Встановлення кульового крану у Вінниці

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення кульового крану». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Вінниці, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню кульових кранів

Назва послуги Середня вартість

Встановлення крана для пісуара

Встановлення кульового крана на батарею

Встановлення крана маєвського

Встановлення кутового крана

Встановлення триходового крана

Підключення крана до водопроводу

Встановлення крана на чавунну трубу

Заміна крана маєвського

Заміна вентиля гарячої води

Заміна крана радіатора опалення

Заміна триходового крана

Заміна кутового крана

Демонтаж кульового крана

Встановлення кульового крана на пластикову трубу

Встановлення кульового крана на поліпропіленову трубу

Встановлення кульового крана на металопластикових труб

Встановлення кульового крана на стояк

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення кульових кранів у Вінниці

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню кульових кранів у Вінниці

Відгуки по встановленню кульових кранів у Вінниці

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Система водопостачання у квартирі, у своєму котеджі або в приміщенні промислового призначення передбачає застосування запірної арматури, потрібної для забезпечення функції ввімк/вимк воду.

Досить популярним для цього механізмом є кульовий кран, що відрізняється від інших сантехнічних пристроїв відмінною міцністю, тривалим періодом експлуатації та технічною простотою.

Хоч і установка кульового крана на пластикову трубу не є понад важкою роботою, все ж доручити подібну роботу радимо фахівцеві, який володіє досвідом і технічними навичками. Грамотний процес підготовки виступає запорукою успіху грамотної установки запірної арматури: перевірка готової різьблення, підбір якісного кульового крана.

Чи правильно була проведена установка кульового крана на металопластикову трубу, виявити просто. Якщо ви знайшли такі несправності, як протікання або ж несправне регулювання напору води, отже, при установці була помилка. Тим людям, хто наважиться своїми руками здійснити таку відповідальну роботу або ж доручити її незнайомому майстру, краще знати про ймовірність найбільш жахливого результату - неполадки пристосування або ж його зриву з труби, через тиск, утворений водою.

Щоб не допустити цих неприємностей і бути впевненим у тому, що пристосування було змонтовано в рамках відповідних інструкцій і правил, вам треба звертатися в маркетплейс Мастер911. Хороший спеціаліст прекрасної кваліфікації оперативно прибуде на об'єкт, недорого та грамотно виконає будь-яку роботу.

Мастер911: швидка установка кульового крана на стояк

Наші фахівці мають величезний досвід у наданні такої послуги, вони знайдуть ідеальний для конкретної труби (з пластику, сталі, чавуну, поліпропілену) кран і забезпечать безпроблемну експлуатацію.

У процесі прийому заявки наші менеджери зададуть замовнику ряд потрібних питань про потреби в демонтажі, калібрування, прочищення або ж нарізку труби, моделі крана, матеріал трубопроводу.

У разі, якщо на основі даних, переданих клієнтом, стає зрозумілий обсяг майбутніх робіт, тоді ця послуга є стандартною, і її вартість буде відразу названа. У тому ж випадку, якщо для визначення масштабу очікуваних робіт буде потрібен безпосередній огляд професіонала, то ціна буде відома тільки на об'єкті. Причому ми можемо точно сказати, що вона буде однозначно збігатися із зазначеною в прайс-листі сервісу послуг Мастер911.

Звертаючись в Мастер911, стовідсотково можете бути впевнені в:

  • негайному візит фахівця на об'єкт;
  • вищій якості замовленої роботи - установки кульового крана на батарею;
  • подачі замовлення в будь-який зручний час дня й ночі;
  • отриманні відомостей про вартість потрібної послуги та професійної консультації.

Наші професіонали завжди виховані, доброзичливі й охайні, вони не курять, не використовують лайки та досить відповідальні.

Переваги звернення до маркетплейса Master911

З некваліфікованими фахівцями ми не працюємо, абсолютно будь-який фахівець отримав схвалення на обслуговування клієнтів тільки після перевірки паспорта та навчання. Але в тій ситуації, коли ви виявили помилку в роботі, або зіткнулися з недоброзичливою поведінкою, то зможете розраховувати на допомогу в розв'язанні конфлікту. Зателефонуйте в службу підтримки нашого сервісу.

Про яку б послугу мова не йшла: установка кульового пристрою на пластикову трубу або ж про іншу, за надійність наданої послуги наші майстри беруть всю відповідальність. Оплатити роботу професіонала ви маєте можливість безготівково або на місці. Після закінчення роботи ми даємо акт наданих послуг.

Вартість установки кульового крана

Ми бажаємо, щоб будь-якому клієнту, що звернувся, було зрозуміло наше ціноутворення. Так що в нашому прайс-листі є вартість усіх стандартних послуг (не беручи до уваги ціну запасних частин і витратних матеріалів, а також транспортних витрат). Окрім усього іншого, ми в будь-який час можемо надати консультацію й озвучити вартість майбутньої послуги.

Як викликати майстра у Вінниці з виїздом по Вінницькій області?

Приймаємо заявки в м. Вінниця

У тому випадку, якщо вам потрібна високоякісна установка кульового крана на поліпропіленову трубу або ж якась інша послуга сантехніка й ви проживаєте в межах м. Вінниця, то приблизно через 3 години з моменту розгляду замовлення професіонал відправиться до вас.

Приймаємо замовлення в передмісті Вінниці

Для замовників, які проживають у передмісті Вінниці (Вороновиця, Стрижавка, Писарівка, Вінницькі Хутори, Зарванці, Щітки, Якушинці, Лука-Мелешківська, Агрономічне), час очікування приїзду сантехніка буде значно більшим - приблизно 5 годин.

Ми маємо у своєму розпорядженні надійних сантехніків практично в усіх населених пунктах Вінницької області (Калинівка, Липовець, Іллінці, Вінниця, Хмільник, Немирів, Ладижин, Гайсин, Могилів-Подільський, Бар, Гнівань, Жмеринка, Браїлів, Козятин). Тому навіть такі наші клієнти, що перебувають у віддалених населених пунктах, можуть розраховувати на швидкий приїзд сантехніка в день розгляду заявки.

Іноді, через серйозну завантаженість, виїзд сантехніка переноситься на один день. Але про це вас обов'язково сповістять ще на етапі оформлення замовлення.

Якщо вам потрібна оперативна установка кульового крана, ціна якої вам сподобається, звертайтеся в маркетплейс Мастер911. Ми можемо гарантувати, що оперативність виконання послуг, бездоганну якість роботи й наше обслуговування вам сподобаються.