Чистка газової колонки у Івано-Франківську

від 400 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «чистка газової колонки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Івано-Франківську, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на чистку газових колонок у Івано-Франківську

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по чистці газових колонок у Івано-Франківську

Відгуки по чистці газових колонок у Івано-Франківську

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Систематична чистка проточного водонагрівача спрямована на усунення сажі, накипу й пилу, і, крім того, рекомендована для налагодження безпечної, тривалої, стійкої та ефективної експлуатації обладнання. Планове обстеження газового побутового апарату проводять, головним чином раз на рік перед початком кожного сезону, що дозволяє уникнути викидів CO2, зайвої витрати газу та подальших несправностей.

Невідкладна чистка колонки необхідна в разі, якщо:

 • змінився колір полум'я;
 • згасає запальник (гніт) газових водонагрівачів;
 • з газової колонки почала сипатися сажа;
 • підпал колонки проводиться з тріском або із затримкою.

Усунення пилу, що накопичився, накипу й кіптяви рекомендується проводити 2-ма методами: з використанням очищувальних хімічних препаратів (соляної, оцтової, лимонної кислоти) або механічним впливом.

Майстри сервісу Master911 застосовують обидва методи очищення для всіх популярних торгових брендів: АЕГ (AEG), Херманн (Hermann), Кайзер (Kaiser), Діон (Dion), Юнкерс (Junkers), Самсунг (Samsung), Електролюкс (Electrolux), Еталон (Etalon), Рода (Roda), Матрікс (Matrix), Термо Альянс (Thermo Alliance), Демрад (Demrad), Термона (Thermona), Мілла (Міла / Milla), Міле (Miele), Львів, Крауф (Krauf), Роктерм (Rocterm), Рока (Roca), Сакура (Sakura), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Термекс (Thermex), Протерм (Protherm), Атлантік (Atlantic), Ферролі (Феролі / Ferroli), Атон (Aton), Новатек (Nova Tec), Астон (Aston), Крауф Хейзен (Krauf Heizen), Саванна (Савана / Savanna), Віссманн (Вісман / Viessmann), Бош (Bosch), Нева (Neva), Зануссі (Занусі / Zanussi), Селена (Selena), Беретта (Берета / Beretta), Аквахіт (Aquaheat), Грандіні (Grandini), Вестен (Westen), Аміна (Amina), Арістон (Ariston), Нескар (Neckar), Термолайн (Termoline), Іммергаз (Immergas), Термет (Termet), Росс (Ross), Данко (Danko), Горенье (Gorenje), Мора (Mora), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Піраміда (Pyramida) й ін.

Майстри сервісу побутового ремонту Master911

Кожен з техніків обов'язково повинен пройти співбесіду, здачу іспиту та перевірку документів. Лише претенденти, які отримали бал не нижчий, ніж 4,5, можуть бути допущені до виконання заявок. Головним чином, відбір проходять 15 осіб із сотні.

Професіонали працюють зі своїми витратними матеріалами, приладами, інструментами, в разі необхідності забирають техніку в сервіс та завжди раді у всіх подробицях дати відповідь на будь-які питання клієнтів.

Яким чином формується вартість?

Сервіс Master911 відстежує чинні на ринку ціни, а також контролює звітні форми своїх фахівців з кожного замовлення. На підставі опрацьованих, перевірених та отриманих даних формується прейскурант. Щоб ви попередньо дізналися остаточну кошторисну вартість, ми ставимо уточнювальні питання. У переважній більшості моментів, озвучена ще до приїзду майстра ціна чистки або промивання водонагрівача (газової колонки) у Івано-Франківську залишиться незмінною. Втім, зустрічаються проблеми, коли на словах неможливо пояснити причину несправності, або опис її вельми нечіткий. У цих випадках оголосити ціну неможливо без візуального обстеження та діагностики обладнання. Але не слід хвилюватися, позначена техніком вже на місці вартість чистки та профілактики газових колонок у Івано-Франківську у замовника вдома буде узгоджуватися з тією, яка зафіксована в нашому прайсі.

Що отримають наші замовники?

Сервіс послуг Master911 з якісної чистки або промивання газової водогрійної колонки у Івано-Франківську має деякі переваги:

 • Порядок реалізації наданої послуги та зобов'язання залагодити спірні моменти. Ми знаємо, що внаслідок певних причин може статися ненавмисна помилка. Ми відкриті для побажань, критики й зауважень від всіх своїх клієнтів, при виникненні необхідності майстер виправить недоліки.
 • Терміновий приїзд техніка. Наш майстер з чистки, промивання або профілактики проточного водонагрівача (газової колонки) у Івано-Франківську на високому рівні виконає роботу за дві-три години, залежно від виду очищення й рівня забруднення.

І додатково:

 • Акуратність, прибирання. Підтримка чистоти, порядку свого місця роботи й неодмінне прибирання техніком після ремонту.
 • Договір. Після закінчення надання робіт кожен наш клієнт отримує акт про виконані послуги.
 • Служба підтримки та безпеки. Кожен з наших техніків надає документи, що підтверджують його особу. У тих випадках, коли Ви зіткнулися з безвідповідальним ставленням, звертайтеся в нашу службу безпеки й підтримки. Ми зможемо допомогти вирішити конфліктну ситуацію.
 • 24/7. Цілодобова можливість подачі заявки (у святкові, робочі та вихідні дні).
 • Екстрені послуги. Оперативний прихід досвідченого техніка (як правило, протягом двох-трьох годин).
 • Зручні платежі. Фіксована в контракті вартість сервісної послуги. Зручний варіант оплати (банківською картою, безготівковим переказом або готівкою).
 • Гарантія. Гарантійні умови, які поширені на послуги, що надаються, й замінені запчастини.
 • Найкраща вартість. Адекватні, прозорі, розумні й середньоринкові розцінки, які точно відповідають майстерності виконавця.

Виїжджаємо у Івано-Франківську і по Івано-Франківській області

Робота ведеться по Івано-Франківській області

Сервіс Master911 має ввічливих, досвідчених, пунктуальних і сертифікованих фахівців майже у всіх дрібних і великих населених пунктах Івано-Франківської області (Рогатин, Івано-Франківськ, Долина, Тисмениця, Галич, Калуш, Бурштин, Надвірна, Снятин, Коломия, Городенка, Тлумач, Косів, Яремче, Ворохта, Кути, Верховина, Яблунів, Ланчин, Гвіздець, Отинія, Заболотів, Битків, Делятин, Обертин, Лисець, Єзупіль, Рожнятів, Брошнів-Осада, Перегінське, Богородчани, Солотвин, Більшівці, Черніїв, Татарів, Поляниця). Внаслідок цього ви зможете розраховувати на приїзд техніка в день оформлення замовлення.

Місце перебування фахівців допомагає нашим клієнтам відчутно заощадити кошти при оплаті транспортних витрат і зберегти час.

Ми працюємо в м. Івано-Франківськ

Якщо Вам потрібне налаштування, установка або чистка газових колонок у Івано-Франківську, і ви живете на території міста, то чекати появи майстра вам потрібно не більше 3-х годин з часу подачі заявки.

Робота ведеться в передмістях Івано-Франківська

Для появи виконавця в передмісті Івано-Франківська (Тисмениця, Лисець, Богородчани, Братківці, Черніїв, Чукалівка, Старий Лисець, Підлісся, Загвіздя, Підпечери, Підлужжя, Ямниця, Клузів, Павлівка, Микитинці, Тисменичани, Хриплин, Крихівці, Угорники, Вовчинець), можливо, треба буде трохи більше часу - близько 5-6 годин.