Монтаж каналізації у Вінниці

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «монтаж каналізації». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Вінниці, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по монтажу каналізацій

Назва послуги Середня вартість

Монтаж чавунної каналізації

Монтаж чавунної каналізації

Монтаж зливної каналізації

Монтаж каналізації по дому

Монтаж зовнішньої каналізації

Встановлення зворотного клапана на каналізацію

Підключення зливу каналізації

Підключення до центральної каналізації

Підключення пластикової каналізації до чавунної

Врізка в каналізаційний стояк

Викопати вигрібну яму

Встановлення каналізаційного насоса

Встановлення фекального насоса

Монтаж септика

Заміна каналізації

Заміна каналізаційного стояка

Заміна чавунної каналізації на пластикову

Демонтаж чавунної каналізації

Демонтаж каналізації

Прочистка каналізації механічним способом (тросом)

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на монтаж каналізацій у Вінниці

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по монтажу каналізацій у Вінниці

Відгуки по монтажу каналізацій у Вінниці

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Монтаж каналізаційної системи - перший з основних етапів у процесі будівництва або ремонту, який проводиться, як правило, ще до монтажу системи водопроводу та інших комунікацій. Норми, що висуваються до якості виконання подібної роботи, досить серйозні, тут неприпустимо залишати що-небудь незавершеним або ж економити. Коли внаслідок допущених помилок у вас прорве систему каналізації, в цьому випадку усунення поломки буде коштувати серйозних грошових витрат.

Які види робіт найбільш популярні?

Така послуга як монтаж каналізаційної системи є затребувана власниками таких об'єктів, які не під'єднані до загальної системи. Монтаж системи каналізації у квартирі також має великий попит, проте тут діапазон необхідних робіт істотно менший, тому що стосується виключно внутрішньої установки.

До найбільш популярних спектрів послуг відносяться:

 • Монтаж труб внутрішньої каналізації. Наступні роботи відомі підвищеним рівнем складності, вони припускають здійснення мережі трубопроводів з випусками, стояками й відвідними трубами, об'єднаними між собою за допомогою спеціальних приладів. Так, наприклад, зробити підключення або ж заміну стояка за всіма критеріями й нормативам під силу виключно сантехнікові належної кваліфікації.
 • Монтаж зовнішньої системи каналізації. Сюди можна віднести: розробку проєкту, де передбачається місце монтажу, розмір й ухил труб, потрібні запчастини, все необхідне обладнання, тип автономної системи каналізації. За проведенням такого роду послуги слід звернутися до професійного сантехніка.
 • Підключення каналізаційної системи. Це збір систем, що проводиться після грамотного проєктування й закупівлі всіх необхідних складових. Запорука досягнення успішного результату - забезпечення повної герметичності, а також грамотний розрахунок потрібних кутів.
 • Ремонт системи каналізації. За такого виду послугою, часто звертаються господарі нерухомості, яка належить до старого фонду, де чавунні каналізаційні труби та стояки. Такого роду обладнання внаслідок тривалої експлуатації регулярно засмічується та з роками починає гнити. Результатом чого відбуваються прориви та інші несподівані наслідки. Оптимальний вихід - повна заміна системи каналізації.

Окрім перерахованого вище, користувачі часто замовляють локальні роботи або модернізацію вже встановленої системи: монтаж зливової каналізації, укладання труб, кілець, усунення засмічень, прочищення системи каналізації тощо.

Етапи здійснення монтажу внутрішньої системи каналізації

 • Установка стояків і монтаж каналізаційного вентиляційного зонта.
 • Монтаж підведень, перш за все, до унітазів, а потім і до решти конструкцій.
 • Монтаж від пристосувань відвідних труб.
 • Фінальний етап установки - випробування системи каналізації в умовах максимально можливого стоку. Якщо в проєкті мається на увазі проведення звукоізоляції труб з ПП, її виробляють по завершенні тестування.

Порушення, що погано впливають на каналізаційну систему

Порушення, які були допущені в ході організації підключення каналізації, можуть привести до нижчеперелічених несприятливих наслідків:

 • нещільність трубопроводу;
 • обмерзання стоків;
 • поломки обладнання;
 • часте засмічення трубопроводу в одних ділянках;
 • засмічення сантехнічного обладнання.

