Встановлення душової кабіни у Вінниці

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення душової кабіни». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Вінниці, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню душових кабін

Назва послуги Середня вартість

Установка душового піддону

Встановлення душової кабіни 100х100

Встановлення душової кабіни 120х80

Встановлення душової кабіни 90х90

Встановлення душової кабіни 80х80

Встановлення душової кабіни з високим піддоном

Встановлення душової кабіни з низьким піддоном

Встановлення акрилового душового піддону без ніжок

Встановлення акрилового душового піддону на ніжках

Встановлення душової кабіни без піддону

Встановлення дверей душової кабіни

Монтаж каналізації під душову кабіну

Монтаж керамічного душового піддону

Встановлення фартуха душової кабіни

Встановлення екрана душової кабіни

Демонтаж душової кабіни

Вивіз душової кабіни

Підключення душової кабіни до водопроводу

Підключення душової кабіни до каналізації

Збирання піддону душової кабіни

Збирання душової кабіни 100х100

Збирання душової кабіни 120х80

Збирання душової кабіни 90х90

Збирання душової кабіни 80х80

Збирання душової кабіни з високим піддоном

Демонтаж душового піддону

Встановлення гідробоксу

Встановлення душового куточка

Встановлення скляної душової кабіни

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення душових кабін у Вінниці

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню душових кабін у Вінниці

Відгуки по встановленню душових кабін у Вінниці

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

З кожним роком все більша кількість власників приватних котеджів при плануванні ванної вибирають душову кабінку. Така тенденція пояснюється як бажанням заощадити простір у невеликому санвузлі, так і різноманітними перевагами душових кабінок, серед них зручність в експлуатації, гігієнічність, універсальність.

Усі наявні сьогодні моделі кабінок поділяють на дві головні категорії: закриті й відкриті. У відсутності стелі й полягає їх основна відмінність.

Особливістю відкритих душових кабін виступає їх інтеграція в планування ванної кімнати, де 1 або 2 стіни кімнати стають складовою їх внутрішньої конструкції. Відкриті кабіни є збірними. До однієї стінки ванни проводиться монтаж підлогового дна, який відразу підключений до водопровідного стояка, а по його периметру ставлять скляні дверцята. Монтаж відкритих кабін передбачає від виконавця наявності досвіду та спеціальних знань, умінь.

Закриті кабінки (бокси) - це стовідсотково закритий простір, що нагадує капсулу. Вхід у них здійснюється через двері. Такого роду вироби володіють масою різних плюсів: безліччю допоміжних опцій, можливістю підбору місця монтажу, простотою в монтажі. Конструкція душових боксів орієнтована на те, що вони без проблем збираються безліч разів.

Що варто врахувати при монтажі душової кабіни?

Є перелік головних нюансів, які необхідно врахувати для правильної установки душової кабіни. Щоб встановити відкриту кабінку, потрібно враховувати наведені нижче нюанси:

 • На початковому етапі установки душової, варто відповідально обробити покриття підлоги й стіни та здійснити гідроізоляцію обраного простору.
 • Перед початком монтажу пристрою досвідчені сантехніки рекомендують провести збірку на широкій площі та переконатися в цілісності скла та працездатності фурнітури, а також наявності всіх потрібних деталей.
 • У разі, коли запланований монтаж куточка на підлогову поверхню, радимо провести підготовче облаштування трапа.
 • Можна купити допоміжний набір високоякісних кріпильних запчастин, таких же, що поставляються в упаковці: це дозволяє не допустити деяких складнощів при підключенні й заощадити час монтажу.

Від чого залежить вартість установки пристрою?

Розрахунок кошторису монтажу душової кабіни здійснюється з урахуванням зазначених нижче нюансів:

 • Рівень складності пристрою. У наш час є абсолютно різне за особливостями обладнання. Це означає, що й на установку душової кабіни ціни можуть відрізнятися. Що складніша установка певної кабіни, що більшу кількість допоміжних функцій вона має, то більше часу вона буде монтуватися, й то вищим має бути вміння фахівця;
 • Кінцева ціна послуг. Якщо сантехнік виїхав на об'єкт, де потрібно здійснити установку декількох пристроїв, тоді вартість установки кабіни в підсумку виявиться меншою, ніж при наданні єдиної послуги;
 • Розмір майбутніх робіт. Зазвичай складання самої конструкції треба проводити в уже функціонуючому санвузлі, заздалегідь зробивши демонтаж існуючого устрою. До цього може додатися потреба в зміні підведення каналізації, водопостачання, проведення електромонтажних робіт і ряді інших допоміжних послуг.

Часті похибки при монтажі кабінок

Якщо установка душової кабінки не була проведена фахівцем, існує ймовірність допущення таких глобальних помилок:

 • досить сильної фіксації кріплень, результатом чого може стати тріщина скляних стін;
 • поганої герметизації зливу й стінок кабінки;
 • наявності похибок у підключенні електрики та хол/гар води;
 • погано підготовленої основи або ж криво відрегульованих ніжок.

Гарантія довгої та комфортної експлуатації душової - її якісна установка досвідченим сантехніком, за всіма необхідним нормам. Якщо ж, з метою економії, взятися за монтаж виробу власноруч або довірити таку задачу недосвідченому майстру «з вулиці», який не надасть жодних гарантійних зобов'язань на виконану роботу, результати допущеної помилки будуть неприємними, а виправлення їх обходиться в чималу суму.

Найбільш ідеальний вихід - звернутися в сервіс домашніх послуг Master911. Кваліфікований майстер із тривалим досвідом роботи в установці душових кабін будь-яких типів моментально приїде додому й надійно надасть будь-яку послугу.

Мастер911: професійний монтаж душової кабінки

Наші майстри відрізняються тривалим досвідом у монтажі душових різноманітних форм і габаритів. При подачі замовлення наш менеджер попросить вас відповісти на перелік допоміжних питань про специфіку самого сантехнічного обладнання, а також про місце його установки. На основі всієї інформації ми зможемо порахувати орієнтовну суму роботи, що цікавить, і дати первинну консультацію.

Звертаючись у Мастер911, ви сто відсотків зможете розраховувати на:

 • розгляд заявки в цілодобовому режимі;
 • якісне виконання роботи - установки скляної кабіни або якоїсь іншої;
 • отримання відомостей про ймовірну суму послуги (скажімо, установки змішувача в душовій кабіні) й докладної консультації;
 • швидкий виїзд сантехніка (як правило, через три години після прийому заявки).

Ми працюємо лише з професійними сантехніками - культурними, відповідальними й адекватними профі, які підтримують порядок на місці роботи, не курять і не застосовують лайки.

Які ключові переваги при зверненні в сервіс Master911?

Для допуску до замовлень будь-який наш сантехнік пройшов спеціальне навчання, вдало склав іспит і підтвердив свої документи. Якщо ж вам все ж довелося помітити помилку або зіткнутися з його недоброзичливою поведінкою, зверніться в службу підтримки, - й ми запропонуємо допомогу в розв'язанні конфліктної ситуації.

Про яку б роботу не йшлося, чи це установка скляної душової, установка душової кабіни без піддона або ж про якусь іншу, наші висококласні професіонали беруть стовідсоткову відповідальність за надійність своєї роботи й надають гарантію. Оплату можна провести готівкою або безготівковим розрахунком. Після завершення роботи ми видаємо акт виконаних послуг.

Скільки коштує установка душової кабінки?

Для нас на першому місці, щоб наше ціноутворення було не просто абсолютно прозорим, а й доступним будь-якій людині. Тому ціна установки душової кабіни, як і якоїсь іншої послуги, не враховуючи ціни інших запасних частин і витратних матеріалів, а також дорожніх витрат, вказана в нашому прайсі. Для поліпшення рівня пропонованого сервісу ми завжди зможемо надати вам детальну консультацію й інформацію про вартість потрібної послуги. Як правило, вона залишається тією ж.

Замовлення сантехніка у Вінниці на об'єкт по Вінницькій області

Працюємо в м. Вінниця

Клієнтам, які живуть у м. Вінниця й оформили заявку на виклик професіонала для високоякісного монтажу душової кабіни, ціна якого напевне порадує, необхідно почекати його приїзду приблизно 3 години.

Працюємо в передмісті Вінниці

Ті клієнти, які перебувають у передмісті Вінниці (Вороновиця, Стрижавка, Писарівка, Вінницькі Хутори, Зарванці, Щітки, Якушинці, Лука-Мелешківська, Агрономічне), зможуть очікувати сантехніка приблизно через 4 години після подачі замовлення.

Приймаємо заявки по Вінницькій області

Для людей які живуть у віддалених місцях і яких цікавить установка піддону душової кабіни, є хороша новина: наш сантехнік прибуде в день, коли була оформлена заявка. Це можливо внаслідок того, що Master911 має в розпорядженні надійних фахівців у багатьох містах Вінницької області (Калинівка, Липовець, Іллінці, Вінниця, Хмільник, Немирів, Ладижин, Гайсин, Могилів-Подільський, Бар, Гнівань, Жмеринка, Браїлів, Козятин). Додатковий бонус для наших замовників - мінімізація автовитрат.

У рідкісних ситуаціях, які пов'язані з підвищеною завантаженістю, приїзд майстра переноситься на день. Про це вам скажуть у ході оформлення заявки.

Необхідна недорога установка душової кабіни у квартирі, котеджі або дерев'яному будинку? Зверніться в маркетплейс Master911 - і ми можемо пообіцяти виправдати всі очікування!