Чистка газової колонки у Житомирі

від 400 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «чистка газової колонки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Житомирі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на чистку газових колонок у Житомирі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по чистці газових колонок у Житомирі

Відгуки по чистці газових колонок у Житомирі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Регулярна чистка газової водонагрівальної колонки у Житомирі націлена на усунення сажі, пилу й накипу, і, крім того, рекомендована з метою налагодження ефективної, тривалої, безпечної та стабільної роботи побутового обладнання. Планову чистку газового побутового пристрою виконують, головним чином раз на рік напередодні опалювального сезону, і це дозволяє відкинути подальші несправності, перевитрату газу й викиди окису вуглецю.

Невідкладне промивання та чистка водонагрівача (газової колонки) необхідні якщо:

 • трапляється мимовільне гасіння запальника газової колонки;
 • підпал водонагрівача (колонки) відбувається з тріском або із затримкою;
 • з колонки почала сипатися сажа;
 • змінився колір язичка полум'я.

Періодичне усунення накопиченої кіптяви, пилу й накипу може здійснюватися двома методами: механічним впливом за допомогою щітки або із застосуванням хімічних реагентів (оцтової, лимонної, соляною кислоти).

Техніки сервісу побутових послуг Master911 застосовують обидва способи очищення для всіх існуючих брендів: Протерм (Protherm), Сакура (Sakura), Росс (Ross), Бош (Bosch), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Термекс (Thermex), Термона (Thermona), Данко (Danko), Новатек (Nova Tec), Мілла (Міла / Milla), Мора (Mora), Матрікс (Matrix), Демрад (Demrad), Термолайн (Termoline), Віссманн (Вісман / Viessmann), Іммергаз (Immergas), Вестен (Westen), Кайзер (Kaiser), АЕГ (AEG), Грандіні (Grandini), Беретта (Берета / Beretta), Херманн (Hermann), Міле (Miele), Аквахіт (Aquaheat), Саванна (Савана / Savanna), Ферролі (Феролі / Ferroli), Юнкерс (Junkers), Астон (Aston), Електролюкс (Electrolux), Термет (Termet), Рода (Roda), Арістон (Ariston), Самсунг (Samsung), Атлантік (Atlantic), Аміна (Amina), Термо Альянс (Thermo Alliance), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Нескар (Neckar), Діон (Dion), Рока (Roca), Крауф Хейзен (Krauf Heizen), Селена (Selena), Крауф (Krauf), Зануссі (Занусі / Zanussi), Нева (Neva), Еталон (Etalon), Роктерм (Rocterm), Піраміда (Pyramida), Атон (Aton), Львів, Горенье (Gorenje) та інших.

Фахівці сервісу послуг Master911

Кожен з техніків обов'язково проходить співбесіду, перевірку документів, складання іспиту та, крім того, серйозну підготовку з питань роботи з клієнтами. Лише кандидати, які отримали бал не нижчий, ніж 4,5, можуть бути допущені до роботи. В середньому, роботу отримують п'ятнадцять чоловіків зі ста.

Професіонали приходять з власними інструментами, приладами, витратними матеріалами, в разі необхідності відвозять побутову техніку в майстерню.

Як обчислюється вартість?

Сервіс Master911 стежить за ринковими цінами, а також за звітністю всіх своїх техніків по кожному замовленні. На основі перевірених даних і формується прайс-лист. Щоб ви дізналися остаточну ціну якісної чистки газової побутової колонки у Житомирі, ми ставимо питання для конкретизації проблеми. У більшості варіантів названа ще до прибуття фахівця вартість чистки залишається без змін. Втім, зустрічаються моменти, коли на словах неможливо пояснити причину несправності, або її опис дуже нечіткий. У таких випадках вказати суму до оплати неможливо без візуального обстеження та діагностики обладнання. Однак не варто турбуватися: позначена фахівцем вже вдома ціна буде узгоджуватися з тією, яка вказана в нашому прейскуранті.

Що Ви отримуєте в результаті?

Сервіс побутових послуг Master911 з професійного чищення водонагрівальної газової колонки у Житомирі готовий надати такі послуги:

 • Перевірка рівня якості наданої послуги й готовність розв'язати конфліктні ситуації. Ми усвідомлюємо, що в силу різних факторів може статися помилка. Ми завжди відкриті для побажань, зауважень і критики від своїх клієнтів, при виникненні необхідності фахівець виправить недоліки.
 • Термінове прибуття. Наш майстер з якісної чистки або промивання газової водонагрівальної колонки у Житомирі грамотно виконає роботу за одну-дві години, залежно від рівня забруднення й типу очищення.

А також:

 • Оплата. Закріплена в договорі вартість послуги. Зручна система розрахунку (готівкою, банківською картою або безготівковим переказом).
 • Експрес послуги. Оперативний приїзд майстра (головним чином, протягом трьох годин).
 • Найкраща вартість. Доступна, розумна, середньоринкова та прозора вартість чистки або промивання опалювальних газових колонок у Житомирі у вас вдома неухильно відповідає досвіду майстра.
 • Гарантії. Гарантійні зобов'язання, що поширюються на всі встановлені запчастини та надані послуги.
 • Чистота, акуратність. Підтримка чистоти, порядку робочого місця й обов'язкове прибирання фахівцем після ремонту.
 • Режим 24/7. Цілодобове приймання заявок (у святкові, вихідні та робочі дні).
 • Служба техпідтримки. Всі наші техніки надають документи, що засвідчують їх особу. У тих ситуаціях, коли Ви раптом зіткнулися з безвідповідальним ставленням, телефонуйте в нашу службу підтримки й безпеки. Ми допоможемо врегулювати спірне питання.
 • Договір. Після закінчення надання робіт кожен наш клієнт отримує акт виконаних робіт.

Ми працюємо у Житомирі з виїздом по Житомирській області

Ми працюємо по всій території Житомирської області

Наш сервіс має ввічливих, сертифікованих, пунктуальних і досвідчених виконавців практично у всіх великих та дрібних населених пунктах Житомирської області (Коростишів, Радомишль, Андрушівка, Бердичів, Коростень, Житомир, Овруч, Малин, Звягель (Новоград-Волинський), Троянів, Іванківці, Вертокиївка). Тому ви зможете сподіватися на прибуття техніка в день оформлення замовлення.

Місце перебування виконавців допомагає нашим замовникам істотно заощадити час і гроші на оплаті транспортних витрат.

Робота ведеться в місті Житомир

В тому випадку, якщо Вам потрібна чистка, установка або налаштування водогрійного обладнання (колонки) у Житомирі вдома, і ви перебуваєте в межах міста, отже, чекати приїзду фахівця вам буде потрібно не більше трьох годин з часу оформлення заявки на виклик.

Працюємо в передмістях Житомира

Для появи майстра в передмісті Житомира (Новогуйвинське, Гуйва, Озерне, Черняхів, Глибочиця, Сонячне, Тетерівка, Довжик, Іванівка, Березівка, Кам'янка, Станишівка, Садки, Кодня, Лука, Пряжів, Сінгури, Зарічани), можливо, необхідно буде більше часу - майже п'ять-шість годин.