Master911: оперативний монтаж каналізації в приватному будинку

У таких напрямках, як монтаж каналізації на кухні або в ванній кімнаті, фахівці сервісу Master911 можуть похвалитися не тільки професійними знаннями, а й тривалим практичним досвідом, оскільки вони надзвичайно часто стикаються з наданням такого роду послуг.

При оформленні замовлення ми запитуємо в замовника особливості та вид його сантехніки, місця, на якому планується монтаж тощо. З урахуванням інформації замовника ми можемо його проконсультувати й надати інформацію про приблизну суму тієї чи іншої роботи.

Іноді зі слів замовника спектр потрібних робіт можна виявити повністю, й тоді робота стандартна, в інших - для цього потрібен очний візит сантехніка, й послуга буде нестандартною. Різниця в тому, що в разі, коли робота стандартна, кінцева сума робіт буде озвучена до виїзду майстра, а якщо ні - суму порахує фахівець на об'єкті. Хоча ми можемо гарантувати, що в обох ситуаціях вартість монтажу каналізації в приватному будинку буде повністю відповідати ціні, зазначеній у нашому прайс-листі.

Наші замовники отримують:

 • можливість оформити замовлення 24 години на добу;
 • дані про ціну роботи, що цікавить, і детальну консультацію;
 • грамотно надану послугу;
 • негайний виїзд до вас сантехніка.

Наші майстри - досвідчені професіонали своєї справи, вони відповідально ставляться до своєї роботи, виховані й доброзичливі з замовниками. Вони підтримують чистоту, не використовують грубої лайки та не курять.

Переваги звернення в сервіс Мастер911

Людям, які оформили заявку на виклик фахівця додому, немає потреби хвилюватися про ризик запустити додому неакуратне, нахабного або ж непрофесійного фахівця. Усі наші майстри - надійні люди, які отримали допуск до обслуговування клієнтів лише після закінчення спеціалізованого навчання, пред'явлення паспортних даних та складання іспиту на відмінний бал.

Також у нас працює служба техпідтримки, куди можна звернутися, коли все-таки довелося побачити помилку або неточність у роботі майстра, або зіткнутися з його непристойною поведінкою. Ми вивчимо вашу претензію та допоможемо у швидкому врегулюванні вашої ситуації.

Яку б послугу ви не замовили, монтаж каналізації в ванній кімнаті або яку-небудь іншу, наші фахівці беруть абсолютну відповідальність за якість і дають гарантійні зобов'язання. Оплату роботи можна зробити будь-яким зручним способом.

Скільки коштує монтаж каналізації в приватному будинку?

Ціна різної стандартної послуги, без урахування автовитрат і вартості інших запчастин/витратних матеріалів прописана в прайсі маркетплейса Master911. Наше ціноутворення влаштовано так, щоб було повністю зрозумілим і прозорим кожному нашому замовнику.

Яка б робота вам не знадобилася, ви завжди можете ознайомитися з прайсом на монтаж каналізації на нашому порталі та розраховувати на надання попередньої консультації. Озвучена з самого початку вартість у більшості випадків залишається незмінною.

Виклик професіонала у Вінниці з виїздом по Вінницькій області

Працюємо в м. Вінниця

Через 2-3 години після розгляду заявки майстер відправляється до людей, що перебувають у м. Вінниця.

Пропонуємо послуги в передмісті Вінниці

Трохи більше, приблизно п'ять годин, займе час очікування фахівця для людей, які живуть у передмісті Вінниці (Вороновиця, Стрижавка, Писарівка, Вінницькі Хутори, Зарванці, Щітки, Якушинці, Лука-Мелешківська, Агрономічне).

Приймаємо замовлення по Вінницькій області

Унаслідок того, що ми маємо у своєму розпорядженні перевірених фахівців у багатьох містах Вінницької області (Калинівка, Липовець, Іллінці, Вінниця, Хмільник, Немирів, Ладижин, Гайсин, Могилів-Подільський, Бар, Гнівань, Жмеринка, Браїлів, Козятин), замовники з віддалених районів також мають можливість розраховувати на приїзд професіонала в день подання замовлення. Додатковою перевагою є можливість знизити автозатрати.

Коли в результаті великої сезонної завантаженості виїзд майстра незаплановано перенесеться на наступний день, вас в обов'язковому порядку про це повідомлять.

Вас цікавить професійний монтаж труб каналізації з гарантією, ціна якого вам безсумнівно сподобається? Звертайтеся в сервіс послуг Master911 - і ми обіцяємо, що ви залишитеся задоволені сервісом і якістю наших послуг!