Чистка газової колонки у Вінниці

від 400 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «чистка газової колонки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Вінниці, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Цінові пропозиції по чистці газових колонок від найкращих майстрів у Вінниці

Дмитро В

Був(ла) на сайті 3 місяці тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на чистку газових колонок у Вінниці

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по чистці газових колонок у Вінниці

Відгуки по чистці газових колонок у Вінниці

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Чищення газових водогрійних колонок націлене на усунення засмічень і забруднень і, крім того, рекомендоване для налаштування тривалої, ефективної, безпечної та стійкої експлуатації побутового обладнання. Планове обслуговування газового побутового пристрою проводять зазвичай один раз на рік перед початком сезону, що дає можливість зменшити викиди CO2, зайву витрату газу й подальші несправності.

Невідкладне чищення та промивання газової колонки необхідне, коли:

 • з кожуха колонки почала сипатися сажа;
 • змінився колір язичка полум'я;
 • водонагрівач (колонка) запалюється з тріском;
 • мимовільно гаситься запальник колонок.

Видалення накопиченої кіптяви, накипу й пилу зазвичай проводиться двома способами: з використанням хімічних реагентів (оцтової, лимонної, соляної кислоти) або механічним впливом.

Наші фахівці застосовують обидва методи чистки для всіх наявних брендів: Горенье (Gorenje), Беретта (Берета / Beretta), Іммергаз (Immergas), Діон (Dion), Термет (Termet), Матрікс (Matrix), Демрад (Demrad), Юнкерс (Junkers), Аквахіт (Aquaheat), Атон (Aton), Термона (Thermona), Мора (Mora), Херманн (Hermann), Термолайн (Termoline), Еталон (Etalon), Крауф Хейзен (Krauf Heizen), Зануссі (Занусі / Zanussi), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Електролюкс (Electrolux), Саванна (Савана / Savanna), Піраміда (Pyramida), Віссманн (Вісман / Viessmann), Самсунг (Samsung), Крауф (Krauf), Термо Альянс (Thermo Alliance), Вестен (Westen), Роктерм (Rocterm), Протерм (Protherm), Кайзер (Kaiser), Мілла (Міла / Milla), Росс (Ross), Нева (Neva), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Львів, АЕГ (AEG), Нескар (Neckar), Термекс (Thermex), Грандіні (Grandini), Рока (Roca), Міле (Miele), Бош (Bosch), Селена (Selena), Аміна (Amina), Сакура (Sakura), Новатек (Nova Tec), Данко (Danko), Арістон (Ariston), Атлантік (Atlantic), Астон (Aston), Ферролі (Феролі / Ferroli), Рода (Roda) й ін.

Фахівці сервісу Master911

Кожен з майстрів обов'язково повинен пройти співбесіду, складання іспиту та перевірку особистих документів, а також навчання роботи з замовниками. Лише кандидати, які отримали бал 4,5 і вище, можуть бути допущені до виконання заявок. Головним чином, роботу отримують 15 осіб із сотні.

Професіонали кожен раз зможуть з усіма подробицями дати відповідь на будь-які питання клієнтів, працюють зі своїми інструментами, приладами та в разі необхідності забирають техніку в сервіс.

Яким способом визначається вартість?

Наш сервіс послуг стежить за реальними на ринку цінами, а також за звітністю своїх техніків з кожного замовлення. На підставі отриманих, оброблених і проаналізованих відомостей виробляється прейскурант. Щоб ви заздалегідь з'ясували остаточну кошторисну вартість чистки газових колонок у Вінниці у вас вдома, ми зобов'язані ставити питання для уточнення несправності. У переважній більшості випадків оголошена ще до прибуття фахівця оплата за чистку водогрійного обладнання (колонки) у Вінниці у клієнта вдома буде незмінною. Зустрічаються моменти, коли під час дзвінка важко пояснити причину виходу з ладу, або її опис вкрай неточний. У таких випадках назвати ціну неможливо без візуального обстеження та діагностичних робіт техніки. Однак не потрібно сумніватися, позначена фахівцем вже вдома ціна буде відповідати тій, яка зафіксована в нашому прейскуранті.

Які переваги Ви будете мати?

Сервіс побутових послуг Master911 з чистки побутової газової колонки у Вінниці надає деякі послуги:

 • Контроль рівня якості наданого сервісу й готовність врегулювати конфліктні ситуації. Ми знаємо, що внаслідок деяких ситуацій може статися помилка. Ми відкриті для зауважень, критики й побажань від своїх клієнтів, при виникненні необхідності майстер виправить недоліки.
 • Екстрене прибуття техніка. Наш майстер з чистки газової колонки у Вінниці грамотно зробить роботу за дві-три години, залежно від типу очищення та ступеня забруднення.

І, крім того:

 • Експрес обслуговування. Оперативний прихід майстра (як правило, протягом двох-трьох годин).
 • Зручний розрахунок. Зручна система розрахунку (готівкою, банківською картою або безготівковим переказом). Закріплена в контракті вартість послуги.
 • Чистота, акуратність. Дотримання порядку, чистоти свого місця роботи й обов'язкове прибирання майстром після закінчення виконання ремонту.
 • Договір. Після закінчення надання сервісних робіт наш замовник матиме акт про виконані послуги.
 • Гарантія. Гарантійні зобов'язання, що поширюються на замінені запчастини й послуги, що надаються.
 • Режим 24/7. Цілодобове приймання заявок (у святкові, робочі та вихідні дні).
 • Служба підтримки та безпеки. Всі наші майстри надають документи, що підтверджують їх особу. У тому випадку, якщо Ви зіткнулися з несумлінним ставленням, телефонуйте до нас в службу підтримки й безпеки. Ми сприяємо у розв'язанні конфліктної проблеми.
 • Кращі тарифи. Доступна, середньоринкова, прозора й розумна ціна чистки газової побутової колонки у Вінниці у клієнта вдома, яка точно відповідає досвіду техніка.

Робота ведеться у Вінниці, з виїздом на адресу по Вінницькій області

Працюємо в межах міста Вінниця

Коли Вам потрібне чищення, налаштування або установка газового водонагрівача у Вінниці, і ви перебуваєте на території міста, то очікувати на приїзд техніка вам доведеться не більш 3-х годин з моменту подачі заявки.

Робота ведеться в передмісті Вінниці

На прибуття техніка в передмістя Вінниці (Вороновиця, Стрижавка, Писарівка, Вінницькі Хутори, Зарванці, Щітки, Якушинці, Лука-Мелешківська, Агрономічне), можливо, буде потрібно більше часу - близько чотирьох-п'яти годин.

Ми працюємо по Вінницькій області

Сервіс послуг надійних майстрів Master911 має сертифікованих, пунктуальних, досвідчених і ввічливих техніків практично у всіх дрібних і великих населених пунктах Вінницької області (Калинівка, Липовець, Іллінці, Вінниця, Хмільник, Немирів, Ладижин, Гайсин, Могилів-Подільський, Бар, Гнівань, Жмеринка, Браїлів, Козятин). Отже, ви зможете очікувати прихід техніка в день подачі заявки.

Місце перебування виконавців дає можливість нашим замовникам значно заощадити кошти на оплату транспортних витрат і зменшити витрати часу.