Чистка газової колонки у Харкові

від 400 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «чистка газової колонки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Харкові, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Цінові пропозиції по чистці газових колонок від найкращих майстрів у Харкові

Дмитро В

Був(ла) на сайті 3 місяці тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на чистку газових колонок у Харкові

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по чистці газових колонок у Харкові

Відгуки по чистці газових колонок у Харкові

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Чистка газових агрегатів у Харкові вдома націлена на усунення пилу, накипу та сажі, а також рекомендована з метою налагодження стійкої, ефективної, тривалої та безпечної експлуатації обладнання. Планове обстеження газового апарату виконують зазвичай один раз на рік перед початком кожного сезону, що дозволяє уникнути можливих несправностей, зайвої витрати газу та викидів CO2.

Екстрена промивка та чищення газових водонагрівачів необхідна якщо:

 • колонка запалюється з бавовною;
 • загасає запальник газових водонагрівачів;
 • з теплообмінника колонки почала сипатися сажа;
 • на пальнику виникли яскраво-жовті язики полум'я.

Видалення зібраного пилу, накипу та кіптяви найчастіше проводиться двома методами: механічним впливом або із застосуванням очищаючих хімічних реактивів (соляною, оцтовою, лимонною кислотою).

Наші фахівці використовують обидва прийоми очищення для всіх наявних марок: Електролюкс (Electrolux), Матрікс (Matrix), Вестен (Westen), Данко (Danko), Юнкерс (Junkers), Мора (Mora), Аквахіт (Aquaheat), Львів, Аміна (Amina), Мілла (Міла/Milla), Термолайн (Termoline), Рода (Roda), Атон (Aton), Селена (Selena), Нева (Neva), Піраміда (Pyramida), Діон (Dion), Нескар (Neckar), Гореньє (Gorenje), Беретта (Берета/Beretta), Сакура (Sakura), Вісманн (Вісман/Viessmann), Іммергаз (Immergas), Зануссі (Занусі/Zanussi), Протерм (Protherm), АЕГ (AEG), Рос (Ross), Арістон (Ariston), Крауф (Krauf), Атлантик (Atlantic), Бош (Bosch), Астон (Aston), Вайллант (Вайлант/Vaillant), Samsung (Samsung), Роктерм (Rocterm), Міле (Miele), Термет (Termet), Герман (Hermann), Термекс (Thermex), Рока (Roca), Демрад (Demrad), Термона (Thermona), Грандіні (Grandini), Кайзер (Kaiser), Еталон (Etalon), Саванна (Савана/ Savanna), Новатек (Nova Tec), Ферролі (Феролі/Ferroli) та ін.

Техніки сервісу побутових послуг Master911

Кожен із майстрів обов'язково має пройти перевірку документів, співбесіду та складання іспиту. Тільки претенденти, які отримали бал 4,5 та вище, можуть бути допущені до виконання замовлень. Головним чином роботу отримують 15 осіб із 100.

Майстри у разі потреби відвозять побутову техніку в сервіс і працюють зі своїми приладами, інструментами, розхідниками.

Яким способом формується вартість?

Щоб заздалегідь дізнатися кінцеву кошторисну вартість, ми маємо ставити питання для конкретизації несправності. У більшості моментів, оголошена ще до прибуття техніка ціна чищення та промивання водонагрівача (газової колонки) у Харкові у вас вдома буде незмінною. Сервіс послуг Master911 відстежує ціни, що діють на ринку, а також контролює звітні форми своїх техніків. На основі отриманих, оброблених та проаналізованих відомостей і складається прайс. Але трапляються проблеми, коли під час дзвінка нелегко описати причину несправності. У таких випадках вказати вартість до оплати дуже складно без візуального обстеження та діагностичних робіт техніки. Тільки не слід хвилюватися, названа техніком вже на місці вартість чищення або промивання газових побутових колонок у Харкові у замовника вдома співпадатиме з тією, яка зафіксована у нашому прайс-листі.

Що ви отримуєте в результаті?

Сервіс Master911 з чищення проточних водонагрівачів (газових колонок) у Харкові у клієнтів вдома завжди готовий надати свої переваги:

 • Контроль рівня якості виконаної сервісної послуги та зобов'язання вирішити конфліктні питання. Ми розуміємо, що в силу різних ситуацій може бути допущена помилка. Тому при виникненні потреби фахівець виправить дефекти.
 • Терміновий виїзд техніка. Наш майстер з якісного чищення водонагрівальної газової колонки у Харкові вдома кваліфіковано виконає свою роботу за 2-3 години, що залежить від типу очищення та ступеня засмічення.

І, крім того:

 • Кращі розцінки. Доступні, прозорі тарифи, які чесно відповідають досвіду виконавця.
 • Акуратність, порядок. Дотримання порядку, чистоти місця роботи та обов'язкове прибирання майстром після завершення ремонту.
 • Зручний розрахунок. Зручна система оплати (готівкою, безготівковим переказом або банківською карткою). Закріплена у контракті вартість сервісної послуги.
 • Служба техпідтримки. Усі наші техніки пред'являють особисті документи. Якщо Ви несподівано зіткнулися з безвідповідальним ставленням, телефонуйте до нашої служби безпеки та підтримки. Ми обов'язково допоможемо вирішити конфліктне питання.
 • Забезпечення гарантійних зобов'язань. Гарантійні умови, які поширюються на всі встановлені запасні частини та послуги, що надаються.
 • Договір. Після закінчення сервісних робіт, наш клієнт матиме акт виконаних послуг.
 • Експрес обслуговування. Оперативний прихід спеціаліста (як правило, протягом двох-трьох годин).
 • Режим 24/7. Цілодобова можливість для подання замовлення (у святкові, робочі та вихідні дні).

Ми виїжджаємо у Харкові по Харківській області

Працюємо у м. Харків

У тому випадку, якщо Вам потрібна налагодження, чищення або встановлення проточного водонагрівача (колонки) у Харкові, і ви знаходитесь у межах міста, тоді чекати приходу майстра вам доведеться 3 години з моменту оформлення заявки на виклик.

Робота ведеться по Харківській області

Наш сервіс має сертифікованих та досвідчених виконавців у більшості міст, сіл, селищ Харківської області (Харків, Південне, Мерефа, Вовчанськ, Люботин, Богодухів, Дергачі, Валки, Лозова, Ізюм, Первомайський, Балаклія, Куп'янськ, Чугуїв, Зміїв, Красноград, Кочеток, Введенка, Новопокровка, Есхар, Ківшарівка, Чкаловське, Малинівка, Нова Водолага, Слобожанське, Вільча, Старий Салтів, Васищеве, Безлюдівка, Рогань, Старий Мерчик, Ков'яги, Печеніги, Сахновщина, Донець, Панютине, Орілька, Краснопавлівка, Хорошеве, Козача Лопань, Золочів, Костянтинівка, Слатине, Високий, Покотилівка, Березівка, Буди, Коротич, Пісочин, Бабаї, Солоницівка, Пересічне, Вільшани, Мала Данилівка, Краснокутськ, Великий Бурлук). Завдяки цьому ви зможете сподіватися на прихід фахівця у день оформлення замовлення.

Місце перебування виконавців допомагає нашим замовникам серйозно заощадити кошти при оплаті автотранспортних витрат та зменшити тимчасові витрати.

Робота ведеться в приміській зоні Харкова

На приїзд техніка в передмістя Харкова (Південне, Дергачі, Васищеве, Безлюдівка, Рогань, Хорошеве, Високий, Покотилівка, Коротич, Пісочин, Бабаї, Солоницівка, Мала Данилівка, Руська Лозова, Черкаська Лозова, Мала Рогань, Докучаєвське, Хроли, Циркуни), можливо, потрібно буде трохи більше часу - майже 4-5 годин.