Чистка газової колонки у Полтаві

від 400 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «чистка газової колонки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Полтаві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на чистку газових колонок у Полтаві

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по чистці газових колонок у Полтаві

Відгуки по чистці газових колонок у Полтаві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Періодична чистка або промивання побутової газової колонки спрямовані на видалення накипу, пилу й сажі, а також потрібні з метою налагодження безпечної, ефективної, тривалої та стійкої експлуатації побутового обладнання. Планову ревізію газового побутового пристрою проводять, головним чином, один раз на рік напередодні кожного опалювального сезону, що дає можливість уникнути перевитрати газу, викидів окису вуглецю й подальших несправностей.

Екстрена чистка водогрійного обладнання (колонки) потрібна в разі, якщо:

 • присутнє мимовільне затухання запальника водогрійного обладнання (колонки);
 • з кожуха газової колонки сиплеться сажа;
 • на газовому пальнику з'явилися яскраво-жовті язики полум'я;
 • колонка запалюється з тріском.

Періодичне видалення накопиченої кіптяви, пилу й накипу можна виконувати 2-ма способами: шляхом механічного впливу або із застосуванням хімічних препаратів (лимонної, соляної, оцтової кислоти).

Фахівці сервісу Master911 використовують обидва способи чистки для всіх знаменитих моделей: Саванна (Савана / Savanna), Нескар (Neckar), Селена (Selena), Мора (Mora), Вестен (Westen), Віссманн (Вісман / Viessmann), Грандіні (Grandini), Мілла (Міла / Milla), Крауф Хейзен (Krauf Heizen), Астон (Aston), Протерм (Protherm), Арістон (Ariston), Рока (Roca), Атон (Aton), Новатек (Nova Tec), Нева (Neva), Діон (Dion), Ферролі (Феролі / Ferroli), Беретта (Берета / Beretta), Роктерм (Rocterm), Демрад (Demrad), Львів, АЕГ (AEG), Зануссі (Занусі / Zanussi), Аміна (Amina), Аквахіт (Aquaheat), Самсунг (Samsung), Міле (Miele), Росс (Ross), Іммергаз (Immergas), Термона (Thermona), Термолайн (Termoline), Крауф (Krauf), Бош (Bosch), Атлантік (Atlantic), Кайзер (Kaiser), Термекс (Thermex), Електролюкс (Electrolux), Херманн (Hermann), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Термо Альянс (Thermo Alliance), Рода (Roda), Горенье (Gorenje), Данко (Danko), Матрікс (Matrix), Юнкерс (Junkers), Піраміда (Pyramida), Термет (Termet), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Еталон (Etalon), Сакура (Sakura) та інших.

Техніки сервісу домашнього ремонту Master911

Кожен з фахівців обов'язково проходить перевірку документів, складання іспиту та співбесіду і, крім того, підготовку з питань роботи з клієнтами. Лише претенденти, які отримали бал 4,5 і вище, мають можливість приступити до роботи. В середньому, відбір проходять зі ста кандидатів п'ятнадцять осіб.

Майстри завжди приходять зі своїми інструментами, витратними матеріалами та в окремих випадках відвозять техніку в сервіс.

Яким чином складається розцінка?

Щоб завчасно з'ясувати кінцеву кошторисну вартість, ми ставимо необхідні питання. У переважній більшості випадків, оголошена ще до приходу фахівця ціна професійної чистки газової колонки у Полтаві буде незмінною. Сервіс послуг Master911 відстежує чинні ринкові ціни та, крім того, контролює звітні форми всіх своїх фахівців з кожного замовлення. На основі оброблених відомостей формується прайс-лист. Але зустрічаються проблеми, коли під час телефонного дзвінка практично неможливо описати причину несправності. У цих випадках вказати вартість чистки або промивання побутових газових колонок у Полтаві у замовників вдома вкрай складно без візуального обстеження та діагностичних робіт техніки. Однак не слід хвилюватися, названа майстром вже на місці вартість буде збігатися з тією, яка вказана в нашому прайсі.

Які основні переваги Ви будете мати?

Сервіс з чистки проточного водонагрівача (газової колонки) у Полтаві Master911 має свої переваги:

 • Контроль якості роботи й бажання залагодити спірні питання. Ми знаємо, що в силу будь-яких чинників може статися ненавмисна помилка. Ми в будь-який момент відкриті для зауважень та критики від своїх клієнтів, при виникненні необхідності фахівець виправить недоліки.
 • Термінове прибуття виконавця. Наш майстер з чистки водонагрівальної газової колонки у Полтаві кваліфіковано зробить свою роботу за одну-дві години, залежно від типу очищення та ступеня забруднення.

І додатково:

 • 24/7. Цілодобове приймання заявок (у вихідні, робочі та святкові дні).
 • Служба підтримки. У разі, якщо Ви несподівано зіткнулися з безвідповідальним ставленням, звертайтеся до нас в службу підтримки й безпеки. Ми надамо допомогу в розв'язанні конфліктної ситуації.
 • Чистота, порядок. Підтримка чистоти свого місця роботи й неодмінне прибирання техніком після ремонту.
 • Кращі тарифи. Доступні й розумні ціни, відповідні майстерності техніка.
 • Гарантія. Гарантійні умови, які поширюються на послуги, що надаються, та встановлені запасні частини.
 • Зручний розрахунок. Закріплена в договорі вартість сервісної послуги. Зручна система розрахунку (безготівковим переказом, готівкою або банківською картою).
 • Діє порядок договірних відносин. Після закінчення надання робіт кожен наш замовник отримає акт виконаних послуг.
 • Експрес послуги. Оперативний прихід досвідченого техніка (як правило, протягом 3-х годин).

Виїжджаємо у Полтаві і по Полтавській області

Наш сервіс діє в місті Полтава

Якщо Вам потрібне налагодження, чистка або установка водонагрівача у Полтаві, і ви перебуваєте в межах міста, то чекати прибуття фахівця ви будете не більше 3-х годин з моменту оформлення заявки на виклик.

Працюємо по Полтавській області

Сервіс Master911 має сертифікованих і досвідчених виконавців у переважній більшості сіл, міст, селищ Полтавської області (Горішні Плавні, Хорол, Глобине, Миргород, Решетилівка, Лохвиця, Пирятин, Карлівка, Лубни, Гребінка, Кобеляки, Гадяч, Диканька, Нова Галещина, Чутове, Котельва, Нові Санжари, Білики, Машівка, Ромодан, Семенівка, Велика Багачка, Гоголеве, Опішня, Шишаки). Отож ви маєте можливість сподіватися на приїзд фахівця в день оформлення заявки.

Місце перебування техніків дозволяє нашим клієнтам значно заощадити час і гроші при оплаті транспортних витрат.

Робота ведеться в передмістях Полтави

На приїзд фахівця в передмістя Полтави (Нові Санжари, Терешки, Копили, Судіївка, Мачухи, Розсошенці, Горбанівка, Зінці, Гожули, Супрунівка, Тахтаулове, Абазівка, Терентіївка, Нижні Млини, Мильці), можливо, необхідно буде трохи більше часу - майже 4-5 годин.