Чистка газової колонки у Чернівцях

від 400 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «чистка газової колонки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Чернівцях, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на чистку газових колонок у Чернівцях

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по чистці газових колонок у Чернівцях

Відгуки по чистці газових колонок у Чернівцях

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Періодична чистка газових агрегатів націлена на усунення сажі, пилу й накипу, а також рекомендується з метою налагодження стійкої, довготривалої, безпечної та ефективної роботи побутового обладнання. Планову профілактику газового агрегату проводять, як правило, один раз на рік перед початком кожного сезону, це дозволяє уникнути викидів CO2, подальших несправностей та зайвої витрати газу.

Екстрена чистка та промивання газового водонагрівача потрібні в разі, якщо:

 • на пальнику виникли яскраво-жовті язики полум'я;
 • присутнє мимовільне затухання запальника колонки;
 • підпал колонки відбувається з тріском або із затримкою;
 • з-під газової колонки висипається сажа.

Періодичне видалення кіптяви, пилу й накипу зазвичай проводиться 2-ма методами: механічним впливом або з використанням хімічних препаратів (оцтової, лимонної, соляної кислоти).

Фахівці сервісу Master911 застосовують обидва способи чистки для всіх знаменитих марок: Нескар (Neckar), Зануссі (Занусі / Zanussi), Новатек (Nova Tec), Крауф Хейзен (Krauf Heizen), Діон (Dion), Кайзер (Kaiser), Мора (Mora), Нева (Neva), Термекс (Thermex), Саванна (Савана / Savanna), Роктерм (Rocterm), Беретта (Берета / Beretta), Атлантік (Atlantic), Бош (Bosch), Міле (Miele), Львів, Демрад (Demrad), Термо Альянс (Thermo Alliance), Крауф (Krauf), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Астон (Aston), Арістон (Ariston), Мілла (Міла / Milla), Термона (Thermona), Рока (Roca), Електролюкс (Electrolux), Рода (Roda), Атон (Aton), Аквахіт (Aquaheat), Протерм (Protherm), Термет (Termet), Вестен (Westen), Піраміда (Pyramida), Аміна (Amina), Грандіні (Grandini), Данко (Danko), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Еталон (Etalon), Горенье (Gorenje), Селена (Selena), Матрікс (Matrix), Термолайн (Termoline), Іммергаз (Immergas), Сакура (Sakura), Херманн (Hermann), Росс (Ross), АЕГ (AEG), Ферролі (Феролі / Ferroli), Віссманн (Вісман / Viessmann), Самсунг (Samsung), Юнкерс (Junkers) та інших.

Фахівці сервісу Master911

Кожен з майстрів обов'язково проходить здачу іспиту, перевірку особистих документів і співбесіду, а також серйозну підготовку по роботі з замовниками. Тільки кандидати, які отримали бал не нижчий, ніж 4,5, зможуть приступати до виконання замовлень. В основному, роботу отримують 15 осіб із сотні.

Професіонали в разі необхідності відвозять техніку в сервісний пункт, працюють зі своїми інструментами й кожен раз готові детально відповісти на будь-які питання клієнта.

Яким способом обчислюється вартість?

Сервіс побутових послуг Master911 відстежує чинні на ринку ціни, а також контролює звіти всіх своїх майстрів з кожного замовлення. На основі отриманих даних вираховується прайс-лист. Щоб ви дізналися точний кошторис, ми зобов'язані ставити уточнювальні питання. У більшості моментів, озвучена ще до приходу техніка ціна якісної чистки водонагрівальної газової колонки у Чернівцях буде незмінною. Однак зустрічаються ситуації, коли за телефоном складно описати причину виходу з ладу. В цьому випадку назвати вартість чистки або промивання газових побутових колонок у Чернівцях у вас вдома неможливо без фізичного огляду та діагностичних робіт обладнання. Однак не треба хвилюватися, позначена майстром вже на місці ціна буде збігатися з тією, яка зафіксована в нашому прейскуранті.

Що отримають наші клієнти?

Наш сервіс з чистки водонагрівального устаткування (газової колонки) у Чернівцях надає такі послуги:

 • Порядок реалізації виконаної послуги та бажання розв'язати спірні моменти. Ми розуміємо, що внаслідок якихось чинників може статися ненавмисна помилка. Тому при появі проблеми технік виправить недоліки.
 • Термінове прибуття виконавця. Наш майстер з чистки водогрійного обладнання (газової колонки) у Чернівцях кваліфіковано виконає роботу за 1-2 години, залежно від виду очищення та ступеня засмічення.

І додатково:

 • Чистота, акуратність. Дотримання чистоти, порядку місця роботи й неодмінне прибирання майстром після закінчення виконання ремонту.
 • Графік роботи в режимі 24/7. Цілодобове приймання заявок (в робочі, святкові та вихідні дні).
 • Служба підтримки. У тому випадку, якщо Ви зіткнулися з несумлінним ставленням, телефонуйте до нас в службу підтримки. Ми обов'язково допоможемо вирішити конфліктне питання.
 • Договірні відносини. Після закінчення надання сервісних робіт наш клієнт отримує акт виконаних послуг.
 • Краща ціна. Доступні середньоринкові тарифи, відповідні досвіду техніка.
 • Зручні платежі. Фіксована в договорі вартість сервісної послуги. Зручна система оплати (банківською картою, безготівковим переказом або готівкою).
 • Експрес послуги. Швидкий прихід фахівця (головним чином, протягом 3-х годин).
 • Забезпечення гарантійних зобов'язань. Гарантійні умови, які поширені на надані послуги та встановлені запчастини.

Робота ведеться у Чернівцях з виїздом по Чернівецькій області

Працюємо по Чернівецькій області

Наш сервіс працює з ввічливими, сертифікованими, досвідченими виконавцями з більшості міст, селищ, сіл Чернівецької області (Сокиряни, Новодністровськ, Новоселиця, Хотин, Герца, Чернівці, Сторожинець, Вижниця, Кіцмань, Заставна, Путила, Красноїльськ, Лужани, Глибока, Кельменці, Кострижівка). Через це ви зможете очікувати прихід майстра в день оформлення заявки.

Місце перебування техніків дозволяє нашим клієнтам значно заощадити час і транспортні витрати.

Працюємо в м. Чернівці

Коли Вам потрібна чистка або установка водонагрівальних колонок у Чернівцях, і ви проживаєте на території міста, в такому випадку чекати прибуття техніка ви будете три години з моменту оформлення заявки.

Працюємо в передмістях Чернівців

На приїзд виконавця в передмістя Чернівців (Тисовець, Годилів, Великий Кучурів, Кам'яна, Михальча, Молодія, Чагор, Остриця, Бояни, Магала, Рідківці, Мамаївці), можливо, необхідно буде більше часу - близько чотирьох-п'яти годин.