Ремонт газової колонки у Кропивницькому

від 350 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту газових колонок на дому різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Кропивницький та передмісті з виїздом по Кіровоградській області.

Показати більше

Цінові пропозиції по ремонту газових колонок від найкращих майстрів у Кропивницькому

Дмитро В

Був(ла) на сайті 3 місяці тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт газових колонок у Кропивницькому

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту газових колонок у Кропивницькому

Відгуки по ремонту газових колонок у Кропивницькому

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Газові колонки забезпечують найшвидше і найдешевше нагрівання води. Безпроблемний прилад дозволяє відчутно заощаджувати на комунальних послугах, приймати душ та мити посуд у комфортних умовах. Але «життя» будь-якої техніки обмежене. Тому згодом газові водонагрівачі починають ламатися та виходити з ладу.

Повернути гарячу воду до будинку допоможе сервіс Майстер911 – онлайновий майданчик, де можна швидко замовити професійний ремонт газової колонки у Кропивницькому, Бобринці, Гайвороні, Знам'янці та інших містах Кропивницької області.

Ремонт газової колонки

Коли пристрій починає працювати з перебоями, потрібно подачу газу перекривають і звертаються за допомогою до відповідного перевіреного фахівця. На відміну від ідеї «зроби сам», своєчасний ремонт (від ліцензованого фахівця) забезпечує безпеку та допомагає уникнути непередбачених ситуацій, що вимагають більш дорогого відновлення газового пристрою. Тому наш сервіс швидко відгукується на дзвінки та заявки, залишені на нашому сайті, і в найкоротші терміни направляє досвідченого перевіреного фахівця за вказаною раніше адресою. Майстер із ремонту газових колонок під наглядом замовника оглядає прилад, виявляє несправності та пропонує варіант економного ремонту газового обладнання.

Як відбувається ремонт та діагностика

Сервіс домашнього ремонту Майстер911 пропонує вражаючий діапазон послуг: від діагностики та профілактики до техобслуговування та різнопланового відновлення газових водонагрівачів. Технічний експерт з необхідними допусками та інструментами прямо на місці:

 • забезпечує дотримання правил безпеки;
 • проводить візуальну, а у складних випадках апаратну діагностику;
 • замінює пошкоджені компоненти відповідними брендовими витратниками;
 • перевіряє готовність приладу до подальшого використання;
 • здійснює монтаж газової колонки та відновлює подачу живлення;
 • передає гарантійні документи.

У процесі інтенсивної експлуатації зношуються усі побутові прилади. Тому професійне технічне обслуговування – єдина гарантія довголіття газових водонагрівачів будь-якої торгової марки.

Чому вибирають нас

Сервіс Master911 пропонує клієнтам професійний підхід, вигідні розцінки, комфортні умови та численні переваги:

 1. Оперативний відгук на звернення;
 2. Узгоджений вибір місця та часу;
 3. Відкритість та доступність попередньої вартості ремонту газової колонки;
 4. Взаємодія лише з верифікованими техніками, які мають необхідні допуски, спеціальні інструменти, оригінальні запчастини та практичні навички в техобслуговуванні;
 5. Повний контроль надання послуг: від дзвінка до повного завершення діагностичних та ремонтних робіт;
 6. Виконання замовлень майстрами, які знаходяться близько до вказаної адреси – економить час та гроші замовників;
 7. Гарантії, терміни яких в залежності від складності можуть змінюватись від 1 місяця до 1 року.

Якщо ваша техніка потребує професійного ремонту, телефонуйте чи залишайте заявки онлайн на сервісі Майстер911. Досвідчені фахівці оперативно усунуть несправності газових колонок і повернуть у ваш будинок можливість купатися або мити посуд з комфортом.

Ми ремонтуємо газові колонки всіх марок та моделей

Більш енергоефективні та екологічні газові водонагрівачі нового покоління відрізняються покращеною конструкцією, дизайном та технологіями. Теплові насоси та датчики контролю збільшують продуктивність і разом з тим ускладнюють ремонт пристрою. Саме тому сервіс Master911 співпрацює з техніками, для яких професіоналізм – не порожні слова, а постійне навчання та відновлення приладів усіх поколінь конфігурацій та виробників.

Дослідні фахівці знають, що навіть елементарна чистка газової колонки конкретної фірми та моделі потребує особливих знань та підходів. Накопичені практичні навички дозволяють майстрам повертати до життя водонагрівачі Junkers (Юнкерс), Beretta (Беретта), Thermex (Термекс), Zanussi (Зануссі), Grandini (Грандіні), Miele (Мілі) та інших брендів.

Ціни на ремонт газових колонок

Остаточна ціна ремонту газової колонки формується після проведення діагностики та враховує ряд факторів:

 • конфігурацію та виробника;
 • складність пошкоджень;
 • витрати на транспорт та оригінальні брендові запчастини;
 • додаткові послуги.

Кожна поломка чи заміна газової колонки у Кропивницькому має свої особливості. Застосування персоналізованого підходу забезпечує гнучкість ціноутворення та можливість оплати готівкою та безготівковими переказами.

Поширені несправності газових колонок

Щоденне використання газового водонагрівача обертається згодом різними поломками, серед яких найпоширеніші:

 • засмічені жиклери, що перешкоджають запаленню приладу;
 • пальники, що гаснуть у процесі нагрівання колонки;
 • неприродні шуми, спричинені скупченням накипу або несправним теплообмінником;
 • низька температура нагрівання води, пов'язана із засміченнями пальника.

Не відкладайте на потім ремонт газової колонки, несправності якої завжди небезпечні. Своєчасна допомога фахівців дозволяє усунути поломки, перш ніж вони перетворяться на непередбачувану ситуацію з плачевними наслідками.

Виїжджаємо до всіх районів Кропивницького та передмістя

Побутова техніка завжди ламається в невідповідний момент. Ми знаємо, як дратує відсутність гарячої води та раптовий «крижаний» душ, тому приймаємо замовлення цілодобово, без свят та вихідних. Сервіс Майстер911 пропонує пакет послуг, до якого входять:

 • установка газової колонки у Кропивницькому та інших приміських селищах (Нове, Мар'ївка, Аджамка, Підгайці, Сонячне, Вільне, Соколівське, Велика Северинка, Бережинка, Созонівка);
 • профілактика, діагностика, техобслуговування, ремонт та заміна пристрою.

Чим швидше ви подзвоните, тим швидше досвідчені майстри відновлять безпеку та повернуть гарячу воду до вашої оселі! Наші майстри знаходяться у всіх населених пунктах Кіровоградської області (Новоукраїнка, Долинська, Бобринець, Знам'янка, Світловодськ, Олександрія, Помічна, Кропивницький, Гайворон, Новомиргород, Мала Виска, Благовіщенське, Добровеличківка, Компаніївка, Голованівськ, Петрове, Власівка, Пантаївка, Нова Прага, Лісове, Онуфріївка, Павлиш, Єлизаветградка, Новгородка, Олександрівка, Смоліне, Новоархангельськ, Капітанівка, Нове), приїзд майстра в середньому здійснюється у день подання заявки.