонки у Сумах

від 350 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту газових колонок на дому різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Суми та передмісті з виїздом по Сумській області.

Показати більше

Цінові пропозиції по ремонту газових колонок від найкращих майстрів у Сумах

Володимир null

Був(ла) на сайті месяц назад
+12

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт газових колонок у Сумах

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту газових колонок у Сумах

Відгуки по ремонту газових колонок у Сумах

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Вихід з ладу будь-якої побутової техніки порушує звичний спосіб життя сім'ї. Але якщо йдеться про некоректність у роботі газового обладнання (плити або газової колонки), то, крім усіх незручностей, можлива й потенційна загроза витоку газу.

З вищезазначених причин, за перших же підозр на несправність обладнання, слід звернутися за допомогою до кваліфікованого майстра, який має спеціальний допуск до такого виду робіт. Будь-які самостійні спроби визначити причину поломки, а тим більше її усунення, суворо заборонені.

Ремонт газової колонки

Звертаючись до фахівця, безумовно, хочеться, щоб газова колонка якнайшвидше була повернута до робочого стану. Тому набагато кращим виступає варіант виклику майстер додому, ніж транспортування великогабаритної техніки до майстерні та організація її подальшої доставки додому.

Як відбувається ремонт та діагностика

Майстер з ремонту газових колонок, прибувши додому до замовника, насамперед проводить ретельний огляд агрегату, що дав збій. Часто досвідченому фахівцю і цього досить, щоб встановити причину поломки. Якщо не все настільки очевидно, за допомогою спеціального обладнання проводиться комплексна діагностика. Після її завершення та точного визначення причини некоректної роботи колонки майстер розпочинає проведення необхідних ремонтних робіт.

Чому обирають нас

 1. Сервіс побутових послуг Мастер911 пропонує повний спектр високоякісних послуг з технічного обслуговування, діагностики, ремонту, монтажу та заміни газових колонок;
 2. Графік прийому заявок – 24/7, у тому числі у вихідні та святкові дні;
 3. У процесі оформлення заявки на виклик майстра додому, ми уточнюємо, який ремонт газової колонки (несправності такого типу) потрібен, виробника, модель та рік випуску техніки, надає первинну консультацію та орієнтує за приблизною вартістю необхідного ремонту;
 4. У середньому через три години після оформлення заявки спеціаліст з необхідними технічними навичками та допуском до проведення такого типу робіт виїжджає за вказаною адресою. При необхідності, для скорочення часу на повернення газової колонки в робочий стан, фахівець може самостійно купити запасні частини, що підлягають заміні;
 5. У процесі виконання будь-якого типу послуг з обслуговування техніки майстрами використовуються виключно оригінальні, рекомендовані виробником конкретної техніки, витратні матеріали, деталі та запасні частини;
 6. Після закінчення ремонту замовник отримує гарантію на всі надані послуги та акт виконаних робіт;
 7. Для зручності клієнтів, сервіс побутових послуг пропонує два варіанти оплати послуг - готівкою та безготівковим переказом.

Ми ремонтуємо газові колонки всіх марок та моделей

Сервіс Master911 приймає заявки на: монтаж газової колонки, комплексне технічне обслуговування, профілактичний огляд, діагностику, а також ремонт будь-якого рівня складності техніки від усіх відомих виробників.

Фахівці виїжджають додому для надання повного спектру послуг газових колонок, що вийшли з ладу, від наступних торгових марок: Ariston (Арістон), Ferroli (Ферролі), Selena (Селена), Demrad (Демрад), Roda (Рода), Termaxi (Термакси), Amina (Аміна), Miele (Мілі), Thermex (Термекс), Grandini (Грандіні), Zanussi (Зануссі) та багатьох інших, незалежно від моделі та року випуску.

Ціна ремонту газових колонок

У процесі заповнення заявки в телефонному режимі, ми ставимо уточнюючі питання щодо типу поломки, «симптомів» несправностей, а також просить назвати компанію-виробника техніки, її модель та рік випуску. Вся отримана інформація дозволяє не тільки первинно проконсультувати сторону, що звернулася за допомогою, а й назвати приблизний кошторис витрат.

Остаточна вартість ремонту газової колонки встановлюється майстром прямо на місці після проведення діагностики. Вона базується на складності поломки, загального обсягу майбутніх робіт та ціни запасних частин, деталей та витратних матеріалів, що підлягають заміні.

Поширені несправності газових колонок

Найчастіше, у заявках на ремонт, що надходять до сервісу Master911, фігурують такі типові «скарги» на їхню роботу:

 • колонка не вмикається;
 • вона мимоволі згасає після загоряння;
 • вода слабо прогрівається, її фактична температура не відповідає виставленій;
 • колонка коптить, з неї сипнеться чорна сажа;
 • з корпусу капає вода;
 • під час включення або роботи колонки чути сторонні звуки, що нагадують хлопки, міні-вибухи тощо;
 • відчувається характерний запах газу.

Як показує практика та досвід фахівців, більшість перерахованих вище проблем є наслідком неправильної експлуатації газових колонок, порушенням правил і рекомендацій, зазначених в інструкції виробником. Так, наприклад, невчасна чистка газової колонки, відсутність технічного огляду тощо, рано чи пізно призведуть до збою у роботі устаткування. І навпаки, суворе дотримання рекомендацій сприяє підвищенню тривалості життя обладнання.

Виїжджаємо до всіх районів Сум та передмістя

Якщо Вас цікавить встановлення газової колонки у м. Суми, технічне обслуговування, діагностика, профілактичний ремонт або заміна газової колонки у Сумах — звертайтесь у маркетплейс Майстер911. Заявки на виклик майстра високої кваліфікації додому приймаються цілодобово як у будні, так і у вихідні, і у святкові дні.

Після закінчення ремонту кожен замовник отримує акт про виконання робіт та гарантійні зобов'язання на всі надані послуги.

Сервіс побутових послуг Master911 пропонує якісний та оперативний ремонт газової колонки в Сумах, а також в інших містах Сумської області (Середина-Буда, Суми, Шостка, Конотоп, Путивль, Дружба, Кролевець, Глухів, Ромни, Охтирка, Тростянець, Лебедин, Білопілля, Буринь, Ворожба, Степанівка, Низи, Хотінь, Угроїди, Краснопілля, Дубов'язівка, Миколаївка, Зноб-Новгородське, Ямпіль, Недригайлів, Терни, Кириківка, Чупахівка), а також у передмісті Сум - Степанівка, Велика Берізка, Піщане, Верхнє Піщане, Верхня Сироватка, Бездрик, Сад, Косівщина та інших населених пунктах.