Чистка газової колонки у Дніпрі

від 400 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «чистка газової колонки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Дніпрі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Цінові пропозиції по чистці газових колонок від найкращих майстрів у Дніпрі

Дмитро В

Був(ла) на сайті 3 місяці тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на чистку газових колонок у Дніпрі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по чистці газових колонок у Дніпрі

Відгуки по чистці газових колонок у Дніпрі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Якісна чистка газових побутових колонок у Дніпрі зорієнтована на видалення засмічень і забруднень, а також рекомендована з метою налаштування стійкої, безпечної, ефективної та тривалої роботи обладнання. Планове обстеження газового апарату виконують, головним чином один раз на рік на старті опалювального сезону, це дозволяє уникнути перевитрати газу, майбутніх несправностей і викидів окису вуглецю.

Невідкладне промивання та чистка проточного водонагрівача (колонки) потрібні, коли:

 • змінився колір полум'я;
 • включення водонагрівача (колонки) відбувається з тріском або із затримкою;
 • мимовільно затухає запальник газових водонагрівачів;
 • з газової колонки висипається сажа.

Періодичне усунення накипу, пилу й кіптяви можна виконувати 2-ма методами: механічним впливом за допомогою жорсткої щітки або з використанням очищувальних хімічних препаратів (соляної, оцтової, лимонної кислоти).

Наші майстри застосовують обидва способи чистки для всіх знаменитих марок: Саванна (Савана / Savanna), Юнкерс (Junkers), Грандіні (Grandini), Термо Альянс (Thermo Alliance), Рода (Roda), Термет (Termet), Термолайн (Termoline), Еталон (Etalon), Іммергаз (Immergas), Електролюкс (Electrolux), Самсунг (Samsung), Мілла (Міла / Milla), Беретта (Берета / Beretta), Нева (Neva), Матрікс (Matrix), Аквахіт (Aquaheat), Селена (Selena), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Аміна (Amina), Херманн (Hermann), Протерм (Protherm), Нескар (Neckar), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Атон (Aton), Данко (Danko), Ферролі (Феролі / Ferroli), Роктерм (Rocterm), Міле (Miele), Термекс (Thermex), Росс (Ross), Крауф (Krauf), Горенье (Gorenje), Віссманн (Вісман / Viessmann), Рока (Roca), Сакура (Sakura), Вестен (Westen), Термона (Thermona), Мора (Mora), Атлантік (Atlantic), Зануссі (Занусі / Zanussi), Крауф Хейзен (Krauf Heizen), Кайзер (Kaiser), Львів, АЕГ (AEG), Діон (Dion), Астон (Aston), Бош (Bosch), Новатек (Nova Tec), Демрад (Demrad), Піраміда (Pyramida), Арістон (Ariston) та інших.

Майстри сервісу Master911

Кожен з фахівців обов'язково проходить перевірку особистих документів, складання іспиту та співбесіду, а також підготовку з роботи з замовниками. Лише претенденти, які отримали бал 4,5 і вище, зможуть приступати до виконання замовлень. Головним чином роботу отримують п'ятнадцять чоловіків зі 100.

Професіонали завжди раді у всіх подробицях відповісти на будь-які питання клієнта, приходять з власними приладами, витратними матеріалами, інструментами та в разі необхідності беруть техніку в сервісний пункт.

Яким способом обчислюється вартість?

Сервіс послуг з чистки газової водогрійної колонки у Дніпрі Master911 відстежує чинні ринкові ціни, а також контролює звітність всіх своїх фахівців. На підставі прийнятих, перевірених та оброблених відомостей складається прейскурант. Щоб завчасно дізнатися остаточну ціну якісної чистки або промивання газової колонки у Дніпрі, ми зобов'язані ставити уточнювальні питання. У переважній більшості моментів оголошена ще до приходу техніка плата буде однаковою. Зустрічаються проблеми, коли на словах неможливо описати причину несправності. У таких випадках оголосити ціну дуже складно без фізичного обстеження та діагностики техніки. Однак не треба турбуватися: позначена фахівцем вже на місці розцінка буде відповідати тій, яка зафіксована в нашому прейскуранті.

Які основні переваги Ви отримаєте?

Сервіс послуг Master911 з професійного чищення проточного водонагрівача (колонки) у Дніпрі завжди готовий надати власні послуги:

 • Перевірка рівня якості роботи й готовність врегулювати конфліктні моменти. Ми усвідомлюємо, що внаслідок якихось обставин може статися помилка. Ми в будь-який момент відкриті для критики, зауважень і побажань від усіх своїх клієнтів, при появі необхідності технік виправить недоліки.
 • Екстрений виїзд техніка. Наш майстер з професійної чистки й профілактики газової водонагрівальної колонки у Дніпрі грамотно зробить свою роботу за 1-2 години, що залежить від виду очищення й рівня засмічення.

І, крім того:

 • Оплата. Закріплена в договорі вартість сервісної послуги. Зручний спосіб розрахунку (готівкою, безготівковим переказом або банківською картою).
 • Експрес обслуговування. Оперативний прихід майстра (головним чином протягом трьох годин).
 • Договір. Після надання сервісних робіт кожен наш клієнт отримає акт про виконані послуги.
 • Гарантія. Гарантійні умови, що поширюються на всі надані послуги й замінені запасні частини.
 • Найкраща вартість. Доступна, розумна, середньоринкова та прозора вартість чистки або промивання побутових газових колонок у Дніпрі, яка точно відповідає досвіду виконавця.
 • Акуратність, прибирання. Дотримання порядку, чистоти свого робочого місця й неодмінне прибирання майстром після ремонту.
 • Графік роботи в режимі 24/7. Цілодобова можливість для подачі заявки (у вихідні, робочі та святкові дні).
 • Служба підтримки та безпеки. Всі наші техніки надають особисті документи. У тих випадках, якщо Ви несподівано зіткнулися з несумлінним ставленням, звертайтеся до нас в службу безпеки й підтримки. Ми обов'язково допоможемо врегулювати конфліктне питання.

Ми працюємо у Дніпрі з виїздом по Дніпропетровській області

Робота ведеться в передмісті Дніпра

Для появи нашого виконавця в передмісті Дніпра (Підгородне, Новомосковськ, Іларіонове, Слобожанське, Обухівка, Волоське, Любимівка, Олександрівка, Старі Кодаки, Новоолександрівка, Сурсько-Литовське), можливо, буде потрібно трохи більше часу - близько п'яти годин.

Працюємо по Дніпропетровській області

Сервіс послуг надійних майстрів Master911 має сертифікованих, досвідчених, ввічливих і пунктуальних виконавців майже у всіх дрібних і великих населених пунктах Дніпропетровської області (Верхньодніпровськ, Павлоград, Підгородне, Кам'янське, Вільногірськ, Верхівцеве, Кривий Ріг, Дніпро, Новомосковськ, Нікополь, Марганець, Першотравенськ, П'ятихатки, Жовті Води, Синельникове, Солоне, Карнаухівка, Магдалинівка, Аули, Кринички, Широке). Тому ви зможете очікувати прибуття майстра в день подачі заявки.

Розташування техніків допомагає нашим замовникам серйозно зменшити витрати часу й заощадити на оплаті автотранспортних затрат.

Ми працюємо в м. Дніпро

Якщо Вам потрібна установка, налаштування або чистка газових обладнань у Дніпрі, і ви проживаєте в межах міста, отже, очікувати появи техніка вам доведеться не більш 3-х годин з часу оформлення заявки на виклик.