Встановлення розширювального баку у Вінниці

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення розширювального баку». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Вінниці, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню розширювальних баків

Назва послуги Середня вартість

Встановлення розширювального бака

Встановлення плоского розширювального бака

Підключення розширювального бака

Заміна розширювального бака

Демонтаж розширювального бака

Ремонт розширювального бака

Ремонт розширювального бачка системи водопостачання

Ремонт розширювального бачка системи опалення

Усунути протікання в розширювальному баку

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення розширювальних баків у Вінниці

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню розширювальних баків у Вінниці

Відгуки по встановленню розширювальних баків у Вінниці

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Установка розширювального бака опалення - оптимальне рішення, яке забезпечує можливість скинути додатковий тиск у системі опалення, без гідроудару. Завдяки якісному монтажу бака реально не тільки швидко запобігти збоям тиску в системі опалення, але й забезпечити його ефективну експлуатацію.

Установка розширювального бака закритого типу значно відрізняється від підключення обладнання відкритого типу, тому виконання такої роботи варто доручати тільки сантехнікам, які володіють тривалим досвідом і певними навичками.

Чи потрібно монтувати розширювальний бак своїми руками?

На практиці, якщо вибір розширювального бака для опалення, установка й запуск в експлуатацію здійснюються людиною без необхідних знань, це може загрожувати безліччю несподіваних наслідків. В успішному випадку процес просто загальмується через відсутність необхідних інструментів або герметика, в гіршій ситуації - трохи згодом ви знайдете протікання або в будь-який момент вся система дасть збій. Ще одна проблема, яка часто виникає, якщо роботу зробив некваліфікований майстер або ж сам власник виробу, - неправильне місце підключення, в результаті чого підхід буде утруднений або й недоступний.

Звернення в сервіс Мастер911 дозволить уникнути цих та інших ризиків. До вас прибуде професійний сантехнік, який якісно та моментально виконає необхідну роботу, а також дасть гарантії.

Master911: установка розширювального бака системи опалення

Наші майстри регулярно стикаються з монтажем розширювальних баків усіх типів, славляться хорошими навичками та тривалим досвідом у здійсненні такого роду роботи.

При оформленні замовлення ми поставимо замовникові перелік уточнювальних питань про вид обладнання, розташування його монтажу та деякі особливості, що мають найважливіше значення. На підставі отриманої інформації ми надамо детальну консультацію й готові зорієнтувати за ціною потрібної роботи.

Залежно від того, чи вийшло на підставі даних людиною відомостей чітко виявити масштаб необхідних робіт, послуга буває нестандартною та стандартною. У разі стандартної роботи, вартість буде названа тут же при отриманні замовлення, в іншій ситуації, - її порахує майстер тільки після прибуття на місце. Ми можемо гарантувати точний збіг вартості з тією ціною, яка прописана в прайсі сервісу Мастер911.

Кожна людина може сподіватися на:

  • цілодобову можливість подачі замовлення;
  • негайний виїзд майстра;
  • надання інформації щодо вартості послуги й компетентної консультації;
  • бездоганну якість послуги - монтажу бака.

Майстри Мастер911 - доброзичливі, виховані й досвідчені професіонали, які залишають чистоту на місці роботи, не курять і не застосовують лайливих виразів.

Плюси звернення в Master911

Будь-які хвилювання, пов'язані з потребою запросити до себе додому неперевіреної людини, при зверненні до нас позбавлені підстав. Кожен наш професіонал отримав доступ до роботи з замовленнями виключно після закінчення ним внутрішнього навчання та успішного складання іспиту, що підтверджує його кваліфікацію. Також обов'язковою умовою виступає підтвердження паспорта.

Повністю нехтувати людським фактором не можна, тому, якщо вами була помічена похибка, допущена фахівцем, або ж ви зіткнулися з його хамською поведінкою, телефонуйте в нашу службу техпідтримки. Ми обіцяємо швидко розібратися в проблемі та посприяти в розв'язанні будь-якої суперечки.

За якість виконання установки плоского розширювального бака або ж якоїсь іншої роботи наші майстри беруть на себе стовідсоткову відповідальність і залишають гарантію. При цьому ви отримуєте акт виконаних робіт. Розрахуватися за послуги фахівця можливо як на місці, так і безготівково.

Вартість монтажу розширювального бака

Сума будь-яких стандартних робіт (за винятком ціни додаткових компонентів і автотранспортних витрат) вказана в прайсі сервісу домашніх послуг Master911. У нас відкрите ціноутворення, також для нас досить важливо, щоб воно було зрозумілим будь-кому, хто звернувся до нас. Ми завжди можемо детально проконсультувати стосовно потрібної послуги та озвучити її приблизну вартість.Найчастіше, вона залишиться колишньою.

Замовлення майстра у Вінниці з виїздом по Вінницькій області

Приймаємо заявки в м. Вінниця

Для замовників, які звернулися в Мастер911, що перебувають у м. Вінниця, період очікування приїзду майстра складе приблизно 2-3 год.

Надаємо послуги в передмісті Вінниці

Коли клієнт перебуває в передмісті Вінниці (Вороновиця, Стрижавка, Писарівка, Вінницькі Хутори, Зарванці, Щітки, Якушинці, Лука-Мелешківська, Агрономічне), він може покладатися на візит професіонала за адресою приблизно через чотири-п'ять годин.

Надаємо послуги по Вінницькій області

Люди, які проживають у віддалених населених пунктах, зможуть очікувати прибуття фахівця в день розгляду заявки, адже ми маємо кваліфікованих фахівців у більшості міст Вінницької області (Калинівка, Липовець, Іллінці, Вінниця, Хмільник, Немирів, Ладижин, Гайсин, Могилів-Подільський, Бар, Гнівань, Жмеринка, Браїлів, Козятин). Таке обслуговування, за винятком очевидних переваг, дозволяє ще й значною мірою зменшити автозатрати.

В окремих випадках, унаслідок суттєвого завантаження, приїзд фахівця раптово переноситься на майбутній день. Про це вас попередять під час подачі замовлення.

Вас цікавить професійна допомога в підборі мембранного розширювального бака та його якісна установка, згідно з технічними інструкціями? Зверніться в Master911 - робота буде виконана швидко, недорого та грамотно.