Чистка газової колонки у Кривому Розі

від 400 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «чистка газової колонки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Кривому Розі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Цінові пропозиції по чистці газових колонок від найкращих майстрів у Кривому Розі

Дмитро В

Був(ла) на сайті 3 місяці тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на чистку газових колонок у Кривому Розі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по чистці газових колонок у Кривому Розі

Відгуки по чистці газових колонок у Кривому Розі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Чистка проточного водонагрівача (газової колонки) у Кривому Розі - зорієнтована на видалення накипу, сажі та пилу, та, крім того, рекомендована з метою налаштування тривалої, стійкої, ефективної та безпечної експлуатації обладнання. Планову профілактику газового агрегату виконують, як правило, один раз на рік після завершення кожного сезону, і це дає можливість уникнути подальших несправностей, викидів CO2 та надмірної витрати газу.

Невідкладне промивання та чищення водонагрівального обладнання (колонки) потрібне у разі, якщо:

 • водонагрівач (колонка) запалюється з хлопками;
 • спонтанно загасає запальник газової колонки;
 • з газової колонки почала сипатися сажа;
 • змінився колір язичка полум'я.

Періодичне видалення кіптяви, пилу і накипу може здійснюватися двома способами: механічним впливом або із застосуванням хімічних розчинів (соляною, лимонною, оцтовою кислотою).

Майстри сервісу Master911 застосовують обидва способи очищення для всіх існуючих марок: Термона (Thermona), Еталон (Etalon), Гореньє (Gorenje), Нескар (Neckar), Вісманн (Вісман/Viessmann), Грандіні (Grandini), Херманн (Hermann), Міле (Miele), Аміна (Amina), Протерм (Protherm), Піраміда (Pyramida), Ферролі (Феролі/Ferroli), Нева (Neva), Бош (Bosch), Юнкерс (Junkers), Термолайн (Termoline), Вестен (Westen), Атон (Aton), Діон (Dion), Електролюкс (Electrolux), Роктерм (Rocterm), Іммергаз (Immergas), Рока (Roca), Новатек (Nova Tec), Рода (Roda), Демрад (Demrad), Атлантик (Atlantic), Мілла (Міла/Milla), Беретта (Берета/Beretta), Термет (Termet), Данко (Danko), Вайллант (Вайлант/Vaillant), Аквахіт (Aquaheat), Рос (Ross), Сакура (Sakura), АЕГ (AEG), Термекс (Thermex), Кайзер (Kaiser), Селена (Selena), Samsung (Samsung), Астон (Aston), Мора (Mora), Арістон (Ariston), Львів, Крауф (Krauf), Матрікс ( Matrix), Зануссі (Занусі/Zanussi), Саванна (Савана/Savanna) та інших.

Фахівці сервісу побутових послуг Master911

Кожен із фахівців обов'язково має пройти складання іспиту, співбесіду та перевірку особистих документів, а також навчання роботи з клієнтами. Лише претенденти, які здобули бал - 4,5 і вище, допускаються до співпраці. Здебільшого роботу отримують лише п'ятнадцять осіб із сотні претендентів.

Майстри у разі потреби відвозять побутову техніку до майстерні, завжди зможуть докладно відповісти на запитання замовника, працюють із власними приладами, розхідниками, інструментами.

Як складається вартість?

Наш сервіс побутових послуг стежить за цінами, що діють на ринку, а також за звітністю всіх своїх майстрів. На підставі оброблених, проаналізованих та отриманих відомостей складається прайс-лист. Щоб завчасно дізнатися про точний кошторис, ми ставимо уточнюючі питання. У переважній більшості випадків названа ще до приходу фахівця вартість чищення водонагрівальних газових колонок у Кривому Розі вдома залишається однаковою. Іноді зустрічаються нюанси, коли телефоном практично неможливо пояснити причину поломки, або її опис занадто неточний. У цих випадках вказати ціну чищення або промивання газової колонки у вас вдома дуже складно без візуального огляду та діагностичних робіт техніки. Але не варто хвилюватися, позначена майстром вже на місці розцінка співпадатиме з тією, яка вказана в нашому прайсі.

Що ви отримуєте в результаті?

Наш сервіс побутових послуг з професійного чищення та промивання проточного водонагрівача (газової колонки) у Кривому Розі вдома готовий надати свої позитивні моменти:

 • Перевірка рівня якості роботи та готовність вирішити спірні питання. Ми усвідомлюємо, що через будь-які фактори може бути допущена ненавмисна помилка. Ми завжди відкриті для зауважень, критики та побажань від усіх своїх клієнтів, з появою проблеми технік виправить недоліки.
 • Терміновий виїзд фахівця. Наш майстер з якісного чищення побутової газової колонки у Кривому Розі вдома грамотно виконає роботу за 2-3 години, залежно від рівня забруднення та виду очищення.

А також:

 • Гарантії. Гарантійні зобов'язання, що поширюються на встановлені запасні частини та послуги, що надаються.
 • Зручний розрахунок. Закріплена в угоді вартість сервісної послуги. Зручна система оплати (банківською карткою, безготівковим переказом чи готівкою).
 • Договірні відносини. Після завершення надання сервісних робіт кожен наш замовник матиме акт виконаних робіт.
 • Служба безпеки та підтримки. Всі наші техніки пред'являють документи, що засвідчують їхню особу. Якщо ви зіткнулися з несумлінним ставленням, звертайтеся до нас у службу техпідтримки. Ми сприяємо у вирішенні конфліктної проблеми.
 • Краща ціна. Доступні, прозорі, середньоринкові та розумні ціни, що суворо відповідають досвіду виконавця.
 • Екстренні послуги. Оперативний прихід майстра (зазвичай протягом трьох годин).
 • Чистота, порядок. Підтримка порядку та обов'язкове прибирання техніком після завершення ремонту.
 • Графік роботи в режимі 24/7. Цілодобовий прийом дзвінків (у робочі, вихідні та святкові дні).

Працюємо у Кривому Розі та з виїздом на замовлення по Дніпропетровській області

Працюємо в передмісті Кривого Рога

На прибуття виконавця до передмістя Кривого Рога (Радушне, Широке, Авангард, Шевченківське, Інгулець, Вільне, Новомайське, Глеюватка, Новопілля), мабуть, треба буде більше часу - майже п'ять-шість годин.

Робота ведеться по Дніпропетровській області

Сервіс побутового ремонту Master911 має ввічливі, пунктуальні, досвідчені та сертифіковані фахівці практично у всіх дрібних і великих населених пунктах Дніпропетровської області (Верхньодніпровськ, Павлоград, Підгородне, Кам'янське, Вільногірськ, Верхівцеве, Кривий Ріг, Дніпро, Новомосковськ, Нікополь, Марганець, Першотравенськ, П'ятихатки, Жовті Води, Синельникове, Солоне, Карнаухівка, Магдалинівка, Аули, Кринички, Широке). Внаслідок чого можна сподіватися приїзду техніка в день подачі заявки.

Розташування майстрів допомагає нашим клієнтам серйозно заощадити кошти на оплату транспортних витрат та зменшити витрати за часом.

Наш сервіс працює в межах міста Кривий Ріг

У тому випадку, якщо Вам потрібна чистка, встановлення або налагодження водонагрівача (колонки) у Кривому Розі, і ви живете в межах міста, тоді на прихід техніка вам знадобиться три години з моменту подання заявки